Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ευρω κανει τωρα (prepare for new hackers and noobs)

Επισης τις τελευταιες εβδομαδες εχω βγαλει 7 ευρω (αλλα εχω ξοδεψει το 1 σε skins)

Και παιρνεις ενα συγκεκριμενο νουμερο drops την εβδομαδα

 

Τα drops τα παιρνεις στο τελος του παιχνιδιου (ειτε αυτο ειναι DM,Casual ή Competitive). Αμα δεν παιξεις games δεν θα παρεις drops.

Επισης αυτοι οι οποιοι εχουν OW παιρνουν πιο πολλα drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

btw Σημερα ανεβηκα Distinguished Master Guardian για πρωτη φορα :D

 

Welcome to the club. 6 μήνες κολλημένος σε αυτό το rank με 2 φορές να ανεβαίνω eagle και να πέφτω σχεδόν αμέσως!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome to the club. 6 μήνες κολλημένος σε αυτό το rank με 2 φορές να ανεβαίνω eagle και να πέφτω σχεδόν αμέσως!!! 

 

Πρεπει να κανουμε clan ρε..Εχω κατι γνωστους Ελληνες που με clan εχουν φτασει Eagle master :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρακολουθησει ολα τα match μεσω twitch ( βασικα το αφοινω ανοιχτο να παιζει γτ δεν παλευεται να βλεπω τοσες ωρες) κι δν εχω παρει ουτε ενα souvenir drop , ειναι τοσο σπανια τα drop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρακολουθησει ολα τα match μεσω twitch ( βασικα το αφοινω ανοιχτο να παιζει γτ δεν παλευεται να βλεπω τοσες ωρες) κι δν εχω παρει ουτε ενα souvenir drop , ειναι τοσο σπανια τα drop?

 

Εγω πηρα οπως και ενας φιλος μου... Θελει να κανεις link το acc του twitch με το cs:go για να παρεις drop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα οπως και ενας φιλος μου... Θελει να κανεις link το acc του twitch με το cs:go για να παρεις drop.

 

Και μέσα από το CS αν κάνεις streaming δεν παίρνεις items?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μέσα από το CS αν κάνεις streaming δεν παίρνεις items?

 

Δεν καταλαβα τι εννοεις? Αν βλεπεις τον αγωνα απο το GOTV εννοεις? Αυτο ναι προφανως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουηδικός τελικός και προς το τέλος του τρίτου map ξεπέρασε τις 300.000 ο αριθμός αυτών που παρακολουθούσαν το stream!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρες και τα 3, αλλά στην Inferno οι Nip δείξαν πραγματικά @@

Αυτός ο JW απ τους Fnatic τι awp παίζει το παλικάρι..

 

KennyS και guardian καλυτεροι παιχτες.. Ε ναι στο τελος φοβηθηκαν λιγο κιολας και ευτυχως εκατσαν πισω και τους περιμεναν, δεν εκαναν peeks...Oι fnatic ειναι λιγο κωλοπαιδα, σε εναν αγωνα πηγε ο get_right να τους δωσει το χερι και αυτοι τον εγραψαν και φωναζαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...