Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τιποτα απολυτως.

 

Οταν λες πιστες death? Δεν υπαρχουν πιστες death. Αυτη που λες ηταν στο operation breakout και πλεον τελειωσε, αρα δεν υπαρχουν πλεον.

 

Καλα ναι σιγουρα.. Απλα δεν χρειαζοταν να δωσεις το 5ευρω... Θα μπορουσες να δοκιμασεις σε cevo/faceit ..

Συγγνώμη deathmatch εννοούσα!

Ναι δεν ξαναβγαίνουν δηλαδή?

Μπορώ να ρωτήσω που παίζεται εσείς?Εγώ απλά κάνω ''find game'

Ευχαριστώ και συγγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολιαστο το απο πανω... 

 

Μπηκα ενα game με εναν φιλο μου που ειναι Eagle master και παιξαμε dust2 με κατι κωλοπαιδα που ειχαν wallhack... Σε καθε γυρο καναν rush στο T spawn ως CTs. Και προφανως 2 απο τους αντιπαλους ηταν Ελληνες :D Α ρε Ελλαδαρα παντα μπροστα εισαι!!! Παντα!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολιαστο το απο πανω... 

 

Μπηκα ενα game με εναν φιλο μου που ειναι Eagle master και παιξαμε dust2 με κατι κωλοπαιδα που ειχαν wallhack... Σε καθε γυρο καναν rush στο T spawn ως CTs. Και προφανως 2 απο τους αντιπαλους ηταν Ελληνες :D Α ρε Ελλαδαρα παντα μπροστα εισαι!!! Παντα!! :D

 

Ελληνες με hacks δεν εχω πετυχει ακομα, παντα νομιζα οτι ειμαστε λιγο πιο ''καθαροι''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνες με hacks δεν εχω πετυχει ακομα, παντα νομιζα οτι ειμαστε λιγο πιο ''καθαροι''.

 

Οσο ανεβαινεις rank τοσο περισσοτερους cheaters θα βρισκεις. Απο dmg και πανω γινεται χαμος... Ειδικα στα τελευταια 3 ranks (LEM,Supreme, GE) το 60% ειναι cheaters.. Ο Ελληνας ειναι ο πρωτος απ'ολους που θα βαζε cheats τετοιος χαλβατζης που ειναι και κουραδιαρης, γιατι ειναι αχρηστος και επειδη τον **** οι αλλοι και βαριεται να κατσει να λιωσει να μαθει, νομιζει οτι ολοι εχουν cheats και βαζει και αυτος για να τους αντιμετωπισει... Αυτοι που παιξαμε ηταν LEM και οταν ειδα το demo, το crosshair placement ηταν λες και ηταν starfish aka gold nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα hacks είναι πολλά και δεν εντοπίζονται δυστυχώς από το vac ή μόνη λύση για τα μη πληρωτέα πάντα θα ήταν κάθε μισή μέρα να βγαίνει update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι απο που εισαι?

 

 

 

 

 

 

:P

 

 

Ασχολιαστο το απο πανω... 

 

Μπηκα ενα game με εναν φιλο μου που ειναι Eagle master και παιξαμε dust2 με κατι κωλοπαιδα που ειχαν wallhack... Σε καθε γυρο καναν rush στο T spawn ως CTs. Και προφανως 2 απο τους αντιπαλους ηταν Ελληνες :D Α ρε Ελλαδαρα παντα μπροστα εισαι!!! Παντα!! :D

 

 

Καναδά μένει ο κεφαλοχτύπης ρε.

 

 

 

Το είπαν και τα παιδιά από πάνω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καταρα. πηγα χθες eagle , καπακια 17 defeats - 1 draw - 0 wins ^_^ holy mother of god. και για να παρω το draw χρειαστηκε να κανω 39 frags 11 assists. δεν το εχω ξαναπαθει αυτο 2 μηνες που παιζω το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πετυχαίνω για πρώτη φορά Έλληνες αντιπάλους  :-D

Στην αρχή ήταν όλα σε φάση, "Ωπ, που εισαι ρε Ελλαδάρα!!!"

 

Στο τέλος, όταν χάσανε ήταν, "Γ*** το ***** της **** σου" και άλλα τέτοια κατεβατά...

:X

 

Α ρε αθάνατη Ελληνική κουλτούρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scammer wanna be, teh greek version 

 

http://i.imgur.com/BnNaoDw.jpg

 

εννοειται πως τον εκανα και ρεπορτ, ελπιζω να ψοφησει σε τροχαιο :* 

200 γιούργια βρωμούσε από μακρυά ρε χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...