Προς το περιεχόμενο

Galaxy Note 3: Η αναβάθμιση σε KitKat τερματίζει την υποστήριξη αξεσουάρ τρίτων κατασκευαστών [Ενημέρωση]


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο τι σημαινει δηλαδη?

 

Οτι τελικα τσαμπα ανησυχησαμε και θα κυκλοφορησουν αλλο update που θα επαναφερει την λειτουργια των 3rd party sview cases?

 

Αν ναι τοτε οκ ολα καλα και κανενα προβλημα απλα υπηρξε ενα bug/problem οπως αναφερει η samsung που εκανε τις 3rd party sview cases να μην δουλευουν...

 

Μακαρι να ισχυει κατι τετοιο.

 

Ο καιρος θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο ειναι.

Ειδε οτι θα χασει πολυ κοσμο αν κανει αυτη την κινηση και την αναιρεσε.

 

Μπραβο της αν ισχυει κατι τετοιο τοτε καλιο αργα παρα ποτε που καταλαβε το λαθος της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά! Μια συσκευή που κρατάω στο χέρι μου καθημερινά, θέλω να είναι και όμορφη αισθητικά εκτός απο λειτουργικά! Το να παίρνω μια κομψή, λεπτή και όμορφή συσκευή και να την "κουκουλώνω" με ελαστικά πιρέλλι (κάνοντάς την τριπλάσια σε πάχος) για να κάνει γκελ όταν πέφτει κάτω, δεν είναι στα γούστα μου...

 

Γι'αυτό και επιλέγω πάντα original θήκες από τον κάθε κατασκευαστή (που δυστυχώς κοστίζουν). Προσωπικά βέβαια έχω καταλήξει πως οι θήκες που "αντέχω" είναι μόνο οι τύπου πουγκί, ώστε απλά να προστατεύουν λίγο τη συσκευή όταν είναι μέσα αλλά όταν τη χρησιμοποιώ να "νιώθω" τον original σχεδιασμό.

:P

Μεγαλη κουβεντα αυτη και εγω μετα απο χρονια δοκιμων με διαφορετικες θηκες εχω καταληξει στο ιδιο συμπερασμα για το iphone kai to ipad  .Δεν εχει νοημα να εχουν premium υλικα οι συσκευες και λογω υστεριας η' υπερπροστατευτισμου να ερχομαστε με  κατωτερα ποιοτικα υλικα σε επαφη .

Χανουμε ετσι την συνολικη εμπειρια χρησης  που μερος της και σημαντικο κομματι της αξιας της ειναι ακριβως αυτα τα υλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση 28/1/2014: Με ανακοίνωση της η Samsung ενημερώνει ότι θα κυκλοφορήσει σύντομα μια μικρή αναβάθμιση η οποία θα εξαλείφει το πρόβλημα ασυμβατότητας του Note 3 με θήκες τρίτων κατασκευαστών. Πρόθεση της εταιρείας όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση είναι η μεγαλύτερη συμβατότητα των συσκευών της με αξεσουάρ τρίτων κατασκευαστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε όλα αυτά γίνανε κατά λάθος και καλά με βάση τα λεγόμενα της Samsung και θέλει να το γυρίσει ότι προσπαθούσε να δουλεύουν καλύτερα τα accessories τρίτων κατασκευαστων.....

 

Καλό αργά παρά ποτέ όπως λέει και μια παροιμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...