Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής ηχείων για τον υπολογιστή μας.


WalkerSW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, ήρθαν σήμερα τα νέα μου ηχεία και μπορώ να πω πως μετά από 2-3 ώρες χρήσης τους, είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος για τα χρήματα που έδωσα. Όταν τα είχα τσεκάρει πριν τα αγοράσω, τα είχα ακούσει μόνο για 2-3 λεπτά και όχι στο στυλ μουσικής που ακούω προσωπικά. Απλά τώρα είμαι "και με σφραγίδα" ευχαριστημένος τόσο απ'τον ήχο σε ένταση/καθαρότητα, όσο κι από τα μπάσα του woofer. Επίσης αισθητικά ταιριάζουν πολύ όμορφα με το υπόλοιπο σύστημά μου, πράγμα που θα δείξω τις επόμενες ημέρες ανεβάζοντας φωτογραφίες στο αντίστοιχο topic..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να τα ακουν μερικοι μερικοι αυτα :-)

την καλυτερη αγορα εκανες φιλε στα λεφτα αυτα , τα ηχεια ειναι vfm , ειναι ηχεια των 90-100 ευρο !

ειναι πανεμορφα κ παιζουν μια χαρα .. συμπιεσμενα αρχεια mp3 ακουμε δεν εχουμε τρελλες  απαιτησεις για  να λεμε  τα αλλα ειναι καλυτερα , ενα κλικ πανω κτλ μια χαρα αγορα εκανες  καλες ακροασεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να ακουσουμε μωρε... Όταν στα ίδια λεφτά υπάρχει έστω και κάτι ελάχιστα καλύτερο για πιο λόγο να πάρει κάποιος τα logi? Που ουδεμία σχέση έχουν με ηχεία των 100€. Οτιδήποτε και αν ακουει ο αλλος.

 

Τα logi έχουν νόημα μόνο για κάποιον που αν και ακουει κυρίως μουσικά τα θέλει και για καμια ταινουλα η παιχνιδακι αλλα και πάλι σε αυτη την κατηγορία υπάρχουν και τα edifier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 55 δεν υπαρχει τιποτα εστω ελαχιστα καλυτερο νομιζω !

τελος παντων αποψεις ειναι αυτες εσυ παρε τα εντι αν αγορασεις , και τα ηχεια που πηρε το παιδι μια χαρα ειναι !

στα 50 ευρο δεν εχεις απαιτησεις , εγω που τα ακουσα και τα δυο διπλα διπλα οταν τα αγορασα γουσταρα πιο πολυ τον γεματο ηχο των log ! γουστα ειπαμε ειναι αυτα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα genius και τα edi δεν τα έχω ακούσει, αλλά υποθέτω πως για να έπεσαν στο τραπέζι θα ήταν παρόμοιας ή ίσως ελάχιστα καλύτερης ποιότητας. Στην επιλογή μου βέβαια έπαιξε πολύ μεγάλο ρόλο το μέγεθος των ηχείων, μιας και τα μεγάλα genius δεν θα χωρούσαν στο γραφείο παρά μόνο αν έβαζα το ένα πάνω στο άλλο :P . Επίσης σε δεύτερη μοίρα έπαιξε ρόλο η διαθεσιμότητα των ηχείων, όπως σε τελευταίο στάδιο και η αισθητική προσέγγιση. Και τα logi που διάλεξα στην παρούσα φάση πληρούσαν όλες τις προυποθέσεις. Η χρήση τους θα είναι "απ'όλα".. Από μουσική (κατά βάση), μέχρι gaming, movies, premiere/wavelab πιο αραιά κ.ο.κ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 80€, ηχειάκια για φίλο, κυρίως για μουσική τί προτείνετε;

Εκτός απ τα γνωστά edifier..logitech δεν..

Δες creative T20, genius hf1800a, ms16 και αν μπορεί να ανεβει λίγο το ποσο τα AV40.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια προταση για bluetooth ηχεια(η οτιδηποτε χωρις καλωδιο) μεχρι 50ευρω?

 

http://www.skroutz.gr/s/3376182/Edifier-M1370BT.html

 

http://www.skroutz.gr/s/316310/Creative-T12-Wireless-Bluetooth-Speakers.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτα εχω καταληξει και εγω.

ποιο απο τα δυο θα επελεγες?

θα τα χρησιμοποιω κυριως για μουσικη τα ηχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...