Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πουλησα κατι cases που ειχαν μαζευτει και πηρα 6 ευρω :D Οτι σαβουρα εχετε πουληστε τα μαγκες... 

 

Και εγώ 5 ευρώ από σαβούρες. Γενικά δεν ασχολούμαι με skins πια. Δεν έχω τίποτα. Γεμίζουμε τον κουμπαρά για τα christmas sales!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγώ 5 ευρώ από σαβούρες. Γενικά δεν ασχολούμαι με skins πια. Δεν έχω τίποτα. Γεμίζουμε τον κουμπαρά για τα christmas sales!! :P

 

 

 A εγω δεν πουλαω skins, Τα θελω :P νομιζω οτι αν κανεις overwatch εχεις και μεγαλυτερες πιθανοτητες για drop στα matches

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο παππούς είναι τώρα Master Guardian 1. είπαμε, σιγά σιγά

 

MG_zps1de97b46.png

mg_prom_zpsc5eb023b.png

 

Μπραβο μαν :D

 

Εγω σημερα μπηκα ενα solo queue και οι αντιπαλοι ηταν Ελληνες! Εφαγαν πολυ troll γιατι ηταν λιγο κωλοπαιδα... 

Δεν ξερω αλλα τωρα πλεον που δεν με πολυνοιαζει(το rank κτλ) και τρολλαρω παιζω πολυ καλυτερα... Kαι ηταν και dmgs κιολας... Ελπιζω να φτασω κανα Eagle γιατι σε MGE που ειμαι τωρα νιωθω πολυ overpowering :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει ο μέσος ελληνας γκεημερ να κατανοήσει ότι δεν είναι όλοι ίδιοι. όταν παίζεις FPS 20 χρόνια, τα φλιντς κιλς πάνε και έρχονται. Δεν είμαστε όλοι εδω μέσα 18-22 πλέον.

 

Που να είχαμε και τον optimal εξοπλισμό δηλαδή. παίζω με ~90 ping λόγω γεωγραφικής τοποθεσίας και είναι δύσκολο να ανέβω πάνω από MG2 /MGE , αν και η γραμμή μου είναι 100αρα με άψογη συμπεριφορά. Σίγουρα όχι ακατόρθωτο γιατί από κάτι global elites που βλέπω streamς το ξέρω ότι τους έχω. κάνουν απλά ΧΑΖΕΣ επιλογές πάνω από τον μέσω επιτρεπτό αριθμό και δεν έχουν φάει εκατοντάδες ώρες παίζοντας railgun. 

 

Επειδή μιλάτε για λεφτά στα σκινς κτλπ... έχω ξοδέψει κανα 100άρικο σε keys για να ανοίξω τα cases που μου πέσανε/δώσανε το τελευταίο 2μηνο

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πεσει mg2 απο rage quits/ kicks (λογω rage :P)... Μεσα σε 2 μερες με το carry που εριξα (εκτος μερικες ομαδες που οντως ειμασταν καλοι) ανεβηκα DMG παλι :D Μεσα σε 2 μερες ανεβηκα 2 rank lol Τωρα θα κανω ενα διαλειμματακι κανα 2 μερες να χαλαρωσω και να τελειωσω το middle earth και μετα θα συνεχισω (με practice σε aim_map & DM) για να παω Eagle :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μιλάτε για λεφτά στα σκινς κτλπ... έχω ξοδέψει κανα 100άρικο σε keys για να ανοίξω τα cases που μου πέσανε/δώσανε το τελευταίο 2μηνο

 

Κάνα μαχαιράκι άνοιξες τουλάχιστον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πρέπει ο μέσος ελληνας γκεημερ να κατανοήσει ότι δεν είναι όλοι ίδιοι. όταν παίζεις FPS 20 χρόνια, τα φλιντς κιλς πάνε και έρχονται. Δεν είμαστε όλοι εδω μέσα 18-22 πλέον.

 

Που να είχαμε και τον optimal εξοπλισμό δηλαδή. παίζω με ~90 ping λόγω γεωγραφικής τοποθεσίας και είναι δύσκολο να ανέβω πάνω από MG2 /MGE , αν και η γραμμή μου είναι 100αρα με άψογη συμπεριφορά. Σίγουρα όχι ακατόρθωτο γιατί από κάτι global elites που βλέπω streamς το ξέρω ότι τους έχω. κάνουν απλά ΧΑΖΕΣ επιλογές πάνω από τον μέσω επιτρεπτό αριθμό και δεν έχουν φάει εκατοντάδες ώρες παίζοντας railgun. 

 

Επειδή μιλάτε για λεφτά στα σκινς κτλπ... έχω ξοδέψει κανα 100άρικο σε keys για να ανοίξω τα cases που μου πέσανε/δώσανε το τελευταίο 2μηνο

 

Εκανες μεγαλη *** :P Επρεπε να τα πουλησεις... Επαιρνες με την μια μαχαιρι και οχι ***... M9 Bayonet :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ESEA account created . για να παίξω σε 128 γιατί το σιχάθηκα το 64 τικ

 

Εχει και τζαμπα οπως εχω πει... Καλο το ESEA αλλα μπορει να τα βρεις σκουρα αν παιξεις με μεγαλυτερο rank... Συνηθως εχει αρκετους Eagle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εβαλε με αλλους 4 οι οποιοι ηταν premade (ιδια ονοματα, pics κτλ), παιζουμε κανονικα και στο 14-8, ενω ειμαι πρωτος στα kills και χωρις κανενα απολυτως λογο με κανουν kick απο το παιχνιδι. Μπορω να κανω κατι για αυτο? Δεν μπορω να βρω το ιστορικο του παιχνιδιου στο ''Oι αγώνες σας'', μαλλον γιατι δεν το ολοκληρωσα και οταν τους κανω search δεν τους βρισκω. Εχω τρελαθει απο τα νευρα μου, για την **** κινηση πιο πολυ και επειδη ολο το παιχνιδι τα κουβαλουσα τα ζωα.

 

EDIT : Το εψαξα και δεν μπορω να κανω τιποτα, παρα να τους ευχηθω *****. Τελσπα συνεχιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εβαλε με αλλους 4 οι οποιοι ηταν premade (ιδια ονοματα, pics κτλ), παιζουμε κανονικα και στο 14-8, ενω ειμαι πρωτος στα kills και χωρις κανενα απολυτως λογο με κανουν kick απο το παιχνιδι. Μπορω να κανω κατι για αυτο? Δεν μπορω να βρω το ιστορικο του παιχνιδιου στο ''Oι αγώνες σας'', μαλλον γιατι δεν το ολοκληρωσα και οταν τους κανω search δεν τους βρισκω. Εχω τρελαθει απο τα νευρα μου, για την ******** κινηση πιο πολυ και επειδη ολο το παιχνιδι τα κουβαλουσα τα ζωα.

 

EDIT : Το εψαξα και δεν μπορω να κανω τιποτα, παρα να τους ευχηθω ****** . Τελσπα συνεχιζουμε.

 

Τιποτα απολυτως.

 

Καλησπέρα παιδιά...

Με τις πίστες (death) τι γίνεται?Ξέρεις κανεις?Μιλάω για το castle και λοιπά...Ευχαριστώ...

Οταν λες πιστες death? Δεν υπαρχουν πιστες death. Αυτη που λες ηταν στο operation breakout και πλεον τελειωσε, αρα δεν υπαρχουν πλεον.

ίσα ίσα καλυτερο Learning curve. 

 

Καλα ναι σιγουρα.. Απλα δεν χρειαζοταν να δωσεις το 5ευρω... Θα μπορουσες να δοκιμασεις σε cevo/faceit ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...