Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ευχαριστω για την απαντηση σου και για την σελιδα.εχεις να προτεινεις εσυ μερικα?ειμαι ανοιχτος σε προτασεις

 

Για τα οπλα που παιζεις συχνα: AK: εγω εχω case hardened (δεν αρεσει σε ολους) αλλα ειναι λιγο ακριβο...Μπορεις να παρεις το redline που αυτη την στιγμη ειναι φτηνο (σχετικα). Στο redline το κολπο ειναι οτι σε field-tested ποιοτητα δεν χαλαει το skin εμφανισιακα! Ειναι παντου μαυρο...Οποτε κανε αυτο που εκανα εγω..Θα ανοιξεις το csgo->inventory->marketplace και γραψε ak47 redline, πατα στην field-tested ποιοτητα και αρχισε να κανεις inspect τα οπλα να δεις ποιο ειναι σε καλυτερη κατασταση..Μεχρι την πρωτη σελιδα..Αν δεις καποιο το οποιο ειναι καλο παρτο,αλλιως μπορεις να περιμενεις με f5 μηπως μπει καμια καινουρια προσφορα..

 

Για m4a1: εχω το atomic alloy, μπορεις να παρεις και το guardian (αυτα σε minimal wear).

m4a4: εχω το asiimov field-tested αλλα περιμενα αρκετη ωρα να βρω καποιο που το finish να ειναι σε ολο το οπλο, γιατι σε αυτη την κατηγορια ολα ηταν σαπια...Μπορεις να παρεις και το desert strike,radiation hazard ή το griffin.

 

galil: παρε το stattrak sandstorm minimal wear, δεν αξιζει να δωσεις παραπανω λεφτα

usps: (αν παιζεις με αυτο) εγω εχω το orion αλλα ειναι λιγο ακριβο..Μπορεις να πας σε caiman ή guardian. (minimal wear)

p200: μπορεις να παρεις το corticera που γαμαει ή το amber fade. Εγω εχω το pulse σε stattrak απο drop..

p250: εχω το mehndi.μπορεις να παρεις το supernova που ειναι καλο και φτηνο. (minimal wear)

awp: εχω το asiimov που σου ειπα πως το πηρα...Τωρα δεν ξερω αν παιζεις awp,γενικα ειναι λιγο ακριβα...Ωραια ειναι:corticera (φτηνο σχετικα), BOOM (το ειχα ωραιο ειναι),electric hive και υπαρχει και το dragon lore που δεν πουλιεται αλλα εχει αξια κανα 400αρι χαλαρα :P

 

Tωρα ολα ειναι θεμα γουστου..Πχ σε αλλον δεν αρεσουν αυτα..Γενικα μην χαλας πολλα λεφτα...Χαλα περισσοτερα αν καεις με το παιχνιδι και σου αρεσει πολυ.Το καλυτερο ειναι να παιρνεις φτηνα και ομορφα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Glock: Water Elemental ft (φαινεται σχεδον το ιδιο με MW/FN αλλα ειναι καπως ακριβο), Blue Fissure (MW or FT)

P200K: Fire Elemental ft(φαινεται σχεδον το ιδιο με MW/FN αλλα ειναι  ακριβο), Pulse (FT or MW)

USP: Το Orion ειναι το καλυτερο αλλα ειναι ακριβο, Caiman (FT or MW) καπως ακριβο και τελευταια επιλογη το Guardian (FT or MW)

P250: Mehndi (FT or MW), Hive (MW). (btw το supernova δεν μου αρεσει οπως φαινεται ingame)

Tec 9: Isaac (FT or MW), Toxic or Sandstorm

AK: redline ft with fn look, Vulcan (ft αλλα κανει 33 euro).

AWP: Τα καλα ειναι ακριβα... Safari Mesh (BS) (Μεχρι να πεσει η τιμη στο Man o War ή μαζεψεις χρηματα για Asiimov)

M4A1-S: Guardian (ft or mw), Atomic Alloy (MW or FT), Cyrex (one of the best but 33 euro).

M4A4: Asiimov (bs with ft look), Bullet Rain (FT), Griffin (FT), 龍王 (Dragon King) (FT or MW I am not sure about the differences)

Knife: Τιποτα εαν δεν δωσεις πανω απο 60 ευρω 

Βtw harris San το Dragon Lore ειναι πανω απο το 1000 για αυτο δεν υπαρχει στο Market (το Market εχει περιορισμο μεγιστης τιμης στα 400 κατι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι μερικα ειναι ξεθωριασμενα καπως?


σας ευχαριστω ολους,μολισ πριν τελειωσα τις αγορες μου.καντε με add να πορωθουμε λιγο αν θελετε IronBacteria-GR-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198156550644/
αυτος ο τυπας με ονομα στο Fb: Giorgos Petrakhs μολις με scammare και με εκανε μπλοκ και στο φβ καθως και στο steam.Παρακαλω ΟΛΟΙ ενα report ωστε να φαει ban το προφιλ.Προσοχη σε οσους δωσει αυτο το email [email protected] μιας και το χρησιμοποιησε για να μου παρει ενα lol acc.Το ονομα του στο skype ειναι: geo.mazar_slunk.To fb profil του ειναι : https://www.facebook.com/giorgos.petrakhs.5?fref=ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας πολυνοιάζει το τι λες. Είναι λάθος το από πάνω ποστ σε τόσα επίπεδα που δεν ξέρω που να ξεκινήσω. 

 

άμα σε σκάμαρε το αμούστακο, it's called natural selection. 

 

ΥΓ θέλω να παίζω games με άτομα που έχουν γεννηθεί στον ίδιο αιώνα με την πάρτη μου. ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΑ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας πολυνοιάζει το τι λες. Είναι λάθος το από πάνω ποστ σε τόσα επίπεδα που δεν ξέρω που να ξεκινήσω. 

 

άμα σε σκάμαρε το αμούστακο, it's called natural selection. 

 

ΥΓ θέλω να παίζω games με άτομα που έχουν γεννηθεί στον ίδιο αιώνα με την πάρτη μου. ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΑ?

 

TΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΑ να κανεις ενα ΑΠΛΟ REPORT για να μην την πατησουν αλλοι?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω πως γινεται να εμπιστευεστε ατομα που δεν γνωριζετε in real life , κι να τους εμπιστευεστε account η items , δεν λεω οτι ειναι δικαιο να σου συμβει αυτο αλλα η αληθεια ειναι οτι αυτος αξιζει να τιμωρηθει κι εσυ ισως καλα που το επαθες για ενα παιχνιδι ωστε να σου γινει μαθημα στην ζωη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω πως γινεται να εμπιστευεστε ατομα που δεν γνωριζετε in real life , κι να τους εμπιστευεστε account η items , δεν λεω οτι ειναι δικαιο να σου συμβει αυτο αλλα η αληθεια ειναι οτι αυτος αξιζει να τιμωρηθει κι εσυ ισως καλα που το επαθες για ενα παιχνιδι ωστε να σου γινει μαθημα στην ζωη σου

 

Bασικα δεν με νοιαζει το ακκ.

Και βασικα καλα να παθω,εγω το μονο που ζητησα ειναι να κανετε ενα report

ωστε να μην την πατησουν τυχον αλλοι παικτες οπως και εγω.

Αν σας ειναι τοσο δυσκολο οκ μην το κανετε.

Αμπελοφιλοσοφιες οπως του mpoumpiz απο πανω να μου λειπουν!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα δεν με νοιαζει το ακκ.

Και βασικα καλα να παθω,εγω το μονο που ζητησα ειναι να κανετε ενα report

ωστε να μην την πατησουν τυχον αλλοι παικτες οπως και εγω.

Αν σας ειναι τοσο δυσκολο οκ μην το κανετε.

Αμπελοφιλοσοφιες οπως του mpoumpiz απο πανω να μου λειπουν!

συμφωνω στο οτι βασικα η απαντηση του ηταν εκτος θεματος , τωρα το κατα ποσο ειναι σωστο κι εντος θεματος να γραψεις αυτο το post στο topic θα το κρινουν οι admin , απλα θα συμφωνισω στο γεγονος οτι o scammer πρεπει να τιμωρηθει κι ειναι λαθος το να ριχνεις το φταιξιμο στο θυμα κι οχι στο θυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα.

νεος στην παρεα του cs:go...

 

Καμια συμβουλη?

 

επισης τα skins δν προσφερουν κατι εκτος απο ομορφια ετσι??

 

sorry...noobas speaking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα.

νεος στην παρεα του cs:go...

 

Καμια συμβουλη?

 

επισης τα skins δν προσφερουν κατι εκτος απο ομορφια ετσι??

 

sorry...noobas speaking...

γεια σου φιλε , καταρχην θα σου προτεινα να μπαινεις σε deathmatch servers καθως βελτιωνεις τα περισσοτερα απο αυτα που χρειαζεσαι , aim , movement , να δεις λιγους αγωνες ή προ να streamaroun  κι υπομονη γιατι το cs ειναι πολυ ποιο δυσκολο στο να το μαθεις απο αλλα games...

 

Οσο αναφοραα τα skins ναι μονο αισθητικο αποτελεσμα εχουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν προσφέρουν τίποτα για αυτό και θα παρότρυνα τον καθένα που θέλει να ασχοληθεί με το game να μην χαλάσει άσκοπα τα λεφτά του σε αυτά. Ας πάρει ότι πιο φθηνό και ωραίο για αυτόν skin παίζει για τα κλασσικά όπλα του παιχνιδιού και μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εννοειται κ δεν θα χαλασω cent για κατι ανουσιο.να ναι καλα τα giveaway απο τα τοσα stream...

Ευχαριστω παιδες για τις συμβουλες.

Να υποθεσω οτι δεν εχει story το game ετσι?ειναι μονο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://steamcommunity.com/profiles/76561198156550644/

αυτος ο τυπας με ονομα στο Fb: Giorgos Petrakhs μολις με scammare και με εκανε μπλοκ και στο φβ καθως και στο steam.Παρακαλω ΟΛΟΙ ενα report ωστε να φαει ban το προφιλ.Προσοχη σε οσους δωσει αυτο το email [email protected] μιας και το χρησιμοποιησε για να μου παρει ενα lol acc.Το ονομα του στο skype ειναι: geo.mazar_slunk.To fb profil του ειναι : https://www.facebook.com/giorgos.petrakhs.5?fref=ts

off topic αλλα το lol acc το παιρνεις ευκολα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...