Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε adsl2 24άρα πήρα τηλέφωνο την Wind να μου κάνει fastpath το path mode. Σε λίγες ώρες μου το έκανε και από 95ms ping που είχα το πρωί, έπεσε στα 70ms στους Ρώσικους servers.

H ταχύτητα συγχρονισμού έπεσε μόλις 400kbps ενώ το upload ανέβηκε130kbps! Tα CRC τα ίδια περίπου. Είμαι ικανοποιημένος με την διαφορά.

Επεξ/σία από Krusty
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...
44 λεπτά πριν, SPANK είπε

Παιδιά παίζεις κανένας ελληνικός server ή κάποιος που να εχει και έλληνες γενικά ;

εδώ είσαι https://www.gametracker.com/search/csgo/GR/?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια , καλη χρονια και χρονια πολλα.  Μετα απο καιρο σημερα ειπα να μπω να παιξω λιγο csgo αλλα με το που παω να ανοιξω το game μου βγαζει csgo.exe has stopped working. Εκανα verify τα αρχεια,  reinistal και το steam και το παιχνιδι και τιποτα.  εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταει?

sasasasa.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι από το Dolby Atmos της Lenovo και σου δείχνει κατά προσέγγιση τους αντιπάλους με βάση τον ήχο από όπου πυροβολάνε. Κλείνει με Ctrl+Shift+O.

https://www.reddit.com/r/csgo/comments/crm1hi/weird_sound_radar_thing_again/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα. Προσπαθω να παιξω CS:GO με τους φιλους μου ( practice with bots).
Παρολο που ειμαστε στην ιδια πόλη, οποιος hostarei το παιχνιδι, το ping του ειναι πολυ μικρο και οι αλλοι ξεπερνανε το 200ms και γινεται unplayable.
Δοκιμασαμε να ειμαστε ολοι hosts με τη σειρα μηπως βρουμε καποια χρυση τομη αλλα δεν παιζεται το game για τους guests.
Ξερετε καποια λυση σε αυτο το προβλημα?
Ευχαριστω προκαταβολικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τις τελευταίες τέσσερις ημέρες περίπου κατά την εκκίνηση παίρνω το μήνυμα "αδυναμία σύνδεσης στο δίκτυο steam". Τι παίζει; Έχω κανονικά σύνδεση στο διαδίκτυο.

***

Τελικά μετά από ψάξιμο, απεγκατέστησα το steam, έκανα επανεκκίνηση και το επανεγκατέστησα. Συνδέθηκα τώρα, αλλά μου κατεβάζει το CS γιατί θα απεγκαταστάθηκε κι αυτό μαζί με το steam. Κάποιο αρχείο λένε θα είχε καταστραφεί και η λύση είναι αυτή. Άλλος έκανε και ping σε server του steam, όλα μια χαρά, αλλά συνέχιζε το ίδιο μήνυμα σφάλματος...

Επεξ/σία από Krusty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 9/4/2020 στις 3:08 ΠΜ, Death_In_Paradise είπε

Είναι διαθέσιμο για PS3? Διότι δεν βρίσκω κάτι σχετικό πλεον, ενώ διάφορα άρθρα λένε ότι υπήρχε

nope:)

Αυτό το παιχνίδι δεν παίζεται με controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, GjokerR είπε

τι λές τώρα εαν δεν το έβλεπα δεν θα το πιστευα.Δεν εχω δει ποτε ουτε στο youtube οτι το cs ηταν στο ps3.Επαιζε κανεις αραγε?Απο περιέργεια θα ψάξω στο youtube.

ΕDIT:Τελικά το είδα μαύρο χάλι σε σχέση ακομα και με ενα pc της πλάκας.Για όσους  ενδιαφέρονται βρήκα αυτό στα σχόλια του youtube:It's been reported (can't confirm since no one cares about PS3 CS:GO) that since GDPR regulations kicked in, Valve has shut down servers for CS:GO on the PS3 (along with TF2 if that mattered) since they can't make any changes to the game to meet the new legislation. If for some twisted dark reason you still desired to purchase CS:GO on the PS3, even after watching this video, just know you'll probably be unable to play online and will have to stick with bot matches. Hey, at least you get Aztec :)

 

Δηλαδή το έκλεισαν τους serves για το ps3 όγω GDRP οπως επισης και του team fortres( και αλλο σοκ ουτε αυτο ηξερα οτι ηταν στο ps3 και χρησιμοποιουσα  ps3 απο το 2013) .Αλλα οποιος θελει να πειραματιστει με bots ή co-op στο ps3 μπορεί απλώς μόνο offline χωρις διαδικτυο δηλαδη.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...