Προς το περιεχόμενο

[SSD] Kingston V300 128GB - 60€ - Msystems [ΤΕΛΟΣ]


j0maK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ανετα μπαινουν.

Ψηνομαι κ εγω να παρω για το λαπτοπ,αν και ειναι μανικι το να το ανοιξω και να αλλαξω το δισκο+φορματ :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω TS πιστευω για htpc μια χαρα θα ειναι.

 

Εχει και δωρεαν μεταφορικα εντος Αττικης αν το ποσο ειναι 60 και ανω.

 

Εριξα μια παραγγελια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Αττική: Δωρεάν μεταφορικά Επαρχία & νησιά 9€ με ΦΠΑ (μεταφορικά & αντικαταβολή με ACS)

 

και είναι αργός.......

 

 

 

Για τους πρωτους δυο που κοιταξα η τιμη ειναι πανω απο 120 ευρω δηλαδη διπλα λεφτα.

 

Οτι πληρωνεις περνεις.

 

Εγω ηθελα εναν 60GB για να στησω htpc και για μεταχειρισμενο και sata 2 μου ζητουσαν σε αγγελιες 40-50 ευρω.

Πιστευω με τα 60 ευρω που εχει αυτος και θα μου ερθει και στο σπιτι μια χαρα ειμαι.

 

(Απο αγγελια θα επρεπε να παω εκει που μενει αυτος δηλαδη βενζινη κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κανα μηνα θα παρω σταθερο κομματι κομματι... και σκεφτομουν για http://www.skroutz.gr/s/3961151/Corsair-Force-Series-LS-120GB-SSD.html αυτον εδω....που εννοειτε οτι εχει καλυτερα χαρακτηριστικα και οτι ειναι καλυτερος....
αυτος της προσφορας με τα 60 ευρω ο kingston εχει μεγαλη διαφορα απο τον corsair που ειπα πιο πανω? μιας και 27 ευρω φθινοτερος με δελεασε η προσφορα και σκεφτομαι να τον χτυπησω.... πιο πανω καποιος λεει οτι ειναι αργος? ποσο πιο αργος απο τον κορσαιρ που ποσταρα θα ειναι...και θα το καταλαβαινω αυτο στο ματι? ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εγω τον δισκο θα τον βαλω προς το παρων σε ενα desktop που εχω αλλα αργοτερα θα στησω mini htpc 1150 haswell να παρω και αυτη την βαση η να τον βαλω (σχεδον) χυμα μεσα στο desktop?

 

http://www.msystems.gr/index.php?category=2001&product=17376

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους πρωτους δυο που κοιταξα η τιμη ειναι πανω απο 120 ευρω δηλαδη διπλα λεφτα.

 

Οτι πληρωνεις περνεις.

 

Εγω ηθελα εναν 60GB για να στησω htpc και για μεταχειρισμενο και sata 2 μου ζητουσαν σε αγγελιες 40-50 ευρω.

Πιστευω με τα 60 ευρω που εχει αυτος και θα μου ερθει και στο σπιτι μια χαρα ειμαι.

 

(Απο αγγελια θα επρεπε να παω εκει που μενει αυτος δηλαδη βενζινη κλπ)

ok. καλοριζικος...το θετικο του είναι MLC NAND (toshiba).

 

P.S.  βιδωσε τον στη θέση του κουτιου που ηταν για τις δισκετες ή card readers,,,τζαμπα!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κανα μηνα θα παρω σταθερο κομματι κομματι... και σκεφτομουν για http://www.skroutz.gr/s/3961151/Corsair-Force-Series-LS-120GB-SSD.html αυτον εδω....που εννοειτε οτι εχει καλυτερα χαρακτηριστικα και οτι ειναι καλυτερος....

αυτος της προσφορας με τα 60 ευρω ο kingston εχει μεγαλη διαφορα απο τον corsair που ειπα πιο πανω? μιας και 27 ευρω φθινοτερος με δελεασε η προσφορα και σκεφτομαι να τον χτυπησω.... πιο πανω καποιος λεει οτι ειναι αργος? ποσο πιο αργος απο τον κορσαιρ που ποσταρα θα ειναι...και θα το καταλαβαινω αυτο στο ματι? ευχαριστω προκαταβολικα!!!

τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...