Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά είπα να κάνω την υπέρβαση και παρήγγειλα τα Z523, τα οποία θα μου έρθουν μεθαύριο. Εντωμεταξύ πακέταρα τα τωρινά μου που θα πωληθούν αύριο και προσωρινά έχω μείνει με τα ενσωματωμένα της οθόνης μου....-αυτό θα πει πόνος-.....  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά είπα να κάνω την υπέρβαση και παρήγγειλα τα Z523, τα οποία θα μου έρθουν μεθαύριο. Εντωμεταξύ πακέταρα τα τωρινά μου που θα πωληθούν αύριο και προσωρινά έχω μείνει με τα ενσωματωμένα της οθόνης μου....-αυτό θα πει πόνος-.....  :wacko:

 

Οχι και η καλύτερη επιλογή αλλα μεγεια σου και να τα χαρείς1!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mill Μακάρι να ήταν μόνο αυτά τα προβλήματα... Ξέρεις... Δύσκολες μέρες για τα πάντα σχεδόν..

 

@WalkerSW Τα επέλεξα γιατί είχα τη δυνατότητα να τα ακούσω κι από κοντά και μπορώ να πω πως μου φάνηκαν πολύ αξιοπρεπή.. Τι άλλες επιλογές υπήρχαν σε αυτά τα χρήματα; Εγκυκλοπεδικά ρωτάω, όχι πως πλέον μπορεί να αλλάξει κάτι.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα Edifier θα σου πει οτι ειναι καλυτερα !

αφου τα ακουσες καλα εκανες κ τα πηρες ! αν δε πεσεεις σε ελλατωματικα ειναι μια χαρα ηχεια για τα λεφτα τους ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mill Μακάρι να ήταν μόνο αυτά τα προβλήματα... Ξέρεις... Δύσκολες μέρες για τα πάντα σχεδόν..

 

@WalkerSW Τα επέλεξα γιατί είχα τη δυνατότητα να τα ακούσω κι από κοντά και μπορώ να πω πως μου φάνηκαν πολύ αξιοπρεπή.. Τι άλλες επιλογές υπήρχαν σε αυτά τα χρήματα; Εγκυκλοπεδικά ρωτάω, όχι πως πλέον μπορεί να αλλάξει κάτι..

κάποια Edi και κάποια genius ειναι ένα κλικ πιο πάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mill Μακάρι να ήταν μόνο αυτά τα προβλήματα... Ξέρεις... Δύσκολες μέρες για τα πάντα σχεδόν..

 

Έλα και δε θέλω να ακούω τέτοια.Υπομονή αγορίμ.

 

 

WalkerSW ποιά Genius εννοείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα και δε θέλω να ακούω τέτοια.Υπομονή αγορίμ.

 

 

WalkerSW ποιά Genius εννοείς;

Σε αυτο το price range οποιοδήποτε απο τα παρακάτω...

 

http://www.skroutz.gr/s/4316140/Genius-SP-HF1250B.html

 

http://www.skroutz.gr/s/335985/Genius-SP-HF-1255-2-0.html

 

http://www.skroutz.gr/s/436258/Genius-SP-HF800A.html

 

http://www.skroutz.gr/s/415546/Genius-SP-HF1800A.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξίζουν τόσο πολύ τα genius? 

είναι λίγο κουκουρούκου η μάρκα(βγάζει τα πάντα,ποντίκια,καλόδια κλπ κλπ) και παρόλο που φαίνονται καλά οπτικά πάντα είχα μια αμφιβολία.

κοντράρουν τα T20?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξίζουν τόσο πολύ τα genius?

είναι λίγο κουκουρούκου η μάρκα(βγάζει τα πάντα,ποντίκια,καλόδια κλπ κλπ) και παρόλο που φαίνονται καλά οπτικά πάντα είχα μια αμφιβολία.

κοντράρουν τα T20?

Όσο περίεργο και αν ακουγεται ναι τα genius με ξύλινο casing αξιζουν πραγματικά τα λεφτά και ναι τα μεγαλύτερα μοντέλα κοντράρουν ανετα και τα Τ20.

Τα 1800Α μάλιστα τα βαζουν ανετα και με τα Τ40

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο περίεργο και αν ακουγεται ναι τα genius με ξύλινο casing αξιζουν πραγματικά τα λεφτά και ναι τα μεγαλύτερα μοντέλα κοντράρουν ανετα και τα Τ20.

Τα 1800Α μάλιστα τα βαζουν ανετα και με τα Τ40

ενδιαφέρον,δεν μπορώ να τα ακούσω όμως αλλά ψήνομαι να ρίξω μια παραγγελία στα 1800Α..

ποιοτικά παλεύονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε όχι εντάξει.. Μην το χεσουμε.... Ασε που είναι και σε εντελώς διαφορετικό price range.

καλά ναι ισχύει,θα τα τιμήσω μάλλον τα 1800Α απο περιέργια και μόνο και θα τα δώσω στον bro μου που είναι με κάτι σάπια ηχεία τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...