Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα δεν γινεται να βαλεις 1024 αν δεν εχεις το 4:3. τεσπα, παλι θελει παιχνιδια για να προσαρμοστείς στη νέα ανάλυση και τη νέα σχέση sensitivity/κύλησης ποντικιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξερει κανενας ποτε ειναι καλυτερη περιοδος να αγορασουμε skins για πιο φτηνες τιμες? Για παραδειγμα οταν βγαινουν καινουργια?

 

Οταν βγαινουν παντα ειναι ψηλες οι τιμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω για τα παλια οχι τα καινουργια. Μου εχουν πει οτι τα πουλανε πιο χαμηλα για να παρουν τα καινουργια. Ισχυει?

περιπου , οχι σε μεγαλο βαθμο , γενικα οταν εγω πηρα τα skins μου το awp electric εκανα 2 ευρω οπως κι το red laminate κι τωρα κανουν 6 κι 5 ευρω περιπου , εγιναν πολυ ακριβοτερα , γενικα βλεπω πολυ μεγαλη αυξηση στις τιμες , την μεγαλυτερη μειωση την ειδα οταν εβγαινε το νεο operation , εκει ο κοσμος ξεπουλουσε τα skins του για να το παρει ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΕΛΗ μπίζνα τα σκινσ. τρελη,

 

Θυμάμαι όταν έπαιζα τα παλιά cs, το σκιν το κατέβαζες απο το ιντερνετ τζάμπα και το έβαζες μόνος σου... 

Πώς άλλαξαν οι εποχές? (peppergridge farm remembers)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ειχε εναν απο τους καλυτερους αγωνες nip vs fnatic (νικησαν καθαρα οι nip και στις 3 πιστες, στην inferno επεσε μεγαλο throw).

Σημερα ειναι ο τελικος nip vs ldlc (ξανα :P ) για οποιον θελει να το δει στο http://www.majorleaguegaming.com/

(κατα τις 9:30+ θα αρχισει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Tip: Συνεχεια πυροβολας πριν σταματησεις, οποτε πρεπει να το φτιαξεις λιγο αυτο..Πρεπει να γινει το αναποδο...Σταματας και στιγμιαια πυροβολας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια,δεν εχει πολυ καιρο που ασχολουμαι και εγω με το cs go και αποφασισα λοιπον να παρω καποια skin.ειχα στην ακρη καποια αλλα τα εβαλα για πουλημα και ελπιζω μεχρι αυριο να εχουν εξαφανιστει.εχω στο wallet περιπου 45 ευρω και θα ηθελα να παρω καλα skins .(δεν χρειαζεται βεβαια να ξοδευτουν ολα απαραιτητα...)τι μου προτεινετε?τα οπλα που παιζω ειναι.

μαχαιρακι προφανως,awp.ak 47,m4a4,cs75 auto,tec-9,pp bizon,aug,famas,five seven για αρχη...μπορειτε να μου προτεινετε καποια?οπως ειπα ειχα αγορασει και εγω καποια αλλα ηταν σχεδον ολα field-tested δλδ πολυ φθηνα και τα πουλησα.αρα για να μην κανω βλακειες ποια μου προτεινετε για τα παραπανω οπλα?(αν γινεται οχι field tested,αν χρειαστε θα δωσω και το κατι παραπανω για καλυτερη ποιοτητα εκτος και αν μου πειτε οτι δεν αξιζει)

ευχαριστω και περιμενω με ανυπομονησια την απαντηση σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια,δεν εχει πολυ καιρο που ασχολουμαι και εγω με το cs go και αποφασισα λοιπον να παρω καποια skin.ειχα στην ακρη καποια αλλα τα εβαλα για πουλημα και ελπιζω μεχρι αυριο να εχουν εξαφανιστει.εχω στο wallet περιπου 45 ευρω και θα ηθελα να παρω καλα skins .(δεν χρειαζεται βεβαια να ξοδευτουν ολα απαραιτητα...)τι μου προτεινετε?τα οπλα που παιζω ειναι.

μαχαιρακι προφανως,awp.ak 47,m4a4,cs75 auto,tec-9,pp bizon,aug,famas,five seven για αρχη...μπορειτε να μου προτεινετε καποια?οπως ειπα ειχα αγορασει και εγω καποια αλλα ηταν σχεδον ολα field-tested δλδ πολυ φθηνα και τα πουλησα.αρα για να μην κανω βλακειες ποια μου προτεινετε για τα παραπανω οπλα?(αν γινεται οχι field tested,αν χρειαστε θα δωσω και το κατι παραπανω για καλυτερη ποιοτητα εκτος και αν μου πειτε οτι δεν αξιζει)

ευχαριστω και περιμενω με ανυπομονησια την απαντηση σας!

 

 

Μαχαιρι ξεχνα το ειναι ακριβα...Γενικα αν δεν ειναι minimal wear δεν αξιζει τοσο πολυ να παρεις skin.Τωρα το τι skin θα παρεις εξαρταται καθαρα απο εσενα, αφου δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια skins...Δες απο αυτο το site που τα εχει ολα μαζεμενα

http://csgostash.com/

 

Tip: ολα τα οπλα που ειναι στην ιδια κατασταση δεν ειναι ιδια! Δηλαδη ενα field tested με ενα αλλο εχουν διαφορετικη ποιοτητα!Εγω αγορασα awp asiimov battle scarred το οποιο εχει τελεια ποιοτητα! Ημουν συνεχεια στην σελιδα με τους πωλητες απο awp asiimov battle-scarred και εκανα συνεχεια inspect μεσα στο game το skin και εκανα ανανεωση μεχρι να βαλει καποιος ενα καλο skin...Τελικα μπηκε ενα και το τσιμπησα με την μια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαχαιρι ξεχνα το ειναι ακριβα...Γενικα αν δεν ειναι minimal wear δεν αξιζει τοσο πολυ να παρεις skin.Τωρα το τι skin θα παρεις εξαρταται καθαρα απο εσενα, αφου δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια skins...Δες απο αυτο το site που τα εχει ολα μαζεμενα

http://csgostash.com/

 

Tip: ολα τα οπλα που ειναι στην ιδια κατασταση δεν ειναι ιδια! Δηλαδη ενα field tested με ενα αλλο εχουν διαφορετικη ποιοτητα!Εγω αγορασα awp asiimov battle scarred το οποιο εχει τελεια ποιοτητα! Ημουν συνεχεια στην σελιδα με τους πωλητες απο awp asiimov battle-scarred και εκανα συνεχεια inspect μεσα στο game το skin και εκανα ανανεωση μεχρι να βαλει καποιος ενα καλο skin...Τελικα μπηκε ενα και το τσιμπησα με την μια :P

ευχαριστω για την απαντηση σου και για την σελιδα.εχεις να προτεινεις εσυ μερικα?ειμαι ανοιχτος σε προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...