Προς το περιεχόμενο

προβλημα με mls iqtab


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα ηρθε μια γειτονισσα βουλγαρα με το ανω ταμπλετ(αγορασμενο σημερα) το οποιο εχει κλειδωσει σε μια οθονη με ενα πληκτρολογιο τηλεφωνου

 

το ταμπλετ εχει συνδεση cosmote και συνδεση 3g

 

το σβησαμε το αναψαμε αρκετες φορες αλλα παει παντα στην ιδια οθονη

 

υπαρχει καποιος συνδυασμος να το κανω ρεσετ γιατι εχει κοκκαλοσει σε αυτη την οθονη???

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα λυθηκε 

οποιος αντιμετωπισει το ιδιο θεμα και θελει να κανει ρεσετ ας στειλει μυνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα. Εχω ενα MLS IQTAb 3g. Προσπαθω να το ανοιξω και κολλαει στην αρχικη οθονη που λεει MLS IQTAB 3G και μετα κλεινει. Υστερα ανοιγει ξανα και γινετε το ιδιο, Εχει κανεις καποια απαντηση? Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

κρατάω πατημένα τους συνδιασμούς κουμπιών και κολλάει στο android logo με θαυμαστικό και δε προχωράει,μπορείτε να με βοηθήσετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
Στις 31/7/2017 στις 7:36 ΜΜ, dinosglxaros είπε

κρατάω πατημένα τους συνδιασμούς κουμπιών και κολλάει στο android logo με θαυμαστικό και δε προχωράει,μπορείτε να με βοηθήσετε?

Εαν σου βγάζει το android logo με το κόκκινο θαυμαστικό λογικά πρέπει να έχει ενα ακόμα κουμπί στην σειρά που είναι το volume up & down . Είναι αρκετά πιο κάτω. Εμένα πατώντας εκείνο το κουμπί μου εμφάνισε το μενου για το reset

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

MLS - Makes Life Shitty 😛

Αναφορές πολύ άσχημες σε περιπτώσεις των προιόντων τους.

Απο προσψπική εμπειρία με το service έιδα πραγματα και θαματα χαχα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Παιδιά στο τάμπλετ mls novel μου βγάζει κ μένα πρόβλημα. Σήμερα το παρέλαβα κ μου κολλάει η οθόνη στο άνοιγμα. Ενώ φαίνεται ότι ανοίγει κολλάει η οθόνη στο λογότυπο κ η φόρτιση δεν γίνεται. Ξέρει κάποιος κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 23/1/2014 στις 10:16 ΠΜ, kostasbm είπε

προβλημα λυθηκε 

οποιος αντιμετωπισει το ιδιο θεμα και θελει να κανει ρεσετ ας στειλει μυνημα

Καλησπέρα φίλε έχω ένα mls iq tab αλλά δεν ανοίγει κάτι θέλει από την mls μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Telis siamis είπε

Καλησπέρα φίλε έχω ένα mls iq tab αλλά δεν ανοίγει κάτι θέλει από την mls μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?

Σε αυτά τα 7 χρόνια πρέπει να έχει κάνει ψυχοθεραπείες για να ξεχάσει την ενασχόληση με mls. Μην του βγάζεις τέτοιες αναμνήσεις στην επιφάνεια και ξανακυλήσει. Κάνε μια περιγραφή του προβλήματος σου να βοηθήσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Telis siamis είπε

Καλησπέρα φίλε έχω ένα mls iq tab αλλά δεν ανοίγει κάτι θέλει από την mls μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?

αποτι θυμάμαι έβαλα ένα λάστιχο (το τυλιξα) να κρατάει πατημένο το κουμπί on off και το εβαλα στη φορτιση για 1 μερα...μετα εβγαλα το λαστιχο και το φορτιστη ,πατημα για εκκινηση και δουλεψε.....αν δεν γινει τιποτα με κλειστή τη συσκευή κρατάμε πατημένα το volume up και το power button για να το βαλουμε σε recovery mode.. απο εκει και πέρα κανουμε reset to factory settings οπως εγραψε και ο @makiskous 

ακόμα δουλεύει το έχω σα μονιτορ.......αν βρω και το σχετικό βίντεο θα στο ανεβάσω

2 ώρες πριν, gianniz_k είπε

Σε αυτά τα 7 χρόνια πρέπει να έχει κάνει ψυχοθεραπείες για να ξεχάσει την ενασχόληση με mls. Μην του βγάζεις τέτοιες αναμνήσεις στην επιφάνεια και ξανακυλήσει. Κάνε μια περιγραφή του προβλήματος σου να βοηθήσουμε

χχαχαχχααχα έτσι .....

Επεξ/σία από kostasbm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί ο OP να έκανε την έκπληξη και να απάντησε 7 χρόνια μετά, αλλά νομίζω πως το troubleshooting για tablets 5ετιας έχει αλλάξει λίγο, και πλέον προτείνεται η παρακάτω μέθοδος:

 

 

tenor.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...