Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia Sirius: Νέες εικόνες από το UI της επερχόμενης ναυαρχίδας


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εσυ που εχεις ενα μηλο απο πισω δεν πέφτει η τιμη του με τίποτα γιατι ετσι σας μαθαν να είστε θυματα.
Ειλικρινα το παραδέχομαι αυτο στη Apple.
Και δεν ειναι αναγκη να σκασεις 700Ε σε ελληνικα μαγαζια για κινητο.. Ειπαμε υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσυ που εχεις ενα μηλο απο πισω δεν πέφτει η τιμη του με τίποτα γιατι ετσι σας μαθαν να είστε θυματα.

 

υπαρχει νοημα σε αυτη τη πρόταση τωρα? 

 

επειδη εχω ενα μήλο πισω απο το κινητο μου δεν πεφτει η τιμη του ? 

και επειδη υπαρχει ενα αστερι στα καπό μερικών αμαξιων ειναι επισης κακο ? 

 

και επισης, ετσι μας μαθαν να ειμαστε θυματα.. να μην χανουμε αξια στα αντικειμενα μας ? 

 

ωραια συνταξη, αλλα πανω απο ολα ωραια επιχειρηματολογια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου φαίνεται λογικο να σκανε καποιοι για iphone 4s 300+E
απλα το περασε ετσι η εταιρια  αυτο 
Το ιδιο προσπαθει και η samsung αλλα θα τα φαει τα μουτρα της.
 

Με τους ρυθμους που προχωραει η τεχνολογια η τιμες πεφτουν θελοντας και μη.

Τωρα στα apple τα προιοντα γιατι δεν πεφτει στο ειπα και πιο πανω. Δεν ξερω αλλα μπραβο τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@zoekits

 

αυτό που είπες για την αξία... λυπάμαι αλλά δεν φταίω εγώ που ο κόσμος είναι χ**ος-τυφλός-π*νι***ας και πάει και τα σκάει σε φούμαρα.

 

όλα είναι θέμα μαρκετινγκ, αφού έχει βρει και πλασάρει τα προιόντα της για χρυσό καλά κάνει! (αν και ο χρυσός δεν χάνει την αξία του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει νοημα σε αυτη τη πρόταση τωρα? 

 

επειδη εχω ενα μήλο πισω απο το κινητο μου δεν πεφτει η τιμη του ? 

και επειδη υπαρχει ενα αστερι στα καπό μερικών αμαξιων ειναι επισης κακο ? 

 

και επισης, ετσι μας μαθαν να ειμαστε θυματα.. να μην χανουμε αξια στα αντικειμενα μας ? 

 

ωραια συνταξη, αλλα πανω απο ολα ωραια επιχειρηματολογια. 

 

Καταρχάς η αξία πέφτει! 2ον πέφτει πιο αργά σε σχέση με τις άλλες συσκευές.

 

3ον είτε σου αρέσει είτε όχι η αξία πέφτει πιο λίγο σε σχέση με τις άλλες εταιρείες γιατί 1ον η Apple βγάζει λιγότερα κινητά και βγάζει μόνο για 1 target group, επίσης μερικοί από εσας έχετε την ψευδαίσθηση ότι δεν πέφτει επειδή έχει σουπερ ντουπερ χαρακτηριστικά και σουπερ ντουπερ ΛΣ (λες και τα αλλα ΛΣ είναι για το πεος).

 

Έτσι σας έχουν μάθει φίλε μου... δυστυχώς αρκετοί είναι θύματα και τα πιστεύουν αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ένα πράγμα ξέρω και η HTC μας γέμιζε με ναυαρχίδες κάθε τρεις και λίγο και να που κατάντησε! ο κόσμος όταν δίνει λεφτά για ένα κινητό θέλει να κρατήσει μια χρονιά. Εάν βγάλει 10 και στις αναβαθμίσεις θα αργεί πολυ και η αξία του προιοντός θα πέφτει. οπότε γιατί να μην πάει στη Samsung Nokia ή Apple ο άλλος;

 

μας γεμιζε ναυαρχιδες??? ποτε εγινε αυτο και δεν το πηρα χαμπαρι?

2010->Desire

2011->Sensation

2012->One X

2013->One

 

αλλα ακομα και αν υποθεσουμε οτι τα Desire HD και Sensation XE ηταν "ενδιαμεσες" ναυαρχιδες, δεν επαυαν να ειναι απλα αναβαθμισεις. το οτι βγηκε νεο μοντελο δεν σημαινει οτι το παλιο σταματαει να δουλευει, εκτος κι αν καποιος ειναι κολλημενος και θελει ντε και καλα να εχει το πιο συγχρονο. αυτο ειναι δικο του προβλημα και θα πληρωνει μια ζωη

 

μακαρι το προβλημα της HTC να ηταν απλα οι πολλες συσκευες...θα σταματουσε να βγαζει, θα γλυτωνε τα εξοδα εξελιξης και θα ανεβαιναν οι πωλησεις της...με εναν σμπαρο δυο τριγωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η sony εχει μεγαλωσει πολυ σαν εταιρια βγαζοντας πολυ καλα κινητα κ οι μονες μαρκες που ειναι κυριολεκτικα καλες ειναι sony,htc,nokia,apple. καθεστε κ αγοραζετε την καθε πλαστικο τσοκαρο που βγαζει η samsung... καθε μερα 2 κινητα κ 2 ταμπλετες παρουσιαζει..... ελεος κ σταματηστε να μαλωνετε για καθε καινουργιο κινητο που βγαινει!! ενα μηχανιμα ειναι το οποιο περνει τηλεφωνο οχι η ζωη σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μηλαρακια ειναι παντα πισω σε χαρακτηριστικα σε συγκριση με αλλες εταιριες.ενα λειτουργικο πληρωνεις και αυτο εντελως δυσχρηστο.αποψη μου το 90% που αγοραζουν μηλαρακι ειναι ψωνια δεν χρησιμοποιουν τις δυνατοτητες του παρα μονο για να μπουν στο facebook και να βγαλουν καμια φωτογραφια.πληρωνουν σαν θυματα που ειναι του κοσμου τα λεφτα μονο και μονο για να πουλανε μουρη... εντελως τραγικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια δηλαδή κινητα των 700+ ευρω δεν προορίζονται για την ευρώπη? Και εμενα σαν καταναλωτή αυτο ακριβώς τι με ενδιαφέρει, οταν στην απέναντι μεριά εχεις την Apple με πολιτική που βγάζει 1 συσκευή καθε χρόνο και χάνει 120 ευρώ απο την αρχική του αξία. 

749 αρχική 629 τον 2ο χρόνο. 

 

Σε κάπως καλύτερη τύχη βρισκεται μονο η Samsung απο πλευράς android, μιας και ειναι η μόνη που κρατάει τις συσκευες της 1 χρόνο.

 

 

Προφανώς δεν εχεις πιάσει JailBroken iPhone 5 στα χέρια σου. 

Αναγκάστηκα να χρησιμοποιησω το Ζ για 4 μέρες, χειρότερη εμπειρια android customized δεν εχω ξαναζήσει. 

προφανώς εχεις Σονυ Τ και θελεις να υπερασπιστείς την επιλογή σου, οπως θα εκανες και 3310 αν ειχες παρει..αλλα η αληθεια ειναι οτι πηρες μια συσκευη 680 ευρω (James Bond Promo) και σε 4 μηνες εχασες 400 ευρω απο την αξια του γιατι βγηκε το Ζ. 

Και μετά απο αλλους 5 μηνες εχασες και απο το Ζ αλλα 400 ευρώ γιατι βγηκε το Ζ1. 

Και οσοι πηραν το Ζ1 θα χασουν αλλα 300 ευρώ τωρα που θα βγει το Ζ2.

 

καντε τα μαθηματικά

εχω το xperia z απο ιουλιο...το ειχα αγορασει 420Ε και η τιμη του σημερα ειναι 360Ε...6 μηνες:60 ευρω και οχι 400;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...