Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω δωσει μεχρι στιγμης ενα 20αρικο σε paysafe και το πιο καλο item που πεταξε ηταν ενα bizon antique που το πουλησα

καλυτερα κρατα τα φραγκα για κανα αυτοκολητο σε αγαπημενο οπλο κτλπ

 

εντιτ αυτα τα 128 τικ κτλπ που λετε τι ακριβως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό που λες τώρα, είναι ότι είσαι τόσο comfy sharpshooter που 1ο γύρο αγοράζεις DE αντί για armor/decoy.

 

όχι οτι δεν γίνεται, ανάλογα την στρατηγική 1-2 φορτώνουν grenades apo to team + p250 πχ, αλλά δεν νομίζω να έχεις φτάσει εκεί ακόμα.

 

Για να σε βελτιώσουμε στα λέμε, άμα δεν σε αφήνει το εγώ σου να βελτιωθείς είναι άλλο θέμα.

Προφανώς δεν είμαι κάποιος expert. Όταν όμως είμαι terrorist στην dust προτιμώ να αρχίσω με de παρα με armor. Συνήθως παίζω με φιλους οπότε μιλάμε που θα πάμε, τι θα πάρει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δωσει μεχρι στιγμης ενα 20αρικο σε paysafe και το πιο καλο item που πεταξε ηταν ενα bizon antique που το πουλησα

καλυτερα κρατα τα φραγκα για κανα αυτοκολητο σε αγαπημενο οπλο κτλπ

 

εντιτ αυτα τα 128 τικ κτλπ που λετε τι ακριβως ειναι?

 

έχω ξοδέψει ΧΑΛΑΡΑ γύρω στα 100$ σε κλειδιά το τελευταίο δίμηνο....

 

όσο για το τικ, είναι ποσες φορές ανανεώνεται ο σέρβερ ανα δευτερόλεπτο. more the marrier !

 

Προφανώς δεν είμαι κάποιος expert. Όταν όμως είμαι terrorist στην dust προτιμώ να αρχίσω με de παρα με armor. Συνήθως παίζω με φίλους οπότε μιλάμε που θα πάμε, τι θα πάρει ο καθένας.

 

Να το αποφεύγεις το DE, ειδικά σε 1ο γύρο, σαν τέρροριστ, και σαν αρχάριος. 

 

Θέλει στασιμότητα για να βρεις ευστοχία κάτι που σαν Τ δεν θα έχεις ποτέ στον Pistol round. Glock rush FTW.Απλά και ξάστερα. χώρια που συγχωρεί το bullet spam λόγο μεγαλύτερου γεμιστήρα και λιγότερου recoil. Απλή λογική

 

 

Μακάρι να μπορούσα να παίξω με αρκετούς από εδώ μέσα, αλλά ΜΜ με 150 ms δεν κάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cases μην αγοραζετε, δεν αξιζει...Καλυτερα να αγορασεις κατευθειαν το skin που θες (εγω αγοραζω μονο minimal wear, γιατι ειναι το ιδιο με factory new και πιο φτηνο) Αυτο ειναι ενα site που τα εχει ολα συγκεντρωμενα και οταν πατησεις σε καποιο σε βγαζει στο μαρκετ..

http://csgoskins.net/

 

Eπισης κοιταξτε σε ενα αστειο bug... Casper is real!

2014-11-05_00001.jpg?t=1415219068

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cases μην αγοραζετε, δεν αξιζει...Καλυτερα να αγορασεις κατευθειαν το skin που θες (εγω αγοραζω μονο minimal wear, γιατι ειναι το ιδιο με factory new και πιο φτηνο) Αυτο ειναι ενα site που τα εχει ολα συγκεντρωμενα και οταν πατησεις σε καποιο σε βγαζει στο μαρκετ..

http://csgoskins.net/

 

Eπισης κοιταξτε σε ενα αστειο bug... Casper is real!

2014-11-05_00001.jpg?t=1415219068

Εγώ κοιτάω στο csgostash για skins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και 3 μερες μολις ανοιγω το cs στην αρχη κανω OW... Kαι ειπα να κανω OW οσο βρισκω cheaters...Οταν βρω τον πρωτο legit player θα σταματησω... Πρωτη μερα εκανα 5 (και το τελευταιο ημουν σιγουρος 80% οτι ειχε walls αλλα το εβαλα insufficient), την δευτερη μερα 3 OW, και σημερα αλλα 5.... Εκτος απο 3 περιπτωσεις που ειχαν blatant aimbot ολοι οι υπολοιποι ειχαν walls...Μερικοι το εκρυβαν κιολας, χωρις να κανουν prefire κτλ αλλα ομως το καταλαβαινα επειδη φαινονταν οτι ηξεραν πολλες πληροφοριες για τον χωρο, για το που βρισκονται οι αντιπαλοι και ενω ολα τα κανουν σκατα (σκατα crosshair, aim, game sense) παντα καταληγουν στο να σκοτωνουν συνεχεια... Εχει γαμηθει το cs... Και ειδικα τωρα τα χριστουγεννα με τις εκπτωσεις θα γινει τις μουρλης παλι... Στις εκπτωσεις βρωμιζει το game και τον υπολοιπο καιρο καθονται οι μλκες (overwatchers) και ξεβρωμιζουν τον τοπο....πφφφφ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους ηρθε νεο μεγαλο update 480 Mb με νεο operation (Vanguard), οποιος μπορει να το παρει σημερα να το παρει γιατι αμα παρει drops τα cases θα κανει αποσβεση μεσα σε μια μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτές οι αποστολές και τα campaigns μεγάλο άρμεγμα έτσι; ~16 δολάρια για την vanguard + 2 campaigns, και τώρα κλειδιά για κάθε case (2.60 έκαστο) 

 

Και το άλλο: υπάρχει όριο στις αποστολές που μπορείς να ολοκληρώσεις!! ΕΛΕΟΣ

 

Από την άλλη, 1ο case, πήρα το νέο M4-S1 factory new, οπώτε δεν θα έπρεπε να παραπονιέμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει οριο πιστευω για να σε κανουν να αγορασεις και τα 2 campaigns ^^

Εννοείται! για αυτό και τα αγόρασα! το πρόβλημα είναι ότι δεν με αφήνουν να λιώσω!!

 

Πιο πολλά Missions -> πιο πολλά κουτιά -> πιο πολλά κλειδιά. Χρυσορυχείο είναι το CSGO πιο πολλά αφήνει από άλλα με συνδρομή χαχαχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα παιχνιδια με micro transactions εχουν γινει πιο ακριβα απο αυτα με τις συνδρομες. για αυτο εχουν αλλαξει σχεδον ολες οι εταιριες το μοντελο τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...