Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα. Τσίμπησα από stock house του e-shop αυτήν την R9 290x. Έχει 12 μήνες εγγύηση και την πήρα στα 310. Πιστεύετε αξίζει ή να οδεύσω προς ακύρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρέα. Τσίμπησα από stock house του e-shop αυτήν την R9 290x. Έχει 12 μήνες εγγύηση και την πήρα στα 310. Πιστεύετε αξίζει ή να οδεύσω προς ακύρωση;

Αξίζει, εκτός και αν σε πειράζει ο ένας χρόνος εγγύηση. Εγώ θα την κρατουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Τσίμπησα από stock house του e-shop αυτήν την R9 290x. Έχει 12 μήνες εγγύηση και την πήρα στα 310. Πιστεύετε αξίζει ή να οδεύσω προς ακύρωση;

 

Ακυρωση φυσικα! Δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη δουλευει το stock house του κιτρινομαγαζου.

 

Σε αυτη την τιμη θα την βρεις απο αγγελια με πολυ περισσοτερη εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Τσίμπησα από stock house του e-shop αυτήν την R9 290x. Έχει 12 μήνες εγγύηση και την πήρα στα 310. Πιστεύετε αξίζει ή να οδεύσω προς ακύρωση;

320 εχει καινουργια 290 του κουτιου και η 290x 375 με 380 αρα σιγα την εκπτωση.Ακυρωση θα ελεγα και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα!Θελω να αγορασω μια 280x αλλα δεν ξερω αν θα την σηκωνει το τροφοδοτικο μου.

http://www.enermax.c...0=1&lv1=6&no=15

Τι γνωμη εχετε?

 

εισαι οριακα νμζ φιλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικο μου τροφοδοτικο Antec Edge EDG750 750W 8 plus gold σηκωνει GTX760-770 R9-280X R9-290 7970 η θα σκασει;

 

Τα υπολοιπα ειναι μια Gigabyte Z97-hd3 ενας 4790k ram 4X4gb 2133 και ενα δισκος 850 pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα!Θελω να αγορασω μια 280x αλλα δεν ξερω αν θα την σηκωνει το τροφοδοτικο μου.

http://www.enermax.c...0=1&lv1=6&no=15

Τι γνωμη εχετε?

 

 

Οπως ειπε και ο φιλος Αλεξανδρος είσαι οριακά. Αν δεν σε απασχολεί ιδιαίτερα το 1 gb παραπάνω ραμ μπορείς να πας σε r9 380 ή gtx 960. Οι διαφορές τους στα παιχνίδια με την 280Χ είναι μικρες και είναι πιο καινούριες και φθηνότερες και δεν θα έχεις πρόβλημα με το τροφοδοτικό σου. Μπορείς να πας και σε έκδοση με 4 gb αν η διαφορά στην τιμή δεν είναι μεγάλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gigabyte έχει 3 χρόνια εγγύηση. Οι άλλες έχουν 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα είναι ότι θελω να παω σε μεταχειρισμενη 280x, οποτε ρωταω για την συγκεκριμενη ,την οποια εχω βρει σε καλη τιμη.

 

Δε θα το ρισκαρα, εκτος και αν μπορεις να την δοκιμασεις για λιγες μερες να σιγουρευτεις οτι δεν βγαζει προβληματα οταν ζοριζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...