Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

γινανε αυτοματα prime  οσοι το ειχανε αγορασει πιο νωρις,  με αλλα λογια  το matchmaking pool απεκτησε ενα σωρο νεα στρουμφακια και  cheaters που δεν εχουν ξεσκεπαστει ακομα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SoFGR είπε

γινανε αυτοματα prime  οσοι το ειχανε αγορασει πιο νωρις,  με αλλα λογια  το matchmaking pool απεκτησε ενα σωρο νεα στρουμφακια και  cheaters που δεν εχουν ξεσκεπαστει ακομα.  

Απαπαπα cheaters σε counter strike? Μα δε γινονται αυτα τα πραγματα 😂

Καλα και τωρα που έγινε free2play εχει να γινει της ποπης το καγκελο απο 6χρονα με aimbot enabled, αχ αυτο το αγκαθι να μην υπηρχε και δε θα ειχα παρατησει το online gaming χρονια τωρα, εξαπλώνονται σαν τη πανουκλα.

Mονο αυτο το game παιζω(online) αλλα αν το ξεφτιλισουν (ακομα πιο πολυ) με τα cheats το παραταω και αυτο και μετα έχει single player only-old school gamer style οπως το παλιο καλο καιρο.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η πλακα ειναι οτι αφου κατεβηκε στο steam account μου,  συνειδητοποιησα οτι το ειχα αγορασμενο ηδη απο παλια. μαλλον με το orange box που ειχα παρει οταν βγηκε το hl2. το χα ξεχασει τελειως οτι ηταν και αυτο μεσα στην συλλογη. 😂

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, jimis98 είπε

κάποια όπλα που έχει στα αντικείμενα πως μπορώ να τα βάλω μέσα στο games σαν επιλογή? 

Αριστερό κλικ πάνω στο όπλο και επιλογή για να το έχεις για ct side ή t side ή και τα 2, ανάλογα το όπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να βάλω ελληνικούς servers στα favourites μου από εδώ:

https://www.gametracker.com/search/csgo/GR/

Ενώ μου δίνει πληροφορίες για το πόσοι παίχτες είναι online, latency κά δεν μπορώ να συνδεθώ τελικά με κανέναν τους. Μήπως φταίει που έχω σπασμένη έκδοση το csgo και όχι αγορασμένη από steam; Για την σπασμένη έκδοση Strogino που έχω από το pirate bay μπορώ να βρω κανέναν ελληνικό server;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από που το κατεβάζω το νόμιμο για free to play; Στην παραπάνω ερώτηση μου λες να φταίει ότι έχω το πειρατικό; Ευχαριστώ.

Μάλλον από εδώ, έ;

https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/

Τελικά έβαλα το παραπάνω δωρεάν επίσημο CSGO και οι παραπάνω Ελληνικοί διακομιστές υπάρχουν από προεπιλογή στους διακομιστές κοινότητας.

Επεξ/σία από Krusty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2018 στις 8:57 ΜΜ, Argand είπε

Λοιπόν βρέθηκε λύση στο πρόβλημα που είχε ο φίλος μου, το γράφω εδώ μήπως βοηθήσω και κάποιον άλλο, ανοίγεται cmd ως διαχειριστής και γράφεται αυτό bcdedit /set IncreaseUserVa 3072 και πατάτε εντερ και κάνετε μετά restart το pc και λογικά όλα θα είναι οκ!! Eλπίζω να βοήθησα!!

φιλε το εκανα αλλα μου λεει δεν ειναι δυνατο το ανοιγμα του χωρου αποθηκευσης  παραμετρων εκκινησης.δεν επιτρεπεται η προσβαση καμια ιδεα?εχω το ιδιο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι skins για όπλα και γάντια, Chroma 3 case key, Glove case key μπορώ να τα βρω κάπου και να τα κατεβάσω δωρεάν; Μέσω Steam κοστίζουν προφανώς. Μετά σε ποιον φάκελο θα πρέπει να τα βάλω;

Επεξ/σία από Krusty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...