Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού παρήγγειλες, δεν το είχαν διαθέσιμο στο μαγαζί. Αρα θα το στείλουν από την αποθήκη. Και πως δέχτηκε παραγγελία για μαύρο αφού δεν φαίνεται να έχουν μαύρα, οέο? Κι αν εχουν, γιατί δεν παίζουν στο store, οέο? questions, questions...

κοίταξε στο σύστημα και ήταν διαθέσιμο σε όλα τα χρωμματα. Και μου είπε ότι αλλο τι μπορείς να αγοράσεις μέσω ίντερνετ αλλο τι υπάρχει σε αποθήκες καταστημάτων. Αυτο μου το επιβεβαίωσαν και στο 13830. Επίσης 16αρι 1020 δεν υπάρχει. Αρα μην αγχώνεστε. Αν τώρα όπως είπα είτε δε μου κανουνε έκπτωση είτε μου το φέρει σε κανένα ασπρο ( το είδα απο κοντά και το θεωρώ κακάσχημο ) τότε ακύρωση και όταν ξαναπέσει εδώ είμαστε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κίτρινο χρώμα ε, μάλιστα...
Edit: και το μαύρο χρώμα έχει σε προσφορά. Πάντως ακόμα στο skroutz το εμφανίζει με τη παλιά τιμή. Η αλλαγή στη τιμή πρέπει να είναι σημερινή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πηρα απο τη vidafone χαλανδριου (διπλα στα κεντρικα τους) ενα λευκο χωρις θεμα με το φοιτητικο στα 314. δεν ειπα τιποτα για παραγγελια online κλπ. πηρα και κουπονακι αλλα ηταν το τελευταιο τους...

 

ρωτησα αν εχει αλλα κομματια και μου ειπε ειναι ολα απο παραγγελιες αλλα υπαρχει ενα ελευθερο μαυρο! οποιος θελει ας παρει τηλ να το κρατησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω τα windows phone μέσα σε μια βδομαδα να γίνονται το αγαπημενο κινητό των ινσομνιακς! Υποψην ότι η Microsoft ανεφερε την ελλαδα σαν παράδειγμα σημαντικής διείσδυσης των windows phone, και είπε πως έχει ήδη τη δεύτερη θέση στην αγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οποιος εχει σκοπό να παρει το μαυρο του ανταλαζω το δικό μου σφραγισμενο με ενα κιτρινάκι αν θελει να με διευκολύνει.παμε σε ενα πλαισιο περνει το κιτρινο και του δινω το μαυρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευκο η voda και κιτρινο/μαυρο το πλαισιο.. Legit μοιρασμα..

Στου πλαισιου τις συσκευες εχουν και αυτες εικονα εκκινησης το logo της vodafone να υποθεσω..

 

Εκτος και αν ειναι γενικοτερη προσφορα της Νοκια και οχι της Vodafone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω τα windows phone μέσα σε μια βδομαδα να γίνονται το αγαπημενο κινητό των ινσομνιακς! Υποψην ότι η Microsoft ανεφερε την ελλαδα σαν παράδειγμα σημαντικής διείσδυσης των windows phone, και είπε πως έχει ήδη τη δεύτερη θέση στην αγορα.

 

Δεύτερη θέση λένε χωρίς να ειναι από πουθενά επιβεβαιωμένο στις πωλήσεις του τελευταίου τριμήνου και όχι από την ίδια την Ms. Δεύτερη θέση στα λογισμικά δεν είναι σε καμία περίπτωση. 2ο είναι το Ios με πρώτο το Android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 32 GB ... και άτοκες δόσεις...

 

32gb ειναι ουτως ή αλλως.. Δεν βγαινει σε 16gb το 1020..

Τυπογραφικο λαθος της voda.

Καποιος που το πηρε ηδη απο vodafone να το επιβεβαιωσει παρακαλω.

 

Πανε απο την voda τα 1020/925 παλι.. Φευγουν αερα λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντεξα παιδες.....το εκανα το απονενοημενο βημα.........ειχα πει μεσα μου αν το βγαλει σε κιντρινομαυρο μονο και μονο για το χρωμα και για την καμερα θα το χτυπησω...το εχω δει απο κοντα κιτρινο και εχω παθει πλακα με διαφορα το ποιο ομορφο χρωμα κατα την γνωμη μου.......αν και επιμενω οτι δεν φτουρανε μπροστα στα android!!!

 

 

Υ.Γ. Οποιος το θελει να βιαστει γραφει : low_stock_sign.jpg Περιορισμένος αριθμός τεμαχίων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...