Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια οφφτοπικ ερωτηση μιας και δεν εχουμε πλεον τα status.

Εχω κανει μια παραγγελια απο e-shop κ εχει φτασει στο καταστημα.Μεχρι ποσες μερες το κρατανε εκει αν δν εχω παει για παραλαβη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια οφφτοπικ ερωτηση μιας και δεν εχουμε πλεον τα status.

 

Εχω κανει μια παραγγελια απο e-shop κ εχει φτασει στο καταστημα.Μεχρι ποσες μερες το κρατανε εκει αν δν εχω παει για παραλαβη?

 

 

στο στελνουν σε μηνυμα (στο κινητο σου) μεχρι ποια μερα ακριβως θα ειναι στο καταστημα της επιλογης σου για παραλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την 390 g1 λογω vram που μπορει να χρειαστεις σε αναβαθμιση οθονης στο μελλον και γιατι ειναι πιο φθηνη!ουσιαστικα δεν εχει κ αλλα πλεονεκτηματα ισως λιγα fps αλλα τοσο λιγα που ειναι αναξια λογου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανθρώπινη τιμή σχετικά στο πρώτο.Άντε να δούμε τι θα γίνει με τη κατάσταση γενικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

r9 390 θα λεγα μονο κ μονο για την υψηλοτερη αναλυση κ για αυτα π βγαινουν στην φορα για την nvidia με το DX12 αλλα στα λεφτα αυτα δεν παιζει...μαλλον 970 θα προτιμουσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

r9 390 θα λεγα μονο κ μονο για την υψηλοτερη αναλυση κ για αυτα π βγαινουν στην φορα για την nvidia με το DX12 αλλα στα λεφτα αυτα δεν παιζει...μαλλον 970 θα προτιμουσα!

 

Επειδή τον βλέπω και παίζει μεταξύ 300-340 για τις μεταχειρισμένες που ρωτάει:

 

https://www.skroutz.gr/s/7289945/Gigabyte-Radeon-R9-390-8GB-GV-R939WF2-8GD.html

 

https://www.skroutz.gr/s/5579878/Gigabyte-GeForce-GTX970-4GB-WindForce-3X-OC-GV-N970WF3OC-4GD.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Είπα να ανεβάσω λίγο το budget. Μεχρι 200-200κάτι. Είμαι ανάμεσα σε GTX 960, R9 270X και R9 380. Ποιά από τις 3 προτείνετε? Αν αξίζει κάποια άλλη σε αυτα τα λευτά πειτε μου. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Είπα να ανεβάσω λίγο το budget. Μεχρι 200-200κάτι. Είμαι ανάμεσα σε GTX 960, R9 270X και R9 380. Ποιά από τις 3 προτείνετε? Αν αξίζει κάποια άλλη σε αυτα τα λευτά πειτε μου. Ευχαριστώ

960 σιγουρα!

η 270χ ουτε καν ειναι μια κατηγορια κατω απο τις αλλες 2 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά τώρα το θέμα είναι που θα βρώ ετοιμοπαράδοτη.

 

Πήρα τηλέφωνο στο Guaranty για αυτήν εδώ και μου είπαν σε 3 μέρες θα την έχεις. Η 2GB με την 4GB έχει πολύ διαφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...