Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σε ενθουσίασαν οι φωτογραφίες του 925, πρέπει να είσαι καθιστός όταν βγάλεις από το 1020. ;-) 
 

Σήμερα παρέλαβα και γω ένα 925 για την γυναίκα και ένα 1020 για μένα! Η πλάκα είναι πως σήμερα βρήκα το μαύρο με λίγο τηλεφωνικό ψάξιμο στα καταστήματα Voda εδώ στα Χανιά, είχαν ένα τελευταίο σε ένα συρτάρι! Θα πρότεινα σε όσους ψάχνουν το μαύρο να ξεκινήσουν τα τηλεφωνήματα και όλο και κάπου θα το πετύχουν!

Τους ζήτησα και τις δωροκάρτες των 20 ευρώ για αγορές από το store και τσίμπησα 2 !! Αυτής της προσφοράς εννοώ --> http://www.nokia.com/gr-el/apps-voucher/   (Πρέπει να ενεργοποιηθούν μέσα σε ένα μήνα)

Με λίγα λόγια σα να μου βγήκαν τα κινητά  -20 ευρώ το καθένα μιας και σίγουρα θα έκανα αγορές από το store!

Πρόλαβα και άνοιξα το 925 και τρελάθηκα με την ποιότητα των υλικών! Τρομερή συσκευή και άψογο μέγεθος! Έβγαλα και μερικές φώτο σε συνθήκες δωματίου με χαμηλό φωτισμό και τα είδα όλα --- καλύτερες και από την SONY ψηφιακή μου που την πήρα πέρσι 300 ευρώ! Νομίζω πως στα 250 ευρώ είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε windows phone!

Αύριο θ' ανοίξω το 1020 γιατί νυστάζω τώρα... :P

Μπράβο στην VODA για την προσφορά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως στο link λεει οτι η προσφορα με τα κουπονια των 20 ευρω ειναι για αγορες μεχρι 15/1 αρα τυπικ εχει ηδη ληξει...

Τα κουπονια μπορουν να χρησιμοποιηθουν εως και φεβρουαριο, δεν ειναι εκει το προβλημα, απλα για να τα "ζητησεις" απο το μαγαζι υποτιθεται ειναι μεχρι 15/1 η προσφορα...οποτε μονο αν ειναι "καλοι" και εχουν περισεψει μπορουν να μας δωσουν...

 

Υπαρχει κανεις που να παρηγγειλε απο internet με παραλαβη απο καταστημα και να μπορεσε να χρησιμοποιησει εκει και το -10% του φοιτητη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως στο link λεει οτι η προσφορα με τα κουπονια των 20 ευρω ειναι για αγορες μεχρι 15/1 αρα τυπικ εχει ηδη ληξει...

Τα κουπονια μπορουν να χρησιμοποιηθουν εως και φεβρουαριο, δεν ειναι εκει το προβλημα, απλα για να τα "ζητησεις" απο το μαγαζι υποτιθεται ειναι μεχρι 15/1 η προσφορα...οποτε μονο αν ειναι "καλοι" και εχουν περισεψει μπορουν να μας δωσουν...

 

Ακριβώς αυτό φίλε! Έχει λήξει ο προσφορά και είναι και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων, οπότε είναι καθαρά στην καλοσύνη του προϊσταμένου και του προσωπικού των καταστημάτων! Εγώ το μόνο που μπορώ να πω είναι ένα μεγάλο ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση και ήδη το έστειλα και με mail στα κεντρικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το 8s εχει το λογότυπο της vodafone κατά την εκκίνηση ή όχι;

Oχι,τουλάχιστον αυτό της προηγούμενης προσφοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι,τουλάχιστον αυτό της προηγούμενης προσφοράς...

χρώματα βάζεις ότι θέλεις εσύ... κάρτα αφού έχεις κοσμοτέ θα πας σε ένα κατάστημα κοσμοτέ να σου δώσουν μια μικρή (κάνει 5 ευρώ)..

το μόνο vodafone στο κινητό είναι το λογότυπο όταν το ανοίγεις και μαι εφαρμογή την οποία και μπορείς να διαγράψεις

 

δε βγάζω άκρη σόρι

ο ένας λέει ότι υπάρχει λογότυπο vodafone στην εκκίνηση και εφαρμογή vodafone, ο άλλος όχι

δεν υπάρχει κανένας που να το άνοιξε να μας πει υπεύθυνα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενθουσίασαν οι φωτογραφίες του 925, πρέπει να είσαι καθιστός όταν βγάλεις από το 1020. ;-) 

 

καλημερα σε όλους. όσοι εχετε παραλαβει το 1020, σας κανει και εσας εναν ελαφρυ μηχανικο θορυβο όταν το ανακινήσετε, όπως λέει και το  φυλλαδιο μέσα ονομάζοντάς το "κροτάλισμα" ? εμενα ναι, και παραμένει ακομα και οταν ειμαι μεσα στην εφαρμογή κάμερας/ την χρησιμοποιώ. μακάρι να είναι έτσι η φυσιολογική λειτουργία του κινητού λογω των μηχανικών μερών της καμερας (τα lumia 920, 925 δεν εχουν τέτοιο μηχανισμό ?)

 

δε βγάζω άκρη σόρι

ο ένας λέει ότι υπάρχει λογότυπο vodafone στην εκκίνηση και εφαρμογή vodafone, ο άλλος όχι

δεν υπάρχει κανένας που να το άνοιξε να μας πει υπεύθυνα;;;

εγω το παρελαβα Τρίτη. εχει κανονικά λογότυπο vodafone οταν ανοιγει καθως και μια εφαρμογη/ συλλογη συντομευσεων και οδηγιών που λέγεται ¨"discover". επισης εχει και το data sense, καπου ειχα δει ότι δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ψαχνοντας χθες στο ιντερνετ για το htc 8s και το προβλημα που εχει με την μνημη βρηκα ενα ποστ ενος παιδιου σε ενα site που εκανε ενα trick ας πουμε, σας το παραθετω απο κατω δοκιμαστετο αν ισχυει...
"Καλησπέρα σας,είμαι κάτοχος του 8s εδω και δυο εβδομάδες,σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά και εγω αντιμετώπισα προβληματάκι με την εσωτερική του μνήμη,υπάρχει όμως ένας τρόπος να εγκαταστήσετε εφαρμογές απο την microSD,με τον τρόπο αυτό απλά δεν έχετε ουσιαστικά την διπλοεγγράφη της εφαρμογής στην μνήμη του κινητού σας,ο τρόπος είναι πολύ απλός θα κάνετε χειροκίνητη εγκατάσταση της εφαρμογής απο τον υπολογιστή σας,θα μπείτε στην σελίδα που κατεβάζετε εφαρμογές,θα πάτε κάτω αριστερά που λέει μη αυτόματη εγκατάσταση θακατεβάσετεarrow-10x10.png την εφαργμογή στον υπολογιστή σας και θα την περάσετε μετά στην microSD του κινητού σας.Θα μπείτε μετά στο appstore και θα σας εμφανίσει την κάρταSD θα μπείτε μέσα και θα δείτε τις εφαρμογές σας όσες είναι συμβατές(μέχρι στιγμής δεν είχα κάποιο πρόβλημα)και θα τις εγκαταστήσετε απο εκεί,προσωπικά έχω 18 εφαρμογές και 2 παιχνίδια εγκατεστημένα και η ελεύθερη μνήμη στο κινητό μου είναι στα 680mb,νομίζω είναι μια καλή λύση,ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο
ΥΓ Η microSD θα κάνει μερικά λεπτά να εμφανιστεί στο appstore καλύτερα κάνετε μια επανεκκίνηση του κινητού σας αφού περάσετε τις εφαρμογές απο τον υπολογιστή στην microSD."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε όλους. όσοι εχετε παραλαβει το 1020, σας κανει και εσας εναν ελαφρυ μηχανικο θορυβο όταν το ανακινήσετε, όπως λέει και το  φυλλαδιο μέσα ονομάζοντάς το "κροτάλισμα" ? εμενα ναι, και παραμένει ακομα και οταν ειμαι μεσα στην εφαρμογή κάμερας/ την χρησιμοποιώ. μακάρι να είναι έτσι η φυσιολογική λειτουργία του κινητού λογω των μηχανικών μερών της καμερας (τα lumia 920, 925 δεν εχουν τέτοιο μηχανισμό ?)

Φυσιολογικότατο είναι. Έχει να κάνει με την νέα* τεχνολογία που χρησιμοποιούν για Optical Image Stabilization

*(Αν και διαβάζω ότι η τεχνολογία αυτή πρωτοπαρουσιάστηκε στο 920, υποθέτω εννοούν ότι ξεκίνησε εκεί κι έχει εξελιχθεί στη συγκεκριμένη μορφή στο 1020, οπότε λογικά καμία σχέση με 920,925 όσο αφορά τον θόρυβο)

 

Το φυλλάδιο γι' αυτό στο έχουν, να μην φρικάρει ο κοσμος με τον 'κροτάλισμα', δεν τα εξηγεί όπως το αγγλικό;

 

[...]"The amazing Pureview camera inside your phone is delicately cushioned with suspended optics that are literally rolling on ball bearings" [...]"That's the sound of blur free photos and super-stable videos" [...]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα έχεις voda. Καλά και κόσμους κάπου εκεί χρεώνουν. Το interface είναι ίδιο με αλλα windows phone. Αν κάτι είναι της βοντα βγαινει.

 

@someone . Αυτο της προσφοράς 16 είναι και το πουλάνε και άλλοι. Το 32αρι όμως είπα είναι μόνο Vodafone edition :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε βγάζω άκρη σόρι

ο ένας λέει ότι υπάρχει λογότυπο vodafone στην εκκίνηση και εφαρμογή vodafone, ο άλλος όχι

δεν υπάρχει κανένας που να το άνοιξε να μας πει υπεύθυνα;;;

ο φίλος που δεν έχει τίποτα της Vodafone το είχε πάρει παλαιότερα... Τώρα αν το πάρεις θα σου έχει το λογότυπο της Vodafone καθώς και μια εφαρμογή την οποία όμως μπορείς να διαγράψεις

 

 

sent from my Lumia 925

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η προσφορά με HTC 8s πόσο κράτησε? Λιγότερο από τα Lumia?

Μήπως την ξαναβγάλουν γιατί πραγματικά είναι πολύ καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...