Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως εάν υπάρχουν ενεργοί παίκτες ακόμα που παίζουν cs:go έχω ανεβάσει ένα video tutorial πως να φτιάξεις τα δικά σου custom paint job skins για τα όπλα σου

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδες μετα απο καιρο ειπα να παρω ενα κλειδακι για ενα chroma case που μου ετυχε, και μ εκατσε StatTrak™ AK-47 | Cartel στα 80 ευρω να το δωσω λετε γιατι θα πεσει η τιμη του με τον καιρο? θελω λεφτα για το gta v αλλα μ αρεσει το ατιμο πολυ πφφφ...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μετα απο καιρο ειπα να παρω ενα κλειδακι για ενα chroma case που μου ετυχε, και μ εκατσε StatTrak™ AK-47 | Cartel στα 80 ευρω να το δωσω λετε γιατι θα πεσει η τιμη του με τον καιρο? θελω λεφτα για το gta v αλλα μ αρεσει το ατιμο πολυ πφφφ...  :P

πουλα τα κι αγορασε του σε κανα 2 -3 βδομαδες, θα εχουν πεσει οι τιμες ειδικα στο cartel που δεν εχει κι πολυ ζητηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cartel ειναι οτι πιο μουφα κυκλοφορει! Ειναι σαν το default,πως γινεται να ειναι τοσο ακριβο??? Ο κοσμος ειναι χαζος...Οπως επισης το basilisk m4a1 και αυτο ιδιο με το default! Σε λιγο θα μας πουλανε τα default τα skins...

 

Αν μιλουσε ο designer των οπλων με την valve καπως ετσι θα πηγαινε η συζητηση...

 

 

Designer: Should we put this skin in the new case?

Volvo: mmm, sure..

Designer: But isn't it the same with the default?

Volvo: Yeah but...Fuck it, we want money...MORE money!!!!

 

Πουλα το το AK και παρε κανα μαχαιρι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα πουληθηκε στο 70αρι :D πιστευω καλα ειναι γιατι πεφτει συνεχεια! θα κρατησω ενα 50αρικο για το gta v και τα αλλα κλειδακια για chroma.

 

Εγω θα τσιμπουσα κανα flip knife :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

allantin4tw, καντε με ενα add, ειμαι γυρω στο nova1-3, το τωρινο μου ρανκ ειναι σιλβερ ελιτ αλλα δεν με βλεπω να ανεβαινω με τους ρωσοpugs. Εστω κι αν εχω το προγραμματακι, μονο western europe, εχει ρωσους :~~~~~~(

 

αυτο ειναι του Bro αλλα παιζω εγω comp

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198168446718nova2, SO SUCCESFUL.

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος, κάθε μέρα παίζω από 1-2 comp και δεν μου έριξε ούτε μια φορά chroma case. Τώρα έχει πια πέσει κάτω από 2 ευρώ στο market...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το csgo εχει καταντησει γελοιοτητα...Οπως ηταν αναμενομενο υπηρχαν στημενα παιχνιδια... Οπως προφανως εχουν hacks οι pros ετσι στηνονται και παιχνιδια, γιατι τα παντα γινονται για τα λεφτα...(υπηρχε leak για την αμερικανικη σκηνη..)

 

Εκτος αυτων που εμας δεν μας επηρρεαζουν εμας ως casual gamers...Γενικα μου την σπανε 3 πραγματα:

 

1) Για τον πεο hitbox...Απειρες φορες ενω πετυχαινεις κεφαλι παει στον ωμο....Δεν ξερω γιατι στο π****ο αλλα συμβαινει...Κατι πρεπει να παιζει με το lag εκεινη την ωρα γιατι αμα μπω με bots offline ειναι super smooth! Γενικα δεν εχω μεγαλο ping με 75 παιζω ΜΟ... Γενικα υπαρχει πολυ randomια στο game. Eνω το 1.6 ηταν γενικοτερα πιο smooth παιχνιδι..

 

2) Οταν σε πυροβολαει καποιος αλλος, εκτος του οτι δεν μπορεις να περπατησεις, ειναι σαν να laggαρεις εκεινη την ωρα(και οταν σε πυροβολαει με p90 ειναι σαν να βρισκεσαι σε βαλτο) , οι σφαιρες σου δεν πανε ακριβως εκει που σημαδευεις! Οτι ναναι ειναι αυτο...Γενικα αυτο το εχω παρατηρησει σε aim_map γιατι μεσα στο game συνηθως τα duels ειναι στιγμιαια :P (ολοι αμολανε HSιδια διχως αυριο..)

 

3) Εχει γ****ει να σκαει το παιχνιδι...Παταω alt+tab και μπαινω chrome και μετα ειτε παω να κανω maximize και σκαει ειτε εχει σκασει απο πριν..Και γενικα μεσα σε game σκαει απο μονο του...Εκνευριστικο,αρκετα!

 

 

Αυτα ειναι που μου την δινουν τωρα..Το θεμα με τους hackers το χω συνηθισει, αναποφεκτο κιολας, ολα τα shooters εχουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Εχει γ****ει να σκαει το παιχνιδι...Παταω alt+tab και μπαινω chrome και μετα ειτε παω να κανω maximize και σκαει ειτε εχει σκασει απο πριν..Και γενικα μεσα σε game σκαει απο μονο του...Εκνευριστικο,αρκετα!

 

Έλα ντε. Άλλο πάλι και τούτο. Δεν θυμάμαι να το πάθαινα παλιότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιομουν και εγω αν ειμαι ο μονος στον οποιο crashαρει. Επισης δυο φορες μου κολλησε το ποντικι ενω το πληκτρολογιο ακουγε κανονικα και ψαχνομουν να δω τι φταει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα οτι πολλοι προ εχουν την ανάλυση στο 1024χ768. Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα η χειρότερα αλλά βλέπω πως το scaling ειναι για το πεος. Πχ, οταν παταω tab για να δω τον χάρτη το κάτω δεξια του χάρτη καλύπτεται απο το scoreboard. Καμία ιδέα για να το κάνω μεν 1024χ768 αλλά να γίνονται όλα σωστά scaled? Μην πω αν ανοιξεις για να δεις το προφιλ καποιου, χαλια η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα οτι πολλοι προ εχουν την ανάλυση στο 1024χ768. Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα η χειρότερα αλλά βλέπω πως το scaling ειναι για το πεος. Πχ, οταν παταω tab για να δω τον χάρτη το κάτω δεξια του χάρτη καλύπτεται απο το scoreboard. Καμία ιδέα για να το κάνω μεν 1024χ768 αλλά να γίνονται όλα σωστά scaled? Μην πω αν ανοιξεις για να δεις το προφιλ καποιου, χαλια η κατάσταση.

 

αυτο συνηθως το συνδυαζεις με 4:3 ratio και αντι να φαινονται ολα μακροστενα φαινονται πλακουτσοτα (σαν να τα χεις πατησει απο πανω και ανοιξαν σε πλατος). Θεμα συνηθειας ειναι, εγω πλεον παιζω ποσο καιρο με 1280x960 και μου φαινεται περιεργο το 1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...