Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Sony XBA-2iP - €15 [ΕΛΗΞΕ]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελια Παρασκευη φανταζομαι... Ή ακομα νωριτερα:)

 

(Για να ξερουν οι φιλοι ποσες ημερες να περιμενουν - οσοι "προλαβαν" οσο υπηρχε στοκ τουλαχιστον.)

 

Δευτέρα αλλά απόγευμα και χωρίς να δω τη συζήτηση  :-)

 

Aν καποιου παρει το ματι μεσα σε κανα review κατι για support σε WP8 συσκευες, ας ενημερωσει.

 

Τα δοκίμασα με το ativ s, παίζει μόνο το πλήκτρο pause στο xbox music ενώ στις τηλεφωνικές κλήσεις δε δουλεύει

 

Τα παρήγγειλα κι εγώ χθες, αύριο μάλλον παραλαμβάνω.

Η συσκευασία είναι ΟΚ; Τί άλλο περιέχει;

 

Περιλαμβάνεται θήκη μεταφοράς, κλιπ, 4 διαφορετικά μεγέθη earbuds και 3 διαφορετικά μεγέθη isolation earbuds  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα ακουστικα τα εχω. Τα ειχα παρει πριν δυο βδομαδες δεκα ευρω απο αυτο το μαγαζι ειναι απλα απιστευτα 

Βεβαια στο lenovo a820 που εχω δεν δουλευουν πολυ καλα ακουω τον ηχο πολυ σιγα...αυτο φτιαχνεται εαν πατησω το κουμπι που εχει αναμεσα στα κουμπια για τον ηχο... Στο ipod παρολαυτα επαιζαν απροβληματιστα και τελεια...

 

10€ ???

 

Μ'αρέσει που ούτε ΚΑΝ τα έχει δει από κοντά αλλά κρίνει με τεράστια σιγουριά!

Δηλαδή γιατί μια ζωή να τα κακολογούμε όλα??

 

Γιατί να μην έκανε λάθος στην τιμή το μαγαζί, να ξεστόκαρε και τώρα μόνο να αντιλήφθηκε ότι κάνανε πατατιά? (Γι'αυτό ίσως και να μην υπάρχουν πλέον διαθέσημα)

 

Δε λέω, είναι ύποπτη η τιμή, αλλά θα μπορούσες να πεις ότι "πιστεύεις" πως είναι μαιμουδιές και όχι να τα ισοπεδώνεις όλα με την καχυποψία και την αθάνατη ξερολίστικη συμπεριφορά σου!

 

Τι λάθος? Παραπάνω γράφει ο φίλος ότι του είπαν ότι θα ξαναφέρει στην ίδια τιμή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10€ ???

 

 

Τι λάθος? Παραπάνω γράφει ο φίλος ότι του είπαν ότι θα ξαναφέρει στην ίδια τιμή !

 

Χαχα ο ίδιος πήρα τηλ. και σε μένα μου το είπε!

Και απ'ότι φαίνεται θα τα φέρει σε όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν σε αυτήν την τιμή!

Στα επόμενα όμως που θα ξαναφέρει δε ξέρω αν ίσως παίξει άλλη τιμή!

(Αυτό εννοώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που παρέλαβε (Hal9000 ?) ότι είχαν αυτή την συσκευασία;

 

8300871312_277139b2c7_z.jpg

 

(όχι ότι αυτό από μόνο του επιβεβαιώνει τίποτα)

 

διαφορετικό Sticker στα δεξιά

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/17/ldra.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/gwvf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ο ίδιος πήρα τηλ. και σε μένα μου το είπε!

Και απ'ότι φαίνεται θα τα φέρει σε όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν σε αυτήν την τιμή!

Στα επόμενα όμως που θα ξαναφέρει δε ξέρω αν ίσως παίξει άλλη τιμή!

(Αυτό εννοώ)

Μίλησα και εγώ με μια ευγενέστατη κυρία που με διαβεβαίωσε ότι είναι γνήσια και φέρουν εγγύηση της ελληνικής αντιπροσωπείας μιας και αφού είναι Sony center δεν κάνουν εισαγωγές προϊόντων πέρα από τη Sony Hellas. Επίσης, αύριο θα σταλθεί email ενημέρωσης με την ημερομηνία της παραλαβής σε όσους έκαναν την παραγγελία αλλά δεν πρόλαβαν το απόθεμα μιας και πολλοί έπαιρναν τηλέφωνο ζητώντας "τραγικό" αριθμό κομματιών αλλά τους έβαζαν όριο στο μαγαζί για να ικανοποιήσουν παραπάνω κόσμο. Ίδωμεν... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10€ ???

 

 

Τι λάθος? Παραπάνω γράφει ο φίλος ότι του είπαν ότι θα ξαναφέρει στην ίδια τιμή !

Ναι στα 10 ευρω τα πηρα  πριν καμια βδομαδα περιπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ!

Δεν υπάρχει αμφιβολία για την γνησιότητα. Τέλεια για τα 15€. Παίζουν σε android μια χαρά το μικρόφωνο και το μεσαίο πλήκτρο. Δεν λειτουργούν τα κουμπιά της έντασης ήχου.

 

Πάντως για 100€ σίγουρα βρίσκεις κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 100h burn in για στρωσιμο...  ΔΕΝ ειναι καλυτερα απο τα mh1 (ναι ναι αυτα με την ασυμβατοτητα μπλα μπλα)..

Για τα χρηματα τους ειναι καλα αλλα οταν υπαρχει αυτο το θαυμα που λεγεται mh1..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν ξαναβγει στην ίδια τιμή ενημερώστε να προλάβουμε και εμεις που θελουμε ενα κομμάτι και οχι 10 σαν τα υπόλοιπα κορακια..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε πριν λίγο email για την παραγγελία. Όπως φαίνεται, θα πρέπει να περιμένω λίγες μέρες μέχρι να ξαναφέρουν (+1 για την ευγενική απάντηση πάντως):

 

"Σημειώσεις σχετικά με την παραγγελία σας:

Καλησπέρα σας,
ικανοποιήθηκαν όλες οι παραγγελίες που είχαν καταχωρηθεί στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα έως και την ημερομηνία 29/01/2014 και ώρα 3:23μ.μ. Λόγο της απρόσμενης και μεγάλης ζήτησης  ,(μας ξάφνιασε και εμάς σαν επιχείρηση) , που υπήρξε στα συγκεκριμένα ακουστικά SONY XBA- 2iP κάνουμε προσπάθεια με την Sony να εξασφαλίσουμε ακόμα αρκετά τεμάχια από τα ακουστικά SONY XBA-2iP , τα οποία θα τα έχουμε στο κατάστημα στις  15 Φεβρουαρίου πιθανόν και λίγο νωρίτερα, και μόλις κάνουμε την παραλαβή από την SONY θα σας τα αποστείλουμε αμέσως φυσικά στην τιμή των 15€ που ήταν η τιμή τους.
Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση και για την μη ικανοποίηση τις παραγγελίας σας με αυτήν την παρτίδα αποστολής που κάναμε , αλλά θα ικανοποιηθείτε στην επόμενη που έχετε ήδη σειρά προτεραιότητας.
Στην διάθεση σας,
Σακελλάρη Φωτεινή
Sales Director
Sony Center Iraklio

-------
Με εκτίμηση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα, είχε και μια γλυκιά έκπληξη το πακετάκι, σε αρμονία με τη γλυκιά τιμή των ακουστικών.

Σε iPad mini, όπως αναμενόταν, είναι πλήρως λειττουργικά. Στο android κινητό μου (LG Optimus G) και σε iPod classic (προ του '09) δε λειτουργούν τα πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης του ήχου.

Πολλά ευχαριστώ στον συμφορουμίτη karxantiras που τα πρότεινε πριν δύο βδομάδες σε άλλο θέμα και καλές παραλαβές στους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...