Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερά matches σήμερα με τον φίλο chourdis. Το τελευταίο ήταν office με πολύ μεγαλύτερα Ranks (εμείς είχαμε έναν DMG, master guardian, gold nova 3 + 2 και silver elite master) εναντίον μια ομάδα με ranks gold nova 3 και άνω. Πραγματικά ήταν θρίλλερ το ματς το οποίο έληξε σε ισοπαλία. Και κάπως έτσι πήγα gold nova 3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νοβα 3. ανεβαίνει ο παλιός. τις τελευταίες 3 μέρες είχα ~18 νίκες με 4 ήττες

 

δυστυχώς το κόκκινο Rat7 αντικαταστάθηκε με ένα μαύρο Rat7, γιατί ο καριόλης αποφάσισε να ρίξει νερό και να αναπαυθεί το ποντίκι εν ειρήνη. αρκετούς πολέμους είδε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό που άρχισα να παίζω ξανά, παρατήρησα πως αν ανοίξω scoreboard με Tab δεν μπορώ να scrollάρω τους παίκτες. Το πρόβλημα είναι έντονο καθώς χθες έπαιξα κάτι deathmatches και έπεσα πάνω σε κάτι σκουπίδια που ρίχνανε 50 καρκινομάνες/sec, χωρίς να μπορώ να τους mutάρω. Άλλαξε τίποτα στον τρόπο που χρησιμοποιείς το scoreboard ή χρειάζεται κάνα reinstall;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε ο τροπος που σκρολαρεις. Οταν βλεπεις το scoreboard πατα το δεξι κλικ και θα μπορεις πλεον με το ποντικι να επιλεξεις οποιον παικτη θελεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο CS:GO πως βαζεις silencer στα οπλα?

 

Μόνο σε 2 όπλα υπάρχει silencer. Στο M4A1 (rifle) και στο USP (pistol). Πρέπει να τα βάλεις από το inventory και να τα αντικαταστήσεις στη θέση των M4A4 και P2000 αντίστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό που άρχισα να παίζω ξανά, παρατήρησα πως αν ανοίξω scoreboard με Tab δεν μπορώ να scrollάρω τους παίκτες. Το πρόβλημα είναι έντονο καθώς χθες έπαιξα κάτι deathmatches και έπεσα πάνω σε κάτι σκουπίδια που ρίχνανε 50 καρκινομάνες/sec, χωρίς να μπορώ να τους mutάρω. Άλλαξε τίποτα στον τρόπο που χρησιμοποιείς το scoreboard ή χρειάζεται κάνα reinstall;

 

 

Το πιο ενοχλητικο ειναι το bug που σου εξαφανιζει τελειως το scoreboard και πρεπει να κανεισ 2-3 restart το game για να ξαναφτιαξει. Υπαρχει αλλο ενα πολυ ωραιο bug που οταν παιζεις πχ cpmpetitive δεν μπορεις να δεις το in-game inventory σου και πρεπει να αλλαξεις το οπλο με κατι αλλο για να εμφανιστει για 2 secs ωστε να δεις τι nades εχεις και μετα να εξαφανιστει παλι. Ακρως εκνευριστικο ειναι αυτο που δεν σε αφηνει να κανεις join σε παιχνιδια και σου λεει "Please check your connection". 

Ειναι αυτο που ελεγε οτι Dimitris οτι πλεον παιζω απο συνηθεια και οχι γιατι θελω να παιξω...Εγω το εκανα uninstall να δω ποτε θα "μου ρθει" να παιξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις grenades δεν τις έχετε bind? επίσης bind Και για τις αγορές (να ξλερουμετι έχουμε μαζί μας) 

 

 

2 νίκες 2 ήττεσ χθες. Έχω να ομολογήσω ότι έπαιξα πολύ κουρασμένος και δεν είχα A game.

 

Θέλω να πάω νοβα 4 και ίσως MG :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αυτο που ελεγε οτι Dimitris οτι πλεον παιζω απο συνηθεια και οχι γιατι θελω να παιξω...Εγω το εκανα uninstall να δω ποτε θα "μου ρθει" να παιξω....

 

Ελπίζω να τα καταφέρεις!! :P

BTW παίζω με τουλάχιστον 2 άτομα premade και έχω κάνει πολλές νίκες τελευταία. Αναλογία 3 νίκες προς 1 ήττα θα έλεγα. Ο κολλητός μου ανέβηκε eagle και είμαι και εγώ κοντά. Ελπίζω να τα καταφέρω. Το προγραμματάκι για επιλογή servers μου έλυσε τα χέρια!! No more russians! Έχω βάλει μόνο West Europe και παίζω με max ping 70. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να τα καταφέρεις!! :P

BTW παίζω με τουλάχιστον 2 άτομα premade και έχω κάνει πολλές νίκες τελευταία. Αναλογία 3 νίκες προς 1 ήττα θα έλεγα. Ο κολλητός μου ανέβηκε eagle και είμαι και εγώ κοντά. Ελπίζω να τα καταφέρω. Το προγραμματάκι για επιλογή servers μου έλυσε τα χέρια!! No more russians! Έχω βάλει μόνο West Europe και παίζω με max ping 70. :D

Οντως ειναι καλο? Θα το δοκιμασω οταν τελειωσει η εξεταστικη...

 

Σημερα ειχα προβλημα με τα νευρα μου και μετα επαιξα counter το αποτελεσμα 3-4 loses and one penalty.

 

Welcome to the rage club..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Welcome to the rage club..

 

 

Ημουν καθαρος για 1-2 μηνες αλλα δεν αντεξα οταν με εκανα kill στο last round for half. Του εκανα 50-60 dmg στην αρχη του επομενου και penalty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδια! Ημουν Gold Nova 1 και δυστυχως μετα από 3 losses με κατι Ρωσσους αχρηστους που κυριολεκτικα εκανα carry,επεσα Silver Elite Master! Οποιος θελει,ας με κανει add να παιξουμε! Γενικα το νιωθω το game!

Steam ID: narwha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν καθαρος για 1-2 μηνες αλλα δεν αντεξα οταν με εκανα kill στο last round for half. Του εκανα 50-60 dmg στην αρχη του επομενου και penalty

τι κανεις οταν το *************** σε σκοτώνει για να πάρει το mvp star του def? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ξεκολλησω απο silver 3,και ενω παιζω αρκετα καλα(τελειωνω με γυρω στους 50-60 ποντους τις περισσοτερες φορες),λογω noob team δε παιρνω αρκετα wins.

Οποιος θελει,να κανει add να παιξουμε!

 

Steam ID: FlyarosMouggos/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...