Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο cz πιστευω εγινε nerf περαν του δεοντως , δεν νομιζω μετα το update ετσι οπως ειναι τωρα να χρησιμοποιηθει απο κανεναν . Για το m4 καλα εκαναν , αν κι δεν νομιζω να αλλαξουν τρομερα τα ποσοστα επιλογης σε mm επιπεδο .Σημερα καθισα να κανω λιγο overwatch.Τεσσερις περιπτωσεις ειδα , κι οι τεσσερις ειχαν wh, απλα ο καθενας καταφερνε να το κρυψει σε διαφορετικο βαθμο.Απο οτι φαινεται το game τελευταια εχει γεμισει απο πολλους cheaters ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο cz πιστευω εγινε nerf περαν του δεοντως , δεν νομιζω μετα το update ετσι οπως ειναι τωρα να χρησιμοποιηθει απο κανεναν . Για το m4 καλα εκαναν , αν κι δεν νομιζω να αλλαξουν τρομερα τα ποσοστα επιλογης σε mm επιπεδο .Σημερα καθισα να κανω λιγο overwatch.Τεσσερις περιπτωσεις ειδα , κι οι τεσσερις ειχαν wh, απλα ο καθενας καταφερνε να το κρυψει σε διαφορετικο βαθμο.Απο οτι φαινεται το game τελευταια εχει γεμισει απο πολλους cheaters ...

 

 

ώπα χαλάρωσε. δίνεις τροφή για να σε τρολάρω. όποιος είναι καλύτερος απο εσένα δεν πάει να πει είναι και τσιτερι.

ξεκαβάλα global elite. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσσερις περιπτωσεις ειδα , κι οι τεσσερις ειχαν wh, απλα ο καθενας καταφερνε να το κρυψει σε διαφορετικο βαθμο.Απο οτι φαινεται το game τελευταια εχει γεμισει απο πολλους cheaters ...

 

Από τις 200+ περιπτώσεις που έχω δει εγώ, ζήτημα να είχαν οποιουδήποτε είδους cheat 5 άτομα με τα 2 να μην είναι καν σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα χαλάρωσε. δίνεις τροφή για να σε τρολάρω. όποιος είναι καλύτερος απο εσένα δεν πάει να πει είναι και τσιτερι.

ξεκαβάλα global elite. 

καταρχην δεν ειπα οτι ειμαι καλος , δευτερον αν κι λογικο να μην το ξερεις δεν ειμαι σαν τον μεσο ελληνα που κλαιγεται συχνα για hacks , στην πραγματικοτητα δεν εχω γκρινιαηει σχεδον ποτε για wh. Επισης στα overwatch που ειχα κανει μεχρι τωρα σε 1 2 να ειχα βαλει οτι εχει wh . Στα σημερινα που εκανα ομως ειδα δυο ξεκαθαρα , δυο θα επαιζαν σε silver  κι ηταν τελειως εμφανες , ενας τα εβαλε οταν το score ηταν 1 11 κι το εκανε εμφανως , κι ο αλλος ισως να μην ειχε αλλα peakαρε την καταληλη στιγμη κι εκανε τελεο spray σε σμοκε κι σκότωσε 3 δυο φορες μαλιστα , μπορει να ηταν τυχη , δεν καταλαβαινω απο που συμπαιρανες οτι το παιζω καποιος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα overwatch 8/10 ειναι cheater κυριως με wall. Το θεμα ειναι οτι ασχετα το ποσο καλος παιχτης και να εισαι πρεπει να εχεις την κριτικη ικανοτητα να καταλαβεις αν ο αλλος βασιζει το position του με βαση την θεση των αλλων. Στο overwatch δεν χρειαζεται ο αλλος να κοιταει μεσα απο τους τοιχους για να τον βαλεις οτι εχει walls. Οι περισσοτεροι το κρυβουν.Αυτο εκτος απο εμπειρια θελει να χεις κ λιγο μυαλο.Μπορει να χεις παιξει 1500 ωρες και ακομα να μην μπορεις να καταλαβεις αν ο αλλος εχει walls. Tουλαχιστον τον τελευταιο καιρο οσες εχω βαλει να κανω OW εχω πει οτι οσο βρισκω cheaters θα συνεχιζω να κανω cases, και καθε φορα εφτανα μεχρι τα 5 συνεχομενα. Το ξαναλεω, το να κρινεις αν ο αλλος εχει cheats η οχι ειναι κατι παραπανω του οπτικου, δεν χρειαζεται να κοιταει μεσα απο τους τοιχους! Πολλοι το κρυβουν, και το κανουν και πολυ καλα, και πολλοι κανουν toggle. Οποιος ειναι απο mg και πανω και κανει OW και δεν βρισκει cheaters κατι κανει λαθος. Ειδικα απο eagle και πανω σε καθε match ειναι πιθανο να υπαρχει ενας cheater μεσα. Το ειχα ξαναπει κιολας πιο παλια, ειχα παιξει ενα και στην αντιπαλη ομαδα ηταν 2 Ελληνες, ειδα το demo, οταν το εβλεπα λεω legit ειναι μεχρι μια στιγμη που εκανε το μεγαλυτερο λαθος και αλλαξε τελειως το movement με βαση το που ηταν οι αλλοι και πηρε kills τα οποια κανονικα δεν θα εβγαιναν αν δεν ηξερε που ηταν οι αλλοι με τετοιο crosshair placement που ειχε.. Το οτι καποιος δεν μπορει να καταλαβει αν ο αλλος ειναι cheater δεν σε κανει κακο παιχτη, απλα δεν μπορεις να κρινεις σωστα δεν εγινε τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα αλανια....τι ακουστικα μου προτεινετε για το cs go...το πολυ 100 ευρωπουλα... :D

 

 

εδω εισαι  https://www.skroutz.gr/s/5043529/Kingston-HyperX-Cloud-Headset.html?keyphrase=kingston+cloud 

 

δεν προκειται  για gaming του κιλου, ειναι takstar ( http://www.amazon.com/Takstar-Headphones-Monitor-Earphones-Professional/dp/B00FXSVSDW) + πολυ καλο μικροφωνο σε λογικη τιμη. βαζεις 5.1 στα audio options του game + razer surround που ειναι τσαμπα και εισαι αρχοντας  http://www.razerzone.com/surround 

 

καλα hackusations :)

 

ΥΓ : μολις ειδα οτι εχουμε ιδια οθονη και μητρικη :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα overwatch 8/10 ειναι cheater κυριως με wall. Το θεμα ειναι οτι ασχετα το ποσο καλος παιχτης και να εισαι πρεπει να εχεις την κριτικη ικανοτητα να καταλαβεις αν ο αλλος βασιζει το position του με βαση την θεση των αλλων. Στο overwatch δεν χρειαζεται ο αλλος να κοιταει μεσα απο τους τοιχους για να τον βαλεις οτι εχει walls. Οι περισσοτεροι το κρυβουν.Αυτο εκτος απο εμπειρια θελει να χεις κ λιγο μυαλο.Μπορει να χεις παιξει 1500 ωρες και ακομα να μην μπορεις να καταλαβεις αν ο αλλος εχει walls. Tουλαχιστον τον τελευταιο καιρο οσες εχω βαλει να κανω OW εχω πει οτι οσο βρισκω cheaters θα συνεχιζω να κανω cases, και καθε φορα εφτανα μεχρι τα 5 συνεχομενα. Το ξαναλεω, το να κρινεις αν ο αλλος εχει cheats η οχι ειναι κατι παραπανω του οπτικου, δεν χρειαζεται να κοιταει μεσα απο τους τοιχους! Πολλοι το κρυβουν, και το κανουν και πολυ καλα, και πολλοι κανουν toggle. Οποιος ειναι απο mg και πανω και κανει OW και δεν βρισκει cheaters κατι κανει λαθος. Ειδικα απο eagle και πανω σε καθε match ειναι πιθανο να υπαρχει ενας cheater μεσα. Το ειχα ξαναπει κιολας πιο παλια, ειχα παιξει ενα και στην αντιπαλη ομαδα ηταν 2 Ελληνες, ειδα το demo, οταν το εβλεπα λεω legit ειναι μεχρι μια στιγμη που εκανε το μεγαλυτερο λαθος και αλλαξε τελειως το movement με βαση το που ηταν οι αλλοι και πηρε kills τα οποια κανονικα δεν θα εβγαιναν αν δεν ηξερε που ηταν οι αλλοι με τετοιο crosshair placement που ειχε.. Το οτι καποιος δεν μπορει να καταλαβει αν ο αλλος ειναι cheater δεν σε κανει κακο παιχτη, απλα δεν μπορεις να κρινεις σωστα δεν εγινε τιποτα.

 

8/10 cheaters με wall? Πάνω από MG και δε βρίσκει cheaters κάνει λάθος? Ωχ! Γαμώτο. 2 χρόνια σε λάθος ranks παίζω:

 

wwNgP8r.jpg?1

 

 

HDw0yye.jpg?1

 

 

Ξεκολλήστε με τους cheaters. Όλοι οι γνωστοί μου είναι πάνω από Legendary Eagle Master από το 2012 και δεν έχουν πέσει ποτέ κάτω από Eagle. Όταν κάποιος κάνει ragehack βγείτε όλοι μαζί από το game, και σε περίπτωση που κάποιος τυχαίνει να έχει wallhack είτε βάλτε τα δυνατά σας να τον νικήσετε με ομαδική προσπάθεια είτε αφήστε αυτό το game να πάει στο διάλο και παίξτε το επόμενο. Οι cheaters είναι πάρα μα πάρα πολλοί λίγοι. Οι παίχτες που δεν είναι καλοί από την άλλοι μαζικά περισσότεροι. Το παιχνίδι είναι δύσκολο, ούτως ή άλλως. Στις παραπάνω φωτογραφίες είμαι σε περίοδο όπου είχα 75-100 ms και 60Hz οθόνη.

 

Όσο λιγότερο ασχολείστε με τους "δήθεν" cheaters σε ένα παχνίδι, τόσο καλύτερα για εσάς. Και λίγο ποιοτικό practice, δεν έβλαψε ποτέ. Στην καλύτερη περίπτωση, απαιτούνται τουλάχιστον 2 ώρες aim maps την ημέρα για να κρατήσεις αξιοπρεπώς ένα rank.

 

Άσε που με βάση τα λεγόμενα του Haris San χρησιμοποιώ και εγώ cheat. Ποτέ δεν έχω σταθερό movement, τα μισά από τα shots που έριχνα πριν πάω inactive ήταν απίστευτα και τα άλλα μισά αποτέλεσμα διαίσθησης και teamwork. Συν πολλά kills με burstάκια σε smokes και pre-fire σε γωνίες ή common peak spots. 

 

Επίσης, το ragehacking δεν είναι πλέον δυνατό, φεύγει ban απευεθείας από το σύστημα. Και αυτό ήταν το μεγαλύτερο πρόβλημα. 

 

Ηρεμήστε λίγο με αυτό το θέμα. Δε θα σας βγάλει πουθενά, ακόμα και να έχεται δίκιο, που δεν έχετε για κανέναν λόγο.

Επεξ/σία από snapshot-
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι rank εχεις δεν εχει καμια σημασια! Το οτι εισαι lem δεν σημαινει οτι μπορεις να καταλαβεις απολυτα αν ο αλλος εχει walls η οχι. Ειναι χαρακτιριστικα τα οποια πρεπει να γνωριζεις για να το καταλαβεις. Και γω eagle ημουν πριν το παρατησω και τωρα εχω να παιξω ποσο καιρο και ειδα πως παιζεις και εσυ και οι φιλοι σου οι lem ενα βραδυ που μπηκα... Το rank δεν σημαινει τιποτα! Εχω δει DMG's που θα σου βγαλουν τα ματια απ'εξω. Εγω δεν καθομαι και γκρινιαζω οταν με σκοτωνουν! Προφανως υπαρχουν καλυτεροι παιχτες αλλωστε για τη πλακα μου παιζω. Απλα το να καταλαβεις αν ο αλλος κανει κατι το οποιο ειναι περιεργο θελει την δικη του μαεστρια....Επισης οταν οι ιδιοι οι pros, συγκεκριμενα ο shroud, λεει οτι σε καθε match που παιζει εχει τεραστια πιθανοτητα να εχει cheater μεσα, κατι ξερει καλυτερα και γι αυτο παιζουν μονο esea.Ειναι γεγονος οτι απο eagle και πανω γινεται τις μουρλης στα cheats,μαλλον δεν εχεις μπει ποτε στο reddit και μαλλον κανεις OW μια φορα την βδομαδα και αν..Δεν μιλαω για το οποτε σε σκοτωνουν να λες oo cheater, καμια σχεση! Λεω οταν κανεις OW, ειναι διαφορετικο πραγμα.

 

Eπισης το ποσο καλα παιζεις δεν εχει να κανει ουτε με το rank ουτε με τις ωρες που παιζεις.Απ'οτι καταλαβαινω παιζεις απο το 1.6 ποσα χρονια, και αλλο ποσο csgo...Εγω ειναι το πρωτο fps που παιζω σε PC και στις 700 ωρες πηγα eagle και χωρις τα 2ωρα practice κτλ που λες και επαιζα και solo με Ρωσους κτλ...Ελεος αν κανεις practice 2 ωρες την μερα κανονικα θα πρεπε να σαι pro.Αυτο το "οο κοιτα τι rank ειμαι" δεν εχει νοημα! Σου βρισκω DMG που δεν θα τον βλεπεις καν και LEM που θα τον τρως με το πιστολι..Αλλα το οτι υπαρχουν πολλοι cheaters παραμενει σταθερο και αυτο ειναι αυτη την στιγμη που χαλαει ολο το παιχνιδι γιατι ειναι competitive game και δεν ειναι cod..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το ότι έχω να παίξω 9 μήνες και κάνω περισσότερο χαβαλέ με παρέα, προσπαθώ να σου πω ότι δεν έχει κανένα απολύτως νόημα το post το οποίo παρέθεσα παραπάνω. 

 

Μπορείς να καταλάβεις εάν έχει cheat ο άλλος. Απλά οι περισσότεροι δεν έχουν.

 

Το γεγονός ότι όλοι οι Pros είναι Global Elites, το γεγονός ότι έφτασα εγώ (που έχεις γνώμη για εμένα από ένα game απ'ότι φαίνεται, φαντάσου γιατί σου αντιπαραθέτω τα επειχηρήματά μου) Global Elite, και το γεγονός ότι υπάρχουν εκατοντάδες Global Elites σταθερά, αποδυκνείει από μόνο του ότι όχι μόνο δεν έχουν σημασία οι cheaters (προφανώς και είναι σπαστικοί όταν, εάν υπάρχουν), αλλά μπορείς να τους νικήσεις από πάνω.

 

Ποτέ δε σου είπα ότι είμαι ο γαμάουα που τους πάει όλους τρένο, γιατί προφανώς δεν ισχύει. Και ας έχω 25.000 ώρες στο CS από την αρχή του franchise, και ας έχω υπάρξει μέλος ομάδας που έχει νικήσει Na'Vi 2 φορές πρόσφατα @ESEA με MAVEL κτλ. Και ας έχω υπάρξει Root Administrator στο Gather-Network για 5 χρόνια. Φυσικά και θα παινευτώ! Στατιστικά και μόνο έχω δει πολλά περισσότερα πράγματα που θα έβγαζαν και των 2 μας τα μάτια έξω, και χρησιμοποιώ την εμπειρία μου για να σου δώσω να καταλάβεις το παρακάτω:

 

Η κατάσταση δεν είναι έτσι. Η συντριπτική μειοψηφία έχει cheats. Μη παραπληροφορείς το κοινό και μη διώχνεις τον κόσμο μακριά από το παιχνίδι συντρίπτοντας την ψυχολογία του για κάτι το εξωπραγματικό και κάτι το οποίο δεν έχει καμία σημασία. Υπάρχουν 2 είδη ανθρώπων, αυτοί που γκρινιάζουν, και αυτοί που προχωρούν παρακάτω.

 

Δες το και διαφορετικά αν θέλεις, για να καταλάβεις και τις παπαριές του shroud. Ας πούμε ότι υπάρχει ένας cheater ανά 3 games. 1 στους 30 παίχτες. Ας υποθέσουμε ότι πάντα είναι διαφορετικός (που δεν είναι). Και ας υποθέσουμε ότι παίζει πάντα μόνο με cheat (που δεν παίζει). Στα 200 χιλιάρικα ενεργών παιχτών καθημερινά υπάρχουν 6μιση χιλιάρικα cheaters. Το 3.25% των καθημερινών παιχτών υποθετικά έχει cheat. Και δε θα χάσεις αναγκαστικά.

 

*ουάου*

 

Άσε που τα κανάλια για gathers, όπως ESEA, faceIT, Gather-Network και το δικό μας, μειώνουν ακόμα περισσότερο αυτό το ποσοστό των 3.25%, σε επίπεδα π.χ. για εμάς μικρότερα του 0.25% αναλογικά με το κοινό μας.

 

Το blacklist του ESEA έχει πιάσει cheaters που ισαριθμούν με το 0.6% των συνδρομητών του. Και υπάρχουν πολλά accounts μέσα σε αυτό το blacklist που ανήκουν στα ίδια πρόσωπα.

 

Και ναι. Δεν μπαίνω Reddit. Όπου ο κάθε πικραμμένος κλαίγεται για το παραμικρό, και η παραπληροφόρηση είναι χειρότερη από αυτή που παίρνει μέρος εδώ, με εξαίρεση τα posts των Dev. Γιατί νομίζεις δεν ασχολείται κανείς πλέον με topics που αφορούν cheaters/hacks/κτλ? Γιατί γίνονται σχεδόν όλα downvote? ;)

 

Αυτά θα είναι τα τελευταία μου λόγια για τη δραματικά ηλίθια υπόθεση που αφορά το cheating. Αν κάποιος θεωρεί τον εαυτό του σοβαρό άτομο το ξεπερνάει απλά κ ωραία. Ούτε γκόμενα να'ταν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρα από το ότι έχω να παίξω 9 μήνες και κάνω περισσότερο χαβαλέ με παρέα, προσπαθώ να σου πω ότι δεν έχει κανένα απολύτως νόημα το post το οποίo παρέθεσα παραπάνω. 

 

Μπορείς να καταλάβεις εάν έχει cheat ο άλλος. Απλά οι περισσότεροι δεν έχουν.

 

Το γεγονός ότι όλοι οι Pros είναι Global Elites, το γεγονός ότι έφτασα εγώ (που έχεις γνώμη για εμένα από ένα game απ'ότι φαίνεται, φαντάσου γιατί σου αντιπαραθέτω τα επειχηρήματά μου) Global Elite, και το γεγονός ότι υπάρχουν εκατοντάδες Global Elites σταθερά, αποδυκνείει από μόνο του ότι όχι μόνο δεν έχουν σημασία οι cheaters (προφανώς και είναι σπαστικοί όταν, εάν υπάρχουν), αλλά μπορείς να τους νικήσεις από πάνω.

 

Ποτέ δε σου είπα ότι είμαι ο γαμάουα που τους πάει όλους τρένο. Και ας έχω 25.000 ώρες στο CS από την αρχή του franchise, και ας έχω νικήσει Na'Vi 2 φορές πρόσφατα @ESEA με MAVEL κτλ. Φυσικά και θα παινευτώ! Στατιστικά και μόνο έχω δει πολλά περισσότερα πράγματα που θα έβγαζαν και των 2 μας τα μάτια έξω.

 

Το μόνο που σου λέω είναι ότι η κατάσταση δεν είναι έτσι. Η συντριπτική μειοψηφία έχει cheats. Μη παραπληροφορείς το κοινό και μη διώχνεις τον κόσμο μακριά από το παιχνίδι συντρίπτοντας την ψυχολογία του για κάτι το εξωπραγματικό και κάτι το οποίο δεν έχει καμία σημασία. Υπάρχουν 2 είδη ανθρώπων, αυτοί που γκρινιάζουν, και αυτοί που προχωρούν παρακάτω.

 

Δες το και διαφορετικά αν θέλεις, για να καταλάβεις και τις παπαριές του shroud. Ας πούμε ότι υπάρχει ένας cheater ανά 3 games. 1 στους 30 παίχτες. Ας υποθέσουμε ότι πάντα είναι διαφορετικός (που δεν είναι). Και ας υποθέσουμε ότι παίζει πάντα μόνο με cheat (που δεν παίζει). Στα 200 χιλιάρικα ενεργών παιχτών καθημερινά υπάρχουν 6μιση χιλιάρικα cheaters. Το 3.25% των καθημερινών παιχτών υποθετικά έχει cheat. Και δε θα χάσεις αναγκαστικά.

 

*ουάου*

 

Άσε που τα κανάλια για gathers, όπως ESEA, faceIT, Gather-Network και το δικό μας, μειώνουν ακόμα περισσότερο αυτό το ποσοστό των 3.25%, σε επίπεδα π.χ. για εμάς μικρότερα του 0.25% αναλογικά με το κοινό μας.

 

Το blacklist του ESEA έχει πιάσει cheaters που ισαριθμούν με το 0.6% των συνδρομητών του. Και υπάρχουν πολλά accounts μέσα σε αυτό το blacklist που ανήκουν στα ίδια πρόσωπα.

 

Και ναι. Δεν μπαίνω Reddit. Όπου ο κάθε πικραμμένος κλαίγεται για το παραμικρό, και η παραπληροφόρηση είναι χειρότερη από αυτή που παίρνει μέρος εδώ, με εξαίρεση τα posts των Dev. Γιατί νομίζεις δεν ασχολείται κανείς πλέον με topics που αφορούν cheaters/hacks/κτλ? Γιατί γίνονται όλα downvote? ;)

 

Μπορω να κανω αυτη τη συζητηση ολη μερα.Τωρα ο shroud ειναι ισως ο καλυτερος παιχτης ΝΑ. Φαντασου τωρα να καβαλας καλαμι εσυ τι θα πρεπε να κανει ο shoxie ή ο get_right. Tωρα κανεις σαν "oo σκοτωσα τον nbk, σκοτωσα τον nbk". Δεν σου ειπα οτι δεν ξερεις να παιζεις! Προφανως και ξερεις το παιχνιδι καλα.

 

Στο μονο που θα συμφωνησω ειναι το οτι μπορεις να νικησεις cheater (με walls γιατι aimbot ουτε καν) οπως και επισης οτι πρεπει να προχωρησεις παρακατω.Εφοσον σου αρεσει το παιχνιδι συνεχιζεις.Αλλα αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι υπαρχουν αρκετοι cheaters.Τωρα υπολογισμους μια ολοκληρη μερα να κατσουμε κατω να κανουμε το τι γινεται μονο η valve το ξερει. Η αληθεια ειναι οτι σε match δεν εχω τυχει πολλες φορες με cheaters(μετρημενες),η μπορει να ειχε καποιον waller αλλα να ηταν πολυ κακος. Αλλα στο OW βρισκω αρκετα συχνα.

 

Τωρα για το reddit δεν ισχυει απολυτα γιατι αυτα που μπαινουν στην hot ειναι αυτα που τα κανουν upvote, οποτε...Δεν ειπα ποτε οτι ειναι λογος να παρατησεις το game για τους cheaters.Αν θες να ξερεις το thread αυτο ειχε παει στον πατο και οταν αρχισα να ασχολουμαι με το cs το ξεθαψα και προσπαθησα να κανω και συχνα ποστς οπως και υπολοιπα παιδια για να μεινει ζωντανο.Μεγαλυτερο και καλυτερο community θελουμε ολοι, δεν αποθαρρυνουμε κανεναν, αμα με ρωτησει καποιος αξιζει το csgo? Θα του λεγα ειναι το καλυτερο fps για μενα.(και σε θεμα skill 2ο μετα το quake)

Επεξ/σία από Haris San
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το ότι έχω να παίξω 9 μήνες

Περίπου όταν άρχισε να ξεφεύγει η κατάσταση με τα double accounts.

Στo Overwatch οι 3 στους 4 που θα κάνω review θα έχουν hacks. Οι περισσότεροι απ'αυτούς έχουν wallhacks και ελάχιστοι απ'αυτούς δε νοιάζονται καν να το κρύψουν. Οι υπόλοιποι προδίδονται απ'το τρόπο που παίζουν και κινούνται στο χάρτι, χωρίς αυτό να σημαίνει πως όποιος κινείται περίεργα χακάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ρε αγαπητέ Haris San δε σου λέω κάτι το τραγικό.

 

Απλά δες την κατάσταση όπως στην περιγράφω και δε θα σε ξανα νοιάξει cheater, υπαρκτός ή υποθετικός.

 

Ούτως ή άλλως, γεγονότα σου αναφέρω, και όχι θεωρίες συνομωσίας. 

 

Το αν θα σου ρίξει την ψυχολογία κάποιος που σε σκοτώνει είτε με cheat είτε legit, είναι αποκλειστικά, 100% δικό σου θέμα, και ας είναι σε γενικά πλαίσια μια "σπαστικά" επώδυνη εμπειρία  :P

 

Αυτό είναι το νόημα. 

 

@pappous_soulis Τα νούμερα που περιγράφω στην πιο πάνω απάντηση είναι πάνω κάτω πραγματικά. Κάπου εκεί (στο 3.25%) βάζει και το ίδιο το community τα ποσοστά των cheaters στο game τους τελευταίους 3 μήνες. 1ς ανά 3 παιχνίδια. Και εγώ με screenshots και demos στα community που έχω υπάρξει administrator και μέλος anti-cheat team δεν έχω πιάσει πάνω από 10 σε 350+ υποθέσεις. Νούμερο που και πάλι είναι κοντά στο 3.25% που αντιπροσωπεύει αυτή τη στιγμή το πλήθος των cheaters στο παιχνίδι γενικά.

 

Απολαύστε το game, ελάτε μια βόλτα από #CSGO @GRNet (mIRC) προς τέλη της ερχόμενης εβδομάδας που θα έχουμε τα θηρία servers και το site με τους καινούργιους διακανονισμούς έτοιμα, και αφήστε τους cheaters στην άκρη. 

 

Να περάσουμε όμορφα θέλουμε στο κάτω κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...