Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγκατεστησα στο λαπτοπ που πηρα εχθες το cs μεχρι εδω ολα καλα μετα παω να μπω σε game arm race mission 

Με το που μπαινω ειδα για μερικα secs τους αντιπαλους με κοκκινο να περναει απο τον τοιχο (λες και ηταν wh) μετα πεθανε αμεσως και το ξαναειδα (δεν εκανα kill γιατι δεν ημουν σιγουρος αλλα εμεινα μερικα λεπτα) και μου φανηκε οτι εβλεπα τους αντιπαλους απο τους τοιχους σε ολες τις φορες δεν πυροβολησα και εμεινα ζωντανος μερικα sec μετα απο 1 λεπτο βγηκα γιατι φοβηθηκα μηπως ειναι hack και φαω ban. Τι λετε να κανω και πως μπορει να μπηκε αφου εγω δεν το κατεβασα;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτο γινετε οταν πεθαινεις και βλεπεις τους συμπαικτες σου μεσα απο τοιχους

ολοι πιστευω την πατησαμε ετσι οταν βαλαμε το παιχνιδι..

 

Εγω πρεπει να εβλεπα τους αντιπαλους(νομιζω γιατι ηταν με κοκκινο χρωμα) ...

Εχω 600 ωρες στο παιχνιδι αλλα εχω καιρο να μπω arm race 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγκατεστησα στο λαπτοπ που πηρα εχθες το cs μεχρι εδω ολα καλα μετα παω να μπω σε game arm race mission 

Με το που μπαινω ειδα για μερικα secs τους αντιπαλους με κοκκινο να περναει απο τον τοιχο (λες και ηταν wh) μετα πεθανε αμεσως και το ξαναειδα (δεν εκανα kill γιατι δεν ημουν σιγουρος αλλα εμεινα μερικα λεπτα) και μου φανηκε οτι εβλεπα τους αντιπαλους απο τους τοιχους σε ολες τις φορες δεν πυροβολησα και εμεινα ζωντανος μερικα sec μετα απο 1 λεπτο βγηκα γιατι φοβηθηκα μηπως ειναι hack και φαω ban. Τι λετε να κανω και πως μπορει να μπηκε αφου εγω δεν το κατεβασα;;;;;;;;;;

 

Απο το patch 11/11/2014:

 

— Leaders (players with the highest weapon index) from each team now glow for a short time after attacking.

 

αυτο θα ειναι μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το patch 11/11/2014:

 

— Leaders (players with the highest weapon index) from each team now glow for a short time after attacking.

 

αυτο θα ειναι μαλλον

 

Σιγουρα ενας φαινοταν μεσα απο τους τοιχους μολις το ειδα εκανα disconnect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπόν, από τη στιγμή που αγόρασα το g402 δεν μπορώ να "βρω" το sensitivity, το dpi/sensi κλπ. Καμία πρόταση ρε παιδιά; Παίζω που παίζω από το σαπιολάπτοπ με 40-50 fps, δεν κεντράρει και το mouse, ναυάγιο σας λέω, απελπισία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπόν, από τη στιγμή που αγόρασα το g402 δεν μπορώ να "βρω" το sensitivity, το dpi/sensi κλπ. Καμία πρόταση ρε παιδιά; Παίζω που παίζω από το σαπιολάπτοπ με 40-50 fps, δεν κεντράρει και το mouse, ναυάγιο σας λέω, απελπισία..

 

Απενεργοποίησε το Fusion Engine μέσα από τους οδηγούς της Logitech γιατί βάζει acceleration

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω ετσι ελεγα φιλε αφηνα τις επιλογες ολες στο game οπως ειναι κανονικα

ομως ειδα σε εναν επαγγελματια παικτη τι ρυθμησεις ειχε και ειπα να δοκιμασω

περιτο να σου πω οτι βολευει πολυ ειδικα οταν σου εμφανιζονται αντιπαλοι απο το πουθενα

δεν ειμαι σε μεγαλο rank silver elite master αλλα βλεπω οτι αλλαζει το gameplay μου προς το καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως. Πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις, αφού είναι θέμα ευκολίας. Όμως θεωρητικά μπορείς να αποδώσεις καλύτερα χωρίς επιτάχυνση στο ποντίκι διότι ότι κίνηση γίνεται στην οθόνη σου προέρχεται εξ' ολοκλήρου από εσένα. Αυτό σε κάνει περισσότερο ακριβή. Οι περισσότεροι προ νομίζω ότι έχουν επίσης απενεργοποιημένη την επιτάχυνση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨αρχιζε να με κουράζει η ποιότητα των ανθρώπων στο παιχνίδι πραγματικά τέτοια τοξικά άτομα στα fps Kai sto lol ρε παιδί μου. 

 

vent off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250hz

2000dpi +25% sevsinity

στο game

5.56 ευεσθησια ποντικιου

0,90 ευεσθησια εστιασης

1,20 επιταχυνση

 

 

Νο wonder you're silver...Try this:

 

500hz

800dpi

1.125 in-game sens

6/11 windows

accel OFF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα κάτσε Χάρις το πετσόκοψες ρε fatal1ty. 

 

ΟΠΩΣ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ  είναι στο θέμα ποντίκι, εκτός από το accel ->always disabled. 

 

 

Καθε ενας παιζει σε αυτο που τον βολευει συμφωνω, αλλα στην πλειοψηφια (τουλαχιστον των pros ή αυτους που βρισκονται απο dmg και πανω) βρισκεται σε αυτα που ειπα, αντε και λιγο πιο πανω ...Και θα σου πω γιατι! Στο cs δεν θελεις να εχεις μεγαλο sensitivity γιατι ναι μεν απο κοντα θα εισαι κομπλε(με συνηθεια), αλλα αμα σε βαλω απο μακρυα να βαρας κεφαλια και ο αλλος κουνιεται θα κουνας λιγο το ποντικι και θα πηγαινει πολλα pixel παραπερα...Το εχω ξαναπει κιολας αυτο... Δεν ειναι τοσο το τι σε βολευει αλλα το τι ειναι σωστο και με αυτο θα πρεπει να συνηθησεις.Αν παιζεις με μεγαλο dpi και το ριξεις στην αρχη θα σου φαινεται περιεργο οπως και σε μενα! Αλλα μετα θα σου φαινεται κομπλε... Πλεον μου φαινεται οτι το 800dpi & 1.1 ειναι πολυ o.O Φαντασου..

Το 2K dpi ειναι ανεπιτρεπτο...Δεν το συζητω... Καλα το acceleration out of the question!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...