Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ....βεβαια απο προσωπικη μου εμπειρια αφου και εχω κοψει και εχω κανει αντικατασταση......δεν ειναι το ιδιο λειτουργικα η κομμενη (ασε που μπορει να μην καλοκοπει η να στραβοκοπει εστω και λιγο και να δημιουργει προβλημα) με αυτην που δινεις 5 ευρωπουλα και σου δινουν οντας απευθειας microsim......αλλα τελοσπαντων......ψιλα γραμματα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Γερμανο στην Ν.ιωνια 2 φορες μου την <εκοψαν> δωρεαν

 

Πριν 3 μήνες έψαχνα να κόψω την κάρτα μου και είχα πάρει σε 3 καταστήματα Γερμανός και όλοι μου έδωσαν την ίδια απάντηση "Δεν τις κόβουμε πλέον. Μόνο αντικατάσταση με 5€". Αφού λοιπόν θα έδινα που θα έδινα 5€ για την αντικατάσταση γιατί να μην προσπαθούσα πρώτα να την κόψω μόνος μου δωρεάν;

 

Εκτύπωσα λοιπόν αυτό: http://www.thechinacellphone.com/micro_sim_template.pdf και την έφτιαξα. Αν έχετε ένα ψαλίδι που να κόβει σχετικά καλά δεν θα αντιμετωπίσετε πρόβλημα γιατί το πλαστικό της sim είναι αρκετά μαλακό. Απλά καλό είναι να κόψετε ελαααχιστα πιο έξω από τις γραμμές του οδηγού ώστε να μπορέσετε μετά να την κόψετε ακριβώς. Στο τέλος επειδή δυσκολευόταν να μπει στο slot άρχισα να λιμάρω τα κομμάτια που ήταν ελάχιστα στραβοκομμένα και τώρα μπαίνει μια χαρά.

 

Δοκιμάστε το. Το πολύ πολύ να δώσετε 5€ για αντικατάσταση.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασανε htc 8s και vodafone chat ενω απο το lumia 925 εχουν αφησει διαθεσιμο μονο το λευκο χρωμα οπως και στο 1020 ........αντε παραγγειλτε παιδες να τελειωνουν και αυτα....το sony xperia l το εχουν εκει απο την πρωτη μερα χωρις αποθεμα βεβαια.....δεν καταλαβαινω τι ρολο βαραει......χαχαχα......αντε να δουμε μηπως ανεβασουν κανα android τις προκοπης!!!!! περιμενω με το κουμπι ανα χειρας......χαχαχα

 

 

Υ.Γ. Καλα ειμαι σιγουρος βεβαια οτι βλεπουν το παρον νημα.......καθως την προηγουμενη φορα με την προσφορα του optimus g το ειχαν υποψην τους!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως υπάρχουν κάπου πληροφορίες για την φοιτητική έκτπωση που αναφέρετε μήπως και μπορέσει να την εκμεταλλευτεί η φοιτήτρια της οικογενείας ? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΑΞΕΣΟΥΑΡ στο 54646 (Χρέωση 0,10€/SMS)

 

Αμέσως θα λάβεις SMS με ένα μοναδικό κωδικό

 

Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!

 

Via : http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΑΞΕΣΟΥΑΡ στο 54646 (Χρέωση 0,10€/SMS)

 

Αμέσως θα λάβεις SMS με ένα μοναδικό κωδικό

 

Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!

 

Via : http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

 

Δεν ισχύει για προσφορές.. Πριν λίγο που ήμουν σε κατάστημα, πήρανε τηλέφωνο και στα κεντρικά και δεν μου κάνανε το 10%...... 

Τώρα αν το κάνει κάποιος, θα είναι απο την καλή του τη καρδιά! :)

Γιατί το βγάλανε το banner με τις προσφορές απο το site της vodafone??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως βλεπω αυτο στους ορους και προυποθεσεις:

 

Η προωθητική αυτή ενέργεια δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές ή εκπτώσεις ή προωθητικές ενέργειες που θα λαμβάνουν χώρα κατά καιρούς στα καταστήματα Vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω δεν ξέρω εμενα πάντως μου βάλαν την έκπτωση.

 

Και κάτι σελίδες πριν πηρε το 1020 κάποιος με έκπτωση και από εκεί είδα και εγώ ότι υπάρχει αυτή η επιπλέον έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναγραφω!

Χθες γυρισα ολα τα voda της περιοχης μου και τι ανακαλυψα??

Τα υποκαταστηματα των κεντρικων voda  δεν σου δινουν την εκπτωση ενω τα περρισοτερα franchise στην δινουν .Μου το εξηγησε ο υπευθυνος ενος καταστηματος.Προκειτε περι διαφορετικης τιμολογησης του καθε καταστηματος.

Εγω περιμενω το 1020 απο Δευτερα που το εχω παραγγειλει,και μου ειπαν οτι θα ερθει και θα με ενημερωσουν για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναγραφω!

Χθες γυρισα ολα τα voda της περιοχης μου και τι ανακαλυψα??

Τα υποκαταστηματα των κεντρικων voda  δεν σου δινουν την εκπτωση ενω τα περρισοτερα franchise στην δινουν .Μου το εξηγησε ο υπευθυνος ενος καταστηματος.Προκειτε περι διαφορετικης τιμολογησης του καθε καταστηματος.

Εγω περιμενω το 1020 απο Δευτερα που το εχω παραγγειλει,και μου ειπαν οτι θα ερθει και θα με ενημερωσουν για να δουμε.

 

και εγω ξαναρωταω... πως ξερουμε ποια ειναι franchise?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα απο κεντρικά που μίλησα μου είπαν ότι ισχύει παντού, ότι εννοείται ότι ισχύει και στο 1020 και πως πλέον μόνο franchise έχουν. Απλα η έκπτωση ισχύει μόνο για όσους παραγγέλνουν σε κατάστημα. Εγώ παρήγγειλα ένα 1020 μαύρο σήμερα στα 314 και μου είπαν παραλαβή τεταρτη. Τώρα δν ξέρω τι να πω , ελλαδα είμαστε! Αμα δε μου την κάνουν την έκπτωση όπως είπαν απλα ακύρωση και θα μείνω με το 925

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα ένα 1020 μαύρο σήμερα

Αφού παρήγγειλες, δεν το είχαν διαθέσιμο στο μαγαζί. Αρα θα το στείλουν από την αποθήκη. Και πως δέχτηκε παραγγελία για μαύρο αφού δεν φαίνεται να έχουν μαύρα, οέο? Κι αν εχουν, γιατί δεν παίζουν στο store, οέο? questions, questions...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί το παρακάτω, άλλα στα χαρακτηριστικά του 1020 http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Nokia-Lumia-1020/characteristics#tabs-nav-0 λέει εσωτερική μνήμη 16GB, ενώ στο gsmarena λέει 32GB http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020-5506.php ... να υποθέσω λάθος στο site της vodafone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...