Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Sony XBA-2iP - €15 [ΕΛΗΞΕ]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω εχω να πω οτι εχω θετικοτατες εντυπωσεις απτο καταστημα.
Email για καθε αλλαγη της καταστασης της παραγγελιας και στο email οτι "απεσταλη το δεμα"

εχει και το tracking number της γενικης ταχυδρομικης. Μεχρι στιγμης 10/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως έχεις δίκαιο φίλε μου....

Θα μας τρελάνει η SONY!

Ότι τιμές θέλουν βάζουν χαχαχαχα!

Πάντως πιστεύω ότι στα 100+ που κάνανε δεν πιάσανε μια και τώρα ξεστοκάρουν?!?!?!?!

Πάντως εγώ τα τίμησα στα 15 ευρώ και περιμένω!

(Ούτε μεταφορικά δε θα δώσω μιας και μένω κοντά :D)

 

Έλα ρε.

Κάνουν τέτοιες τρελές τιμές εκεί στο Sony Center?

Χαμπάρι δεν έχω πάρει τόσο καιρό... :ph34r:

Θα πεταχτώ την άλλη φορά να τα πάρω xD

 

 

Edit:χαχα θα πάω με μια μεγάλη τσάντα και θα πάρω 10-20 ακουστικά.Να μάθετε εσείς κοράκια...που τα παίρνετε όλα χαχαχα :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγηλα  2 τεμ και με εχει βαλει στο γκρουπ που θα παραλαβει το προιον στο δευτερο 10 ημερο του  φεβρουαριου αλλα επειδη πηρα επισεις 2 τεμ SONY ERICSSON MH1 δεν με ενδιαφερει να τα κρατησω οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ τιμη οσο κοστισουν με μεταφορικα αρκει ο ενδιαφερομενος να εχει 100+ ποστ στο ινσομνια.... και η υποσχεση να μην τα δω μετα λιγες μερες σε αγγελια με παραπανω τιμη απ'οτι τα πηρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγηλα  2 τεμ και με εχει βαλει στο γκρουπ που θα παραλαβει το προιον στο δευτερο 10 ημερο του  φεβρουαριου αλλα επειδη πηρα επισεις 2 τεμ SONY ERICSSON MH1 δεν με ενδιαφερει να τα κρατησω οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ τιμη οσο κοστισουν με μεταφορικα αρκει ο ενδιαφερομενος να εχει 100+ ποστ στο ινσομνια.... και η υποσχεση να μην τα δω μετα λιγες μερες σε αγγελια με παραπανω τιμη απ'οτι τα πηρε

 

Ενδιαφερομαι για ενα τεμαχιο. Σου στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβαν και για εμένα στο σπίτι. Θα τα δοκιμάσω το βράδυ σε nexus 4 και θα γράψω για συμβατότητα και εντυπώσεις.

 

 

Τα δοκίμασα στο nexus 4.

 

Λειτουργούν:το μεσαίο κουμπί και το μικρόφωνο.

Δεν λειτουργούν: τα πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης. 

 

Για την ποιότητά τους έχουν μιλήσει οι προηγούμενοι. Ένα (αναμενόμενο) θέμα με το nexus 4 είναι η χαμηλή ένταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μπορείς να διαθέσεις 19 ευρώ: παίρνεις όποιο δουλεύει κατευθείαν με τη συσκευή σου ( omtp vs ctia).

Aν όχι ------> mh1 ( + αντάπτορας αν χρειαστεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγηλα  2 τεμ και με εχει βαλει στο γκρουπ που θα παραλαβει το προιον στο δευτερο 10 ημερο του  φεβρουαριου αλλα επειδη πηρα επισεις 2 τεμ SONY ERICSSON MH1 δεν με ενδιαφερει να τα κρατησω οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ τιμη οσο κοστισουν με μεταφορικα αρκει ο ενδιαφερομενος να εχει 100+ ποστ στο ινσομνια.... και η υποσχεση να μην τα δω μετα λιγες μερες σε αγγελια με παραπανω τιμη απ'οτι τα πηρε

παιδες μην στελνετε αλλα πμ εχω ηδη 6 ενδιαφερομενους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πάντως σε όσους είχαν κάνει προπαραγγελία αφού εξαντλήθηκε η πρώτη παρτίδα τα έστειλαν κανονικά στα 15€ με τη δεύτερη. Ένα μπράβο από εμένα γιατί στις μέρες μας αυτό δυστυχώς δεν είναι το αυτονόητο. Προσωπικά όταν είδα να τα ξαναβάζουν στα 28€ με έζωσαν φίδια για ακύρωση.

 

Thanks Hal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ... οι καλύτερες των εντυπώσεων για το μαγαζί και την αντιμετώπιση του (είχε και την καραμελίτσα στο πακέτο! :))... όσο για τα ακουστικά , ποιοτική  συσκευασία- παρελκόμενα και πολύ καλός ήχος  . Επίσης ''κάθονται '' καλύτερα στα αυτιά μου απο τα MH1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...