Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Sony XBA-2iP - €15 [ΕΛΗΞΕ]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγνώμη άλλα μου φαίνεται η τιμή παράλογη αν δεις ότι άπλα έχει ίδια πάνω κάτω κ στο Source.png Πηγή: ebay

Όντως έχεις δίκαιο φίλε μου....

Θα μας τρελάνει η SONY!

Ότι τιμές θέλουν βάζουν χαχαχαχα!

Πάντως πιστεύω ότι στα 100+ που κάνανε δεν πιάσανε μια και τώρα ξεστοκάρουν?!?!?!?!

Πάντως εγώ τα τίμησα στα 15 ευρώ και περιμένω!

(Ούτε μεταφορικά δε θα δώσω μιας και μένω κοντά :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη άλλα μου φαίνεται η τιμή παράλογη αν δεις ότι άπλα έχει ίδια πάνω κάτω κ στο Source.png Πηγή: ebay

Αυτά που κοιτάς είναι άλλο, πιο φθηνό μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλ στο μαγαζί!

Τελείωσε το STOCK τους σήμερα (50 κομμάτια λέει)

Στο πρώτο 10ήμερο του Φεβρουαρίου περιμένουν νέα παραλαβή στην ίδια τιμή!

 

Με βάζει σε σκέψεις ότι ένα μαγαζί στην Κρήτη πουλά σε τέτοια τιμή που δεν υπάρχει πουθενά αλλού στον κόσμο (μάλιστα είναι και Sony Center!) και θα ξαναφέρει κιόλας στην ίδια τιμή γιατί βγάζει και κέρδος (ενώ είχε και 50 κομμάτια stock από τον συγκεκριμένο κωδικό!). Μπορούμε να τσεκάρουμε ότι είναι γνήσια ? Ένα παράδειγμα fake. :shifty:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω μια ψύχωση με τα ακουστικά. σε ένα galaxy s4 είχα βάλει ακουστικά απο iphone 5 γιατί είχε ωραία μπάσα. 

 

πήρα για δοκιμή αυτά, λεω ξεφτίλα τιμή δεν έχω να χάσω κάτι και επαθα σοκ!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Samsung-Handsfree-Headphones-Earphones-Galaxy-S3-i9300-Galaxy-Ace-White-/360564119643?pt=UK_Mobile_Home_Phones_Bluetooth_Acc_ET&hash=item53f34bd85b

 

 

σου κάνει τέλεια μόνοση στο αυτί και δεν ακούς έξτρα θορύβους, και η ποιότητα σε πριμα και μπάσα είναι απίστευτη.

 

εννοείται μόλις τα παρέλαβα μετα το σοκ που επαθα, πήρα ένα 2ο ζευγάρι για κάβα και πήρα και ενα ακόμα για ένα φίλο μου.

 

απο αυτά που είχε μέσα το galaxy s4 είναι καλύτερα, το ίδιο και απο του iphone 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γαμώτο πολύ το ψείριζα και την πάτησα πάει ,πέταξε το πουλάκι και το έιχα και στο καλάθι ρε π@υστη μου!!!!

 

Τοσες μερες δηλαδη δεν το ειχες δει στο αλλο τοπικ, για να βλεπω τετοια στεναχωρια, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XBA-2iP-410x270.jpeg

 

Κόστος €15 + €4 αντικαταβολή εκτός Κρήτης

 

http://www.e-sakelaris.gr/akoustikaheadphones/akoustika,mikrofwno/xba2ip

 

https://www.skroutz.gr/s/2197935/Sony-XBA-2iP.html

 

Τα έλαβα σήμερα. Πολύ καλή ποιότητα και όπου και να κοίταξα τα βρήκα από €100 και άνω

Τα παρήγγειλα κι εγώ χθες, αύριο μάλλον παραλαμβάνω.

Η συσκευασία είναι ΟΚ; Τί άλλο περιέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάζει σε σκέψεις ότι ένα μαγαζί στην Κρήτη πουλά σε τέτοια τιμή που δεν υπάρχει πουθενά αλλού στον κόσμο (μάλιστα είναι και Sony Center!) και θα ξαναφέρει κιόλας στην ίδια τιμή γιατί βγάζει και κέρδος (ενώ είχε και 50 κομμάτια stock από τον συγκεκριμένο κωδικό!). Μπορούμε να τσεκάρουμε ότι είναι γνήσια ? Ένα παράδειγμα fake. :shifty:

Φίλε μου και εγώ ακριβώς έτσι θα σκεφτόμουν!

ΑΛΛΑ επειδή έχω ξανααγοράσει και επισκέπτομαι συχνά το μαγαζί, πίστεψέ με είναι πολύ σωστοί!

Ένα BT headset που είχα πάρει στα 60 ευρώ μου το αλλάξανε ΑΜΕΣΩΣ ύστερα από ένα θεματάκι που είχε και γενικά σου εμπνέει εμπιστοσύνη το όλο μαγαζί!

Τώρα αν ένα τόσο τεράστιο (για τα δεδομένα της Κρήτης) Sony Center πλασάρει μαϊμουδιές, τότε προσωπικά δε ξέρω πιο μαγαζί να ξαναεμπιστευτώ :D!

 

Αυτά όλα είναι προσωπική άποψη παιδιά και προσπαθώ να σας περάσω τη ΔΙΚΗ μου εικόνα που έχω για το μαγαζί!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει άλλη έκδοση για Android η VP

Παρόλα αυτά ήχο θα έχεις, απλώς μπορεί να μην δουλεύει αναμενόμενα το μικρόφωνο ή τα κουμπιά.

 

 

 

τωρα με προβληματισες φιλε......εχω nexus 5......δεν θα κανω σωστη δουλεια λες ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα ακουστικα τα εχω. Τα ειχα παρει πριν δυο βδομαδες δεκα ευρω απο αυτο το μαγαζι ειναι απλα απιστευτα 

Βεβαια στο lenovo a820 που εχω δεν δουλευουν πολυ καλα ακουω τον ηχο πολυ σιγα...αυτο φτιαχνεται εαν πατησω το κουμπι που εχει αναμεσα στα κουμπια για τον ηχο... Στο ipod παρολαυτα επαιζαν απροβληματιστα και τελεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.whathifi.com/review/sony-xba-2ip

Δειτε και ενα rewiew πιο σωστο.

 

Δηλαδή το what hi-fi τα θεωρεί εξαιρετικά στις 130 λίρες (Against - Nothing at this price) και πωλούνται στα 15 ευρώ  και μόνο από ένα ελληνικό μαγαζί τόσο φθηνά;

 

Είναι να μη μπαίνεις σε σκέψεις; Αν και πολύ καλές απομιμήσεις να είναι μπορεί να αξίζουν το εικοσάρικο, άλλωστε δεν πληρώνεις 100+. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδος με τις περισσότερες μαιμούδες στον κόσμο είναι τα ακουστικά! 

Για εμένα κατά 99% είναι μαιμούδες. Το ότι είναι sony center δεν μου λέει κάτι.

Καλορίζικες οι μαιμούδες!!! 

 

Μ'αρέσει που ούτε ΚΑΝ τα έχει δει από κοντά αλλά κρίνει με τεράστια σιγουριά!

Δηλαδή γιατί μια ζωή να τα κακολογούμε όλα??

 

Γιατί να μην έκανε λάθος στην τιμή το μαγαζί, να ξεστόκαρε και τώρα μόνο να αντιλήφθηκε ότι κάνανε πατατιά? (Γι'αυτό ίσως και να μην υπάρχουν πλέον διαθέσημα)

 

Δε λέω, είναι ύποπτη η τιμή, αλλά θα μπορούσες να πεις ότι "πιστεύεις" πως είναι μαιμουδιές και όχι να τα ισοπεδώνεις όλα με την καχυποψία και την αθάνατη ξερολίστικη συμπεριφορά σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...