Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καπου σε κάποια σελίδα υπήρχε ένα tool για να αποκλείεις τους ρώσους, το εχει κανείς πρόχειρο;

 

Αυτό; http://csgo.gamebanana.com/tools/5684

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λεπον, αγορασα στον bro το cs:go να παιζουμε κανα DM μαζι μιας και δεν τον ενδιαφερει/δεν το εχει με τα competitive. Λεω, ας μπω να παίξω εγώ. Έχουμε και λέμε.

 

 

Στο δικο μου ειμαι silver 4. Όταν άρχισα να παιζω (μετα απο πολλα χρονια απουσιας απο fps) και σχετικα "σκουριασμενος", δεδομενου ηλικίας και πάντα μετά απο δουλειά, κοινώς λίγο ζαμπον, με το λαπτοπακι μου του 2008 και 50~ fps. Με έβγαλε silver 1 και οσο έπαιζα ανέβηκα σιγά σιγα. Περιττό να πω πως κάποια άτομα στο silver tier παιζαν καλυτερα απο τους nova2~, smurfs? cheaters? Δεν ξέρω.

 

Εδώ, στο pc παιζω σε 1920χ1080., στα 120 fps σε 23αρα οθονη κλπ. Με τιποτα δεν μπορω ομως να ξεφυγω απο το silver. Τι στο διάολο παίζει;

 

Τελικα, στο 10ο αγωνα με εβαλε nova 2. Μέχρι εκεί είναι το aim μου, ΄'αντε και nova 4. Αυτά, καλές γιορτες! (Το προγραμματάκι για server picker κανει δουλεια! Αν και μερικες φορες έχω ρώσους. thanks!)

 

edit, ενα ss απο το ποσο γαματος ειμαι :P

 

 

 

post-202120-0-27677600-1419835788_thumb.jpg

 

 

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες! 

Εδω και λιγο καιρο αρχισα competitive. Υπαρχει κανενας που θελει να παιζουμε μαζι? Ειμαι silver 4, αρκετα  καλος εκτος οταν εχω σκατα ομαδα που δεν μπορω να παιξω.  Οποιος θελει ας με στειλει ενα pm να τον κανω add

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Report plz

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198168804629/

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198165951146/

 

3η φορά που συναντώ hackers και μάλιστα 2 σε ένα game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα είμαι καινούριος στο cs : go το πήρα τώρα επειδή το είχε προσφορά. Μου "πέταξε" 3 κουτιά τα οποία θέλουν κλειδιά για να ανοίξουν, παίζει να πετάξει και τα αντίστοιχα κλειδιά ή να τα πουλήσω? Διότι δεν με ενδιαφέρει να δώσω 2Ε για random skin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργήσαμε λίγο με τις γιορτές.

 

Εκπλήξεις λοιπόν!

 

Αρχικά, το site, αν και σε πολύ αρχικά στάδια, είναι έτοιμο και υπό καθημερινή βελτίωση: www.fpsgaming.gr

 

Δυστυχώς δουλεύω σχεδόν μόνος μου και δεν έχω 10 χέρια. Αλλά αυτό αλλάζει από αυτόν τον μήνα.

 

Το μόνο που έχετε να κάνετε για να παίξετε, είναι να πατήσετε Play Now, να βάλετε το ίδιο Nickname που χρησιμοποιείτε Steam, και να το κάνετε Register με την εντολή /ns register email password μέσα στο κανάλι.

 

Περαιτέρω πληροφορίες θα βρείτε στο Forum. Υπάρχουν τα πάντα εκεί.

 

Σε συνεργασία με τον οίκο gaming Elysium, ήρθαν τα παρακάτω:

 

Το Community, πέρα από την AdPlus.gr, σπονσοράρει τώρα και η Cooler Master και η "θυγατρική της", Electronic Frag. Αυτό σημαίνει, πέρα από τα δώρα και τα giveaways γενικότερα, ότι κάποια στιγμή μέσα στο χρόνο το καλύτερο team από τα tours μας θα κάνει qualify για μεγαλύτερα.

 

Περίπου στις 15 του μήνα θα διεξαχθεί το πρώτο nightcup, 16 θέσεων. Πληροφορίες γι'αυτό σύντομα.

 

Και ο deathmatch server, αν και όχι τελοιοποιημένος, είναι πλέον ανοιχτός: 

CS:GO Deathmatch 128TR: 85.196.43.78:27015

 

/snapshot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργήσαμε λίγο με τις γιορτές.

 

Εκπλήξεις λοιπόν!

 

Αρχικά, το site, αν και σε πολύ αρχικά στάδια, είναι έτοιμο και υπό καθημερινή βελτίωση: www.fpsgaming.gr

 

Δυστυχώς δουλεύω σχεδόν μόνος μου και δεν έχω 10 χέρια. Αλλά αυτό αλλάζει από αυτόν τον μήνα.

 

Το μόνο που έχετε να κάνετε για να παίξετε, είναι να πατήσετε Play Now, να βάλετε το ίδιο Nickname που χρησιμοποιείτε Steam, και να το κάνετε Register με την εντολή /ns register email password μέσα στο κανάλι.

 

Περαιτέρω πληροφορίες θα βρείτε στο Forum. Υπάρχουν τα πάντα εκεί.

 

Σε συνεργασία με τον οίκο gaming Elysium, ήρθαν τα παρακάτω:

 

Το Community, πέρα από την AdPlus.gr, σπονσοράρει τώρα και η Cooler Master και η "θυγατρική της", Electronic Frag. Αυτό σημαίνει, πέρα από τα δώρα και τα giveaways γενικότερα, ότι κάποια στιγμή μέσα στο χρόνο το καλύτερο team από τα tours μας θα κάνει qualify για μεγαλύτερα.

 

Περίπου στις 15 του μήνα θα διεξαχθεί το πρώτο nightcup, 16 θέσεων. Πληροφορίες γι'αυτό σύντομα.

 

Και ο deathmatch server, αν και όχι τελοιοποιημένος, είναι πλέον ανοιχτός: 

CS:GO Deathmatch 128TR: 85.196.43.78:27015

 

/snapshot

 

Δεν ειναι Ελληνικος αυτος ο σερβερ, εχω 75 ping..Εκτος αυτου δεν ηταν κανενας μεσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα!Πηρα απο την προσφορα με τα 7ευρο ολα τα counter strike

και ξεκινησα να παιζω το cs:go.Απο μικρος επαιζα το condition zero στο λαπτοπ

και προσπαθω να ξεμουδιασω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι Ελληνικος αυτος ο σερβερ, εχω 75 ping..Εκτος αυτου δεν ηταν κανενας μεσα :P

 

Κέντρο Θεσσαλονίκης, κατάστημα C4.

 

Έχω 19ms από Ιωάννινα (ΟΤΕ), και 20ms από Αθήνα (ΟΤΕ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα θεματάκι με τον DM επειδή σετάρουμε ένα Linux box στη Θεσσαλονίκη. Οι public servers θα είναι σταθερά up σύντομα, για κάποιον λόγω δε φαίνονται στο Server List του παιχνιδιού.

 

Έχουμε μεγαλούτσικο φόρτο εργασίας με το Tournament επειδή θα μεταδωθεί live από κάποια streams, και δεν είμαστε πολλοί στο Staff για να δουλέψουμε με γρήγορους ρυθμούς σε όλους τους τομείς παράλληλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...