Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καποιον σοβαρο σερβερ ( αγγλικο η τεσπα να μιλανε αγγλικα μονο) ξερετε??

Ψαχνω να βρω εναν καλο σερβερ να παιζω χωρις 10χρονα να βαζουν τραγουδια και να φωναζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια καποιον σοβαρο σερβερ ( αγγλικο η τεσπα να μιλανε αγγλικα μονο) ξερετε??

Ψαχνω να βρω εναν καλο σερβερ να παιζω χωρις 10χρονα να βαζουν τραγουδια και να φωναζουν. 

 

Στο MM δεν διαλεγεις εσυ που θα μπεις. Στο deathmatch και στο casual δεν χρειαζεται καν να μιλας οποτε κλεισε τελειως το chat audio..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω.

Απλα ψαχνω ενα σοβαρο σερβερ που να μιλανε αγγλικα για να μπορω να συνενουμε και εγω.

Τα 10χρονα τα ανεφερα γτ καθε φορα που δοκιμαζω να ψαξω για Non community server εκτος του οτι καθομαι 15λεπτα και περιμενω αν καποιος θα ξυπνησει για να πατησει yes, τρωω και τα παιδακια στην μαπα... Φυσικα μιλαω για competitive παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαροί servers δεν υπάρχουν πουθενά. Ακόμα και DMG-Eagle ranks δεν έχουν μικρόφωνα μερικοί ή κάνουν άλλες βλακείες και σου σπάνε τα νεύρα. Η λύση είναι πάντα μία. Παίζε premade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοva 3 μετα απο 3 wins σερι. Μετα απο αυτο εχω ενα tie and one win. Παιδια ξερετε καμια clan του cs να μπω;

 

Ακόμη απορώ εμείς γιατί δεν ανεβήκαμε όμως... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, "σοβαροί" servers υπάρχουν, απλά θέλουν subscription. Αναφέρομαι φυσικά σε εναλλακτικές τύπου ESEA.

 

ESEA για γελια...Πληρωνεις και καις την καρτα γραφικων σου με bitcoin mining...Ελπιζω να χει φτιαξει πλεον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοva 3 μετα απο 3 wins σερι. Μετα απο αυτο εχω ενα tie and one win. Παιδια ξερετε καμια clan του cs να μπω;

Και εγω gold 3 ειμαι, παιζω μαζι με ενα αλλο παιδι gold 4, αν θες πες μου steam (και οποιος αλλος θελει, εκει στα gold) να κανουμε κανα premade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που ειχα πεσει  απο mg2 (12wins  50~ hrs ) σε nova 2 τι να πω ?  ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ CYTA !! γυρισα στον ΟΤΕ πριν 10 μερες (με 25.90 πως να μην γυρισεις πισω ? :P )  και τωρα ειμαι παλι master guardian :D να ητανε καλυτεροι και οι server καλα θα ητανε, εχω δει καμποσα σκηνικα που βαραω πρωτος, γεμιζει αιματα το μοντελο του αντιπαλου και μετα οταν ανοιγω κονσολα βλεπω 0 dmg :S 

 

Για να παιξεις σε υψηλο επιπεδο χρειαζεται και δυνατο hardware παντως, ο i3 μου δεν μπορει να κρατησει τα 125fps σταθερα αμα κλεισω το multicore rendering ( επισημα -4 ms input lag, αλλα -2  αμα κλεσεις το AA το οποιο ετσι κι αλλιως θολωνει την εικονα  http://www.esreality.com/post/2640619/input-lag-tests-ql-csgo-q3a/) λεω να κανω ενα μικρο διαλειμμα μεχρι να γινει η μεταβαση απο 4130 σε 4690K και απο samsung 2233RZ σε iiyama  GB2488HSU, μακαρι να γινει κατι με τους server στο ενδιαμεσο, μιλαμε για τρελα ακυριλικια με 0% loss 0% choke και 58 ping ( με cyta ειχα συνηθως 102 rofl ) 

 

κλασσικο video απο οταν εχουν απαλεψιες οι  64αρηδες ->  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...