Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα για όσους ρωτάνε για το HTC 8S δεν έχει τίποτα πάνω του που να γραφει VODAFONE.

Το πηρα με την επιπλέον -10% φοιτητική έκπτωση στα 80,1 Ευρω τελική τιμή.

 

Του έκανα αμέσως αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση έκανε 4 φορές download - restart και εμφάνισε και το ραδιόφωνο.

 

Με 10+ εγκατεστημένες εφαρμογές έχω χώρο περίπου 1 GB ακόμα.

 

 

Υ.Σ. πριν το πρώτο update μπορεί όταν άνοιγε να έγγραφε vodafone δεν είμαι σίγουρος πάντως τώρα μετά τις αναβαθμίσεις δεν εμφανίζει τίποτα.

 

 

Πάει σφαίρα καμια σχέση με android της ίδιας κατηγοριας χρημάτων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είχα και εγώ την ίδια απορία.. επίσης στο 925 υπάρχει κάποιος Player Που να υποστηρίζει υπότιτλους στις ταινίες?

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/moliplayer-pro/19ea6d3e-e3d9-401d-b30a-f6471811fe08

 

Παίζει και mkv που ειναι βασικότατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα για όσους ρωτάνε για το HTC 8S δεν έχει τίποτα πάνω του που να γραφει VODAFONE.

Το πηρα με την επιπλέον -10% φοιτητική έκπτωση στα 80,1 Ευρω τελική τιμή.

 

 

 

Το είχες παραγγείλει για παραλαβή από κατάστημα;;Εμένα δε δέχτηκαν το -10%. Ούτε ξέρουν τι τους γίνεται. Σε σένα και σε ένα άλλο παιδί που πήρε 1020 δέχτηκαν και σε μένα όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα για όσους ρωτάνε για το HTC 8S δεν έχει τίποτα πάνω του που να γραφει VODAFONE.

Το πηρα με την επιπλέον -10% φοιτητική έκπτωση στα 80,1 Ευρω τελική τιμή.

 

Του έκανα αμέσως αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση έκανε 4 φορές download - restart και εμφάνισε και το ραδιόφωνο.

 

Με 10+ εγκατεστημένες εφαρμογές έχω χώρο περίπου 1 GB ακόμα.

 

 

Υ.Σ. πριν το πρώτο update μπορεί όταν άνοιγε να έγγραφε vodafone δεν είμαι σίγουρος πάντως τώρα μετά τις αναβαθμίσεις δεν εμφανίζει τίποτα.

 

 

Πάει σφαίρα καμια σχέση με android της ίδιας κατηγοριας χρημάτων.

 

υπαρχει επιπλεον 10% φοιτητικη εκπτωση για αγορα μετρητοίς απο vodafone? καλα δε μπορουσαν να ενημερωνουν/λένε στο καταστημα ? θα γλυτωναμε ακομα 35 ευρω' για το 1020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για το 10% πραγματικα ειναι που θα πετυχεις.. απο τα 3 καταστηματα που πηρα τηλ το 1 μου ειπε δεν γινεται, το αλλο μου ειπε "εχει ληξει αυτη η προσφορα" και το τριτο μου ειπε "μηπως επειδη υπαρχει ηδη εκπτωση στο 1020 δεν γινεται να ισχυει το 10%?". Στα κεντρικα 2 φορες που πηρα η μια μου ειπε "γινεται κανονικα σε ολα τα καταστηματα" και ο αλλος μου ειπε "εχουμε τετοια εκπτωση? δεν το γνωριζω θα ρωτησω να σας απαντησω"...

Οποιος λοιπον πετυχει ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ υπαλληλο σε καταστημα καλως.. για τους υπολοιπους περαστικα.. αλλιως πολυ απλα τους λετε να παρουν οι ιδιοι στα κεντρικα να ρωτησουν και να σας πουν..

Εγω εβαλα παραλαβη στο σπιτι, γιατι τον νομο μου "Λασιθιου" δεν τον ειχε καν στην επιλογη στο e-shop, και ενημερωσα στο κεντρο να το διορθωσουν με καποιο τροπο και να με ενημερωσουν ωστε να δω αν μπορει να γινει παραδοση σε καταστημα, για να ζητησω το 10% + το κουπονι 20ευρω για εφαρμογες.. Αλλιως περαστικα μου..

 

Καλημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/moliplayer-pro/19ea6d3e-e3d9-401d-b30a-f6471811fe08

 

Παίζει και mkv που ειναι βασικότατο.

Αυτόν ή να βοηθήσουμε το Ελληνάκι με την ελπίδα να υποστηρίξει mkv σύντομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ειναι τυχη αν σου δωσουν το -10% ,Χθες γυρισα ολα τα voda της περιοχης μου και τι ανακαλυψα??

Τα υποκαταστηματα των κεντρικων voda  δεν σου δινουν την εκπτωση ενω τα περρισοτερα franchise στην δινουν .Μου το εξηγησε ο υπευθυνος ενος καταστηματος.Προκειτε περι διαφορετικης τιμολογησης του καθε καταστηματος.

Εγω περιμενω το 1020 απο Δευτερα και μου ειπαν οτι θα ερθει και θα με ενημερωσουν για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερον...και ποια ειναι franchise?

εχω ζητησει παραδοση στην Πανορμου...αυτο τι ειναι? παρεπιπτοντως ενω η παραγγελια μου που την εκανα οροχτες λεει απο χτες "εσταλει" δεν εχω λαβει ακομα mail οτι ειναι στο καταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την είχα κόψει μόνος μου. Αφού θα σκάσεις που θα σκάσεις το 5ευρω γιατί να μην προσπαθήσεις να την φτιάξεις μόνος σου πρώτα ; υπάρχουν οδηγοί στο Internet.

Βασικά με περίπου τα ίδια χρήματα (αντε 6-7 ευρώ αν όχι 5) παίρνεις κανονικό κόφτη και φτιάχνεις με μια κίνηση όσες κάρτες θες και περισσεύει και για κανένα φίλο. Σιγά μην τους έδινα και 5 ευρώ κάθε φορά (3 μου είχαν ζητήσει εμένα κι άλλα 3 για ανταπτορακια τα οποία ο κοφτης μου εννοείται ότι περιείχε στην συσκευασία) :)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για το 10% πραγματικα ειναι που θα πετυχεις.. απο τα 3 καταστηματα που πηρα τηλ το 1 μου ειπε δεν γινεται, το αλλο μου ειπε "εχει ληξει αυτη η προσφορα" και το τριτο μου ειπε "μηπως επειδη υπαρχει ηδη εκπτωση στο 1020 δεν γινεται να ισχυει το 10%?". Στα κεντρικα 2 φορες που πηρα η μια μου ειπε "γινεται κανονικα σε ολα τα καταστηματα" και ο αλλος μου ειπε "εχουμε τετοια εκπτωση? δεν το γνωριζω θα ρωτησω να σας απαντησω"...

Οποιος λοιπον πετυχει ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ υπαλληλο σε καταστημα καλως.. για τους υπολοιπους περαστικα.. αλλιως πολυ απλα τους λετε να παρουν οι ιδιοι στα κεντρικα να ρωτησουν και να σας πουν..

Εγω εβαλα παραλαβη στο σπιτι, γιατι τον νομο μου "Λασιθιου" δεν τον ειχε καν στην επιλογη στο e-shop, και ενημερωσα στο κεντρο να το διορθωσουν με καποιο τροπο και να με ενημερωσουν ωστε να δω αν μπορει να γινει παραδοση σε καταστημα, για να ζητησω το 10% + το κουπονι 20ευρω για εφαρμογες.. Αλλιως περαστικα μου..

 

Καλημερα!

Οτι γραφει παραπανω ο Skr1ll3x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με περίπου τα ίδια χρήματα (αντε 6-7 ευρώ αν όχι 5) παίρνεις κανονικό κόφτη και φτιάχνεις με μια κίνηση όσες κάρτες θες και περισσεύει και για κανένα φίλο. Σιγά μην τους έδινα και 5 ευρώ κάθε φορά (3 μου είχαν ζητήσει εμένα κι άλλα 3 για ανταπτορακια τα οποία ο κοφτης μου εννοείται ότι περιείχε στην συσκευασία) :)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Στο Γερμανο στην Ν.ιωνια 2 φορες μου την <εκοψαν> δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...