Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποπο, δεν μπροω να παιξω πλεον το παιχνιδι με χαρα. Οποτε τρώω άκυρα, οποτε με την ομαδα ΚΑΘΕ φορα που κανουμε rush σε site και βρισκουμε ΟΛΟΥΣ 4/5 ct εκει κλπ νιωθω οτι ο αλλος ειναι φορτωμένος και ξενερώνω. Και παίζω στο ΜΠΑΤΟ του mm. Τετοιες αντιδράσεις/σκιλλ δεν εξηγουνται. Θα αρχισω παλι το wow με φαίνεται.

 

Χαχαχα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαστε ολοι για fps...Εγω πχ δεν παιζω καλα rpg...

 

τι ειναι αυτο Disconnect: VAC authentication error  ;;;;;;

 

Ειναι bug μου εχει συμβει και μενα και εχασα MM ετσι..

 

Enable DEP

Data Execution Prevention (DEP) must be enabled to play on VAC secured servers. To restore DEP settings to default please follow the steps below:

  • Exit Steam.
  • Click the Start button, then 'All Programs', and 'Accessories'
  • Right-click on Command Prompt and click "Run as administrator..."
  •  
  • - Please note if you are running Windows 8 you will need to press Windows Key + X and select Command Prompt (Admin) 
  •  
  •  
  • In the command prompt, type the following command and press Enter:

     

    bcdedit /deletevalue nx  

     

  • Restart your computer.
  • Launch Steam and test the issue again. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η αληθεια ειναι οτι δεν προκειται να φτασω elite tier. αλλα και το rank που ειμαι τωρα δεν με αντιπροσωπεύει. Φταίει κυρίως που παίζω μετά τη δουλειά τέρμα ζαμπονιασμένος (12ωρα δουλειας κλπ) και τα reflexes ειναι τραγικα. Αλλα δεν μπορω να βλεπω σιλβεραδες 2-3-4 να παιζουν οπως παίζουν. Και δεν μιλαω για προφανη smurfs. Το να παραδεχτω εναν καλό αντιπαλο μου ειναι ευκολο και γουστάρω. Τεσπα, τωρα που ειμαι απο 17ωρο υπνο παω να παιξω λιγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι δεν προκειται να φτασω elite tier. αλλα και το rank που ειμαι τωρα δεν με αντιπροσωπεύει. Φταίει κυρίως που παίζω μετά τη δουλειά τέρμα ζαμπονιασμένος (12ωρα δουλειας κλπ) και τα reflexes ειναι τραγικα. Αλλα δεν μπορω να βλεπω σιλβεραδες 2-3-4 να παιζουν οπως παίζουν. Και δεν μιλαω για προφανη smurfs. Το να παραδεχτω εναν καλό αντιπαλο μου ειναι ευκολο και γουστάρω. Τεσπα, τωρα που ειμαι απο 17ωρο υπνο παω να παιξω λιγο :P

 

 

Χαχαχα ρε σεις μην τρελενεστε με το rank. Το ειχα και εγω αυτο μεχρι να φτασω eagle...  Rank doesn't matter! Το παιχνιδι πρεπει να το παιζουμε για να περναμε καλα και οχι για να χαλιωμαστε...Να το παιρνετε στην πλακα, και αν χασεις στα @@ σου...

 

Εχω ξαναπει κιολας καποια tips πιο παλια με τα οποια μπορεις να φτασεις μεχρι MG χαλαρα.Σε καμια περιπτωση δεν το παιζω παιχταρας δινοντας tips απλα λεω τι εκανα εγω και ανεβηκα! (Στην σελιδα 9 ειναι το comment μου)

Επισης οταν θες να παιξεις MM πρεπει για 15 λεπτα να παιζεις deathmatch για ζεσταμα. Οπως και αργοτερα οταν φτασεις MG και θες να πας παραπανω πρεπει να κανεις practice.Δηλαδη αντι να παιζεις MM να παιζεις DM για καμια ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to rank δεν με νοιαζει για epen φαση. Απλα στο low silver δεν θα βρεις καμια επικοινωνια/calls/backups/σωστο και γρηγορο rotate. Ο καθενας κανει οτι του καπνισει και η κατασταση ειναι χαοτικη. Επαιξα 3-4 ματσακια με τον smitharo σε νοβα και ηταν εντελως διαφορετικα. Σωστο positioning, calls, γενικα σωστο mentality στο παιχνιδι. Και προτιμω να ειμαι ο χειροτερος απο τους 10 και να παρω 1-2 πραγματα παρα να προσπαθω να ριχνω 4-5 ατομα γιατι η ομαδα ειναι παιδικη χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Come on LDLC (ενα ακομη map να παρουν απο τους fnatics και αποκλειζονται οι fnatic)

Btw δεν ηξερα οτι υπηρχε Ελληνας (αλλα ζει στην Γερμανια) pro player μεχρι εχθες (Stavros team: Planetkey)

 

Edit: 1-1 παμε για το last game

Επεξ/σία από chourdis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά έκατσα να δώ competitive cs go. Στο τελευταίο game του bo3 που γύρνάει as we speak με κάτι που, απο ότι καταλαβαίνω, είναι cheese, πως διάβολο επιτρέπεται το pause ώστε να έχουν όλο το χρόνο να μάθουν απο το κοινό/coach τι παίζει και να το κάνουν counter? Δεν μένουν κάν με τα soundproof headsets είναι χύμα στο κύμα μόνο κινητό δεν έβγαλαν.

 

Νομίζω οτι πέτυχα πολύ ωραίο game όπως και να'χει. (fnx - ldlc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Disqualified πρεπει να φανε αφου ειναι ξεκαθαρα pixelwalking

Αλλα βλεπεις στην Σουηδια παιζουν.....

 

 

 

AROrw0u.jpg

 

 

 

Edit: Επισης δεν το εχουν βρει οι ιδιοι αλλα καποιος αλλος που εφτιαξε ενα βιντεο και το ανεβασε στο reddit (το ειχα δει πριν 3-4 μερες). Ομως οι fnatic τη ειπαν να το κατεβασει για να το χρησιμοποιησουν στο DH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα ακούμε για τα cheats σε flusha και olof...Τώρα βλέπουμε και exploit.GG fnatic.
Mετά το match dignitas - navi θα βγει απόφαση.Μακάρι να πάρουν πόδι οι fnatic.

Οι ldlc ήταν καλύτεροι και άξιζαν τη νίκη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά έκατσα να δώ competitive cs go. Στο τελευταίο game του bo3 που γύρνάει as we speak με κάτι που, απο ότι καταλαβαίνω, είναι cheese, πως διάβολο επιτρέπεται το pause ώστε να έχουν όλο το χρόνο να μάθουν απο το κοινό/coach τι παίζει και να το κάνουν counter? Δεν μένουν κάν με τα soundproof headsets είναι χύμα στο κύμα μόνο κινητό δεν έβγαλαν.

 

Νομίζω οτι πέτυχα πολύ ωραίο game όπως και να'χει. (fnx - ldlc)

 

Δεν σε κατηγορω γιατι οπως ειπες ειναι η πρωτη σου φορα που βλεπεις pro match... Οπως σε πολλα αθληματα μπορεις να σταματησεις το match για στρατηγικες, να μιλησεις με την ομαδα για το πως θα συνεχισετε κτλ Ετσι σταματανε και στο csgo. Το προσθεσαν στο προηγουμενο major tournament.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε κατηγορω γιατι οπως ειπες ειναι η πρωτη σου φορα που βλεπεις pro match... Οπως σε πολλα αθληματα μπορεις να σταματησεις το match για στρατηγικες, να μιλησεις με την ομαδα για το πως θα συνεχισετε κτλ Ετσι σταματανε και στο csgo. Το προσθεσαν στο προηγουμενο major tournament.

 

Πρώτη φορά counter αλλα εχω δεί μερικές χιλιάδες ώρες league.

Όπως λες επειδή είναι mini rounds έχει νόημα ναι οκ. Έπεσα στην περίπτωση που μια λεπτομέρεια για το cheese/exploit θα μπορούσε να γυρίσει όλο το game.

Still μου κάνει εντύπωση που στα "time out" τους δεν χρησιμοποιούν coms και soundproof ακουστικά, ιδιαίτερα βλέποντας το πόσο εύκολο είναι να ακουστεί οτιδήποτε.

 

Σαν random θεατής πάντως αν και μου άρεσε σαν θέαμα, ψιλοαπογοητεύτηκα πρώτον απο τη χρήση και δεύτερον απο την αντιμετώπιση του πράγματος. Also ο thoorin είναι λιγότερο σιχαμένος στο cs απο ότι στο lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Disqualified πρεπει να φανε αφου ειναι ξεκαθαρα pixelwalking

Αλλα βλεπεις στην Σουηδια παιζουν.....

 

 

 

AROrw0u.jpg

 

 

 

Edit: Επισης δεν το εχουν βρει οι ιδιοι αλλα καποιος αλλος που εφτιαξε ενα βιντεο και το ανεβασε στο reddit (το ειχα δει πριν 3-4 μερες). Ομως οι fnatic τη ειπαν να το κατεβασει για να το χρησιμοποιησουν στο DH

 

Αυτό είναι hack;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...