Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bασικα δεν με νοιαζει το ακκ.

Και βασικα καλα να παθω,εγω το μονο που ζητησα ειναι να κανετε ενα report

ωστε να μην την πατησουν τυχον αλλοι παικτες οπως και εγω.

Αν σας ειναι τοσο δυσκολο οκ μην το κανετε.

Αμπελοφιλοσοφιες οπως του mpoumpiz απο πανω να μου λειπουν!

 

TΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΑ να κανεις ενα ΑΠΛΟ REPORT για να μην την πατησουν αλλοι?

να κάνω ρεπορτ ΣΕ ΣΕΝΑ γιατί στοιχεία 0.  καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις είναι ΕΞΙΣΟΥ ανήθικο, σε περίπτωση που παραδεχτώ το σκαμ.

 

Αμπελοφιλοσοφίες ε; Εμ φταίμε εμείς που είσαι naive εσύ; Ήμαρτον! Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι σε δημόσιο φόρουμ εκτίθεσαι χωρίς να παραθέτεις στοιχεία; 

 

Στους φίλους σου λέγε ότι θες. Έλεος πια που δεν μπορούμε να διακρίνουμε τα όρια. Μάθε το μάθημα σου και προχώρα. (Τον έκοψες εσύ για φερέγκυο από το προφιλ στο ΦΒ δηλαδής.μάλιστα.)

 

 

Δεν ρίχνω το φταίξιμο στο υποτιθέμενο θύμα, αλλά ένα ξερό ποστ, ο Χ με έκλεψε δεν μου λέει κάτι. Γιατί ο λόγος του Υ εναντίον του Χ είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πω ρε γαμωτο επειδη ειμαι κυριως παικτης του arma και του cod ,δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχεια με μαμανε σε αυτο το game.εχω ριξει κατι βρισιδια σε αυτο το game....οταν πυροβολαμε κουνιομαστε?παταμε το c?στοχευουμε κεφαλι η σωμα για να πανε η σφαιρες στο κεφαλι με τη βοηθεια του recoil?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε γαμωτο επειδη ειμαι κυριως παικτης του arma και του cod ,δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχεια με μαμανε σε αυτο το game.εχω ριξει κατι βρισιδια σε αυτο το game....οταν πυροβολαμε κουνιομαστε?παταμε το c?στοχευουμε κεφαλι η σωμα για να πανε η σφαιρες στο κεφαλι με τη βοηθεια του recoil?

 

Ναι σταματας πριν ριξεις. Σημαδευεις κεφαλι μετα πρεπει να κατεβασεις προς τα κατω τον στοχο σου για τις 10 πρωτες σφαιρες και αναολγα μετα το οπλο (δεξια->αριστερα ή το αντιθετο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε γαμωτο επειδη ειμαι κυριως παικτης του arma και του cod ,δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχεια με μαμανε σε αυτο το game.εχω ριξει κατι βρισιδια σε αυτο το game....οταν πυροβολαμε κουνιομαστε?παταμε το c?στοχευουμε κεφαλι η σωμα για να πανε η σφαιρες στο κεφαλι με τη βοηθεια του recoil?

 

gl hf 

 

 

ελληνιστι καποια τιπς και απο τον junior DMG  μαθητακο μου  :P 

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=226858518

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gl hf 

 

 

ελληνιστι καποια τιπς και απο τον junior DMG  μαθητακο μου   :P

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=226858518

να σε ευχαριστήσω προσωπικά  και δημόσια. το καλύτερο βίντεο για το σπρευ πατερν τουΑΚ. και ο χάρτης φοβερός για εξάσκησημε πληθώρα ρυθμίσεων. αντε επιτέλους ενας χάρτης για ζέσταμα πριν το ESEA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω ομως να σεταρω σωστα το μαπ μπου ειμαι μονος με τα μποτακια.οταν παπατω την εντολη exec 'ονομα cheat' μου βγαζει ερρορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

να κάνω ρεπορτ ΣΕ ΣΕΝΑ γιατί στοιχεία 0.  καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις είναι ΕΞΙΣΟΥ ανήθικο, σε περίπτωση που παραδεχτώ το σκαμ.

 

Αμπελοφιλοσοφίες ε; Εμ φταίμε εμείς που είσαι naive εσύ; Ήμαρτον! Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι σε δημόσιο φόρουμ εκτίθεσαι χωρίς να παραθέτεις στοιχεία; 

 

Στους φίλους σου λέγε ότι θες. Έλεος πια που δεν μπορούμε να διακρίνουμε τα όρια. Μάθε το μάθημα σου και προχώρα. (Τον έκοψες εσύ για φερέγκυο από το προφιλ στο ΦΒ δηλαδής.μάλιστα.)

 

 

Δεν ρίχνω το φταίξιμο στο υποτιθέμενο θύμα, αλλά ένα ξερό ποστ, ο Χ με έκλεψε δεν μου λέει κάτι. Γιατί ο λόγος του Υ εναντίον του Χ είναι. 

 

 

Μπορω να ανεβασω και αποδειξεις αλλα αφου κατα την γνωμη σου ειναι λαθος το αρχικο μου ποστ

φαντασου να ανεβασω και στοιχεια ποια θα ειναι η γνωμη σου.

Anyway το acc το πηρα πισω με την βοηθεια του support της ριοτ.

Αλλα αμα θες σε κανω και φιλο να σου τις στειλω μιας και εχεις αμφιβολιες για αυτα που λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αγόραρε γιατί κάνεις deflect. 

 

στο σημείο που εναντιώθηκα είναι ότι άρχισες να κατηγορείς κάποιον δημόσια χωρίς αποδείξεις. 

 

Από την άλλη, εδώ δεν είναι δικαστήριο για steam trades. Αν θες να υπονομεύσεις κάποιον κάντο στους φίλους σου πχ. δεν είναι τόσο δύσκολο να πράτουμε ανάλογα φορώντας our big boy pants. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αγόραρε γιατί κάνεις deflect. 

 

στο σημείο που εναντιώθηκα είναι ότι άρχισες να κατηγορείς κάποιον δημόσια χωρίς αποδείξεις. 

 

Από την άλλη, εδώ δεν είναι δικαστήριο για steam trades. Αν θες να υπονομεύσεις κάποιον κάντο στους φίλους σου πχ. δεν είναι τόσο δύσκολο να πράτουμε ανάλογα φορώντας our big boy pants. 

 

Και εγω σου λεω οτι εχω αποδειξεις αλλιως δεν θα εβγαινα να το πω.Εξαλλου απο οτι εμαθα scummαρε και αλλο παιδι και εχασε 25ευρο απο αυτον.Δεν ειναι λογικο να βγω και να κατηγορησω καποιον αν δεν εχω αποδειξεις.Αλλο το οτι δεν τις ανεβασα.Και εκτος αυτου απο την στιγμη που παιζεις το ιδιο ακριβως παιχνιδι δεν σε νοιαζει αν καποιος κοροιδευει κοσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σου λεω οτι εχω αποδειξεις αλλιως δεν θα εβγαινα να το πω.Εξαλλου απο οτι εμαθα scummαρε και αλλο παιδι και εχασε 25ευρο απο αυτον.Δεν ειναι λογικο να βγω και να κατηγορησω καποιον αν δεν εχω αποδειξεις.Αλλο το οτι δεν τις ανεβασα.Και εκτος αυτου απο την στιγμη που παιζεις το ιδιο ακριβως παιχνιδι δεν σε νοιαζει αν καποιος κοροιδευει κοσμο?

Νομίζω δε καταλαβαίνεις τι σου λέει το παλικάρι...

 

Π.χ έρχομαι τώρα εγώ και λέω ο ssns με scummαρε και και και και. Ωραία ποια η διαφορά από αυτο που είπες εσύ στην αρχή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δε καταλαβαίνεις τι σου λέει το παλικάρι...

 

Π.χ έρχομαι τώρα εγώ και λέω ο ssns με scummαρε και και και και. Ωραία ποια η διαφορά από αυτο που είπες εσύ στην αρχή? 

 

Καμια,το θεμα ειναι "εχεις" τις αποδειξεις για να πεις κατι τετοιο?

Το παλικαρι απο πανω υπεθεσε απο μονος του "οτι δεν" τις εχω αντι να με ρωτησει

πρωτα οπως θα εκανε καθε λογικος ανθρωπος οποτε απαντησε πατουμενος στο "οτι δεν" τις εχω.

Οτι εγω ειμαι "τρελος" και βγαινω σε φορουμ και κατηγορω επειδη ετσι μου καπνισε ρε φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

real life λέγεται. 

 

και όχι δεν έχεις δικαίωμα να κατηγορείς. Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι δεν έχω/είχα προσδοκίες να κατανοήσεις το σκεπτικό μου. 

το ποιός είναι λογικός και ποιός όχι άστο να πέσει κάτω.  Αρκετά εκτός θέματος βγήκαμε και δεν έχει και νόημα όταν προσποθείς να μορφώσεις και τρως τα μούτρα σου στην τελική. 

 

Καλή τύχη στις μελλοντικές συναλλαγές. 

 

Στο παιχνίδι λοιπόν, επειδή έπαιζα ESEA πολύ έχασα τον ρανκ μου. τώρα δεν μπορώ να σηκώσω το ΜΜ με ΤΙΠΟΤΑ. θες το μικρό τικ, θες ότι στο ΜΜ είμαι με νοβες που δεν πετυχαίνουν καν τοίχο, θες που έμαθα να βασίζομαι στην ομάδα για κάλυψη. μόνο νεύρα το ΜΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε γαμωτο επειδη ειμαι κυριως παικτης του arma και του cod ,δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχεια με μαμανε σε αυτο το game.εχω ριξει κατι βρισιδια σε αυτο το game....οταν πυροβολαμε κουνιομαστε?παταμε το c?στοχευουμε κεφαλι η σωμα για να πανε η σφαιρες στο κεφαλι με τη βοηθεια του recoil?

 

Το counter strike ειναι one of a kind παιχνιδι..Αν δεν εχεις παιξει ειναι σαν αν μην το εχεις παιξει, οπως και το quake. Τα αλλα shooters ειναι απλα copies ολων των υπολοιπων, οπως για παραδειγμα το bf και το cod και αμα εχεις παιξει καποιο τοτε μαλλον θα παιξεις και τα υπολοιπα πανευκολα. Θα σου παρει πολυ χρονο να καταλαβεις το παιχνιδι και πως παιζεται, αυτη την στιγμη ισως να μην ξερεις και τι ειναι το smoke και να περνας απο μεσα...Αλλα θα τα μαθεις και αυτα.

Αρχικα:

 

Ποτε δεν προχωρας και πυροβολας! Μονο με το p90 το κανεις αυτο και γι αυτο το λεμε pro90...Εστω και ενα βημα να κανεις η σφαιρα-ρες θα πανε random...Γι αυτο το λογο κανεις strafes με burst και taps ή αλλιως sprays....Πρωτα πρεπει να σταματησεις να περπατασ και να πυροβολας.Πρεπει να μαθεις τα spray pattern απο το ak47,m4a4,a1 (τουλαχιστον). Πρεπει να βρεις το sensitivity που πρεπει να παιξεις! Πολλοι παιχτες πιστευουν οτι δεν εχει σημασια, αλλα ομως εχει και μεγαλη...Σιγουρα μας βολευει διαφορετικο τον καθενα αλλα σιγουρα υπαρχει 1 που σε βολευει και αυτο πρεπει να το βρεις.Να φτιαξεις το crosshair σου συμφωνα με κατι που σε βολευει και να μαθεις crosshair placement.Δες αυτο το βιντεο για crosshair placement (γενικα ο adren εχει και γαμω τα βιντεο). Εχει και ενα βιντεο για το mouse sensitivity.

 

 

Και αυτο το βιντεο για να δεις πως θα μαθεις τα spray patterns και ποτε πρεπει να κανεις spray,bursts και πως να βαλεις τα strafes στο gameplay σου. (Ελπιζω να ξερεις αγγλικα)

 

http://youtu.be/1r7NV9dsG6o?t=4m55s

 

 

gl hf 

 

 

ελληνιστι καποια τιπς και απο τον junior DMG  μαθητακο μου   :P

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=226858518

 

Ρε sofgr και συ θες να δωσεις μια συμβουλη και βαζεις τον frankie τον nooba?  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...