Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

θελω να βαλω μια καρτα γραφικων απλη για πολυ απλο gaming οπως λολ κοδ μπλακ οπσ2 το πολυ και δεν ειμια για πολλα εξοδα αυτη η καρτα παρακατω κανει ?

και εχω 450βαττ τροφοδοτικο 

 

http://www.skroutz.gr/s/5580546/Palit-GeForce-GT720-2GB-Passive-LP-NEAT7200HD46H.html

 

ποιο τροφοδοτικο ακριβως εχεις?

Ποσα λεφτα σκοπευεις να δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω ενα tyrbo x 450watt ,μεχρι ενα 60 μαχ δεν ειμαι για πολλα εχω και πσ4 οποτε απλα την καρτα την θελω για να παιξω ειδη τα υπαρχων παιχνιδια

καλυτερα κρατα τα λεφτα σου και αλλαξε τροφοδοτικο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχς καρτα γραφικων τωρα ομως .....

απλα λεει η καρτα για τα λεφτα της ? (το τροφ... θα σηκωσει την καρτα ?) αυτος ειναι και ο λογος που ανεφερα τα βαττ

και αλλαζω μετα το τροφοδοτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τροφοδοτικο σου ειναι μαπα.καλυτερα παρε με το 60αρι που διαθετεις ενα http://www.skroutz.gr/s/414060/Thermaltake-Hamburg-530W.html?keyphrase=hamburgκαι αργοτερα παιρνεις και μια καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω σε fhd.απλα θα θελα να ειμαι future proof και ορισμενα παιχνιδια να πιανουν στανταρ 60αρια πχ crysis 3 με vsync on.επισης για bottleneck εγω δεν ειδα ποτε να πιανει η cpu πανω απο 60% σε usage ακομη και στα πιο δυνατα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω σε fhd.απλα θα θελα να ειμαι future proof και ορισμενα παιχνιδια να πιανουν στανταρ 60αρια πχ crysis 3 με vsync on.επισης για bottleneck εγω δεν ειδα ποτε να πιανει η cpu πανω απο 60% σε usage ακομη και στα πιο δυνατα παιχνιδια

 

Ποιά είναι η οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω σε fhd.απλα θα θελα να ειμαι future proof και ορισμενα παιχνιδια να πιανουν στανταρ 60αρια πχ crysis 3 με vsync on.επισης για bottleneck εγω δεν ειδα ποτε να πιανει η cpu πανω απο 60% σε usage ακομη και στα πιο δυνατα παιχνιδια

Future proof υποτιθεται οτι εισαι ηδη με την μονη R9 290x, wtf???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω σε 50αρα samsung h6200

 

Τότε κοίταξε να πάρεις καλό monitor με προτίμηση να χει δυνατότητα freesync για να χεις καλύτερη εμπειρία και αποτέλεσμα με αυτά που έχεις και άσε τη κάρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε καλητερα να παρω τροφ.. παρα καρτα ?

δηλαδη το τροφ που εχω τωρα δεν θα κανει δουλεια καθολου ? επειδη οικονομικα ειναι χαλια τωρα γιαυτο δεν μπορω να παρω και τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε καλητερα να παρω τροφ.. παρα καρτα ?

δηλαδη το τροφ που εχω τωρα δεν θα κανει δουλεια καθολου ? επειδη οικονομικα ειναι χαλια τωρα γιαυτο δεν μπορω να παρω και τα 2

Ναι... Δες αν θες καια μεταχειρησμένη κάρτα με 40, και άλλα 40 επώνυμο τροφοδοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...