Προς το περιεχόμενο

[SSD] Kingston V300 128GB - 60€ - Msystems [ΤΕΛΟΣ]


j0maK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στα 69 παυει να ειναι προσφορα, βαζω ενα tag τελος στον τιτλο.

 

Επισης ας δωσω και επιπλεον ινφο στον qsis (πηγη http://www.anandtech.com/show/6074/ocz-vertex-4-review-128gb/4 + http://www.anandtech.com/show/6733/kingston-ssdnow-v300-review/2)

 

post-83099-0-23802200-1391069322_thumb.png

 

post-83099-0-46505400-1391069330_thumb.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπως εγραψα και ποιο πανω οτι πληρωνεις περνεις. ΟιΙ καλυτεροι εχουν τα διπλα λεφτα και δεν ειναι δυο φορες καλυτεροι.

 

Εγω που θελω να στησω mini htpc σε ενα κουτακι που περνει μονο 2.5 δισκο και οικονομικα δεν με περνει να ριξω πολλα λεφτα απο το να επερνα εναν 60αρη απο αγγελια με 40-50 ευρω η εναν μηχανικο 2.5 σιγουρα αυτος που πηρα αξιζει πιστευω τα συν 10-20 ευρω παραπανω απο τον μεταχειρισμενο.

 

Ασχετο ποσο εγγυηση εχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπε κ ο matrix σε καθημερινη χρηση δεν βλεπεις διαφορες

 

εχω εναν vertex2 στον phenomIIx6 μου κ δεν ειδα μεγαλες διαφορες με τον samsung 840evo πανω σε FX-8350

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ασχετο δεν ειναι η ερωτηση για την εγγυηση, αλλα τα προηγουμενα που λες στο ποστ.  :P Δεν αποτελουν απαντηση σε καποιο ποστ, ουτε αντικρουουν καποιο ποστ, ουτε εχουν λογικη συνοχη, με την εννοια οτι μιλας για "διπλες τιμες" ή για 10-20 ευρω πανω απο εναν μεταχειρισμενο 60αρη (???) ενω θα μπορουσε καποιος να πει για -15 απο εναν καλυτερο καινουργιο 120αρη που ΔΕΝ το ειπε.

[Η τιμη των 60 παντως ηταν δελεαστικη για οποιον θελει εναν 120αρη για απλη χρηση.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ευχαριστήσω και εγώ τον ts, να αναφέρω πως μου ήρθε mail που λέει ακριβώς: 

Καλημέρα σας !

Αύριο σε εσάς !

Σας ευχαριστούμε !

Msystems Team

τι θέλει να πει ο ποιητής;

Ότι θα μου έρθει αύριο ή κάτι άλλο; 

Λάβατε ίδιο mail;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μου ηρθε και μενα θα σε παρουν τηλεφωνο πριν ερθουν. Εμενα με πηραν αν θα ειναι καποιος στο σπιτι και οταν τους ρωτησα τι ωρα να τους περιμενω μου ειπαν μεσα στο μισαωρο και πραγματι ηρθαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LLLEFTERIS από την courier σε κάλεσαν; καλώς τον δέχτηκες άντε και στα δικά μας B)

blazar Αν τους πάρεις τηλέφωνο με τον αριθμό παραγγελίας θα σου πούν λεπτομέρειες (λογικά).

Κι εμένα ήρθε άμεσα ένα email που έλεγε

Γεια σας!

Μέχρι Παρασκευή max σε εσάς!

Σας ευχαριστούμε !

αλλά σήμερα ήρθε το εξής

Καλημέρα σας!

Και οι 2 σας παραγγελίες θα αποσταλούν σήμερα σε εσάς !

Σας ευχαριστούμε πολύ !

Msystems Team

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν ηταν κουριερ αυτος που ηρθε γιατι ηρθε πανω και δεν ειδα αμαξι αλλα απλα μου εφερε τον δισκο την αποδειξη και ενα παραστατικο.

 

Δεν με εβαλε να υπογραψω καπου οτι μου παρεδωσε κατι και φυσικα δεν ηταν δεμα αυτο που πηρα, ενα σακουλακι Msystem που δεν ηταν καν σφραγισμενο οπως θα επρεπε να ειναι σε περιπτωση που το εφερε κουριερ.

 

Φυσικα ο δισκος ειναι σφραγισμενος σε διαφανο σκληρο πλαστικο που πρεπει να το κοψω για να τον βγαλω.

 

Μαλλον καποιον εχουν στο καταστημα για αυτες τις δουλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν ηταν κουριερ αυτος που ηρθε γιατι ηρθε πανω και δεν ειδα αμαξι αλλα απλα μου εφερε τον δισκο την αποδειξη και ενα παραστατικο.

 

Δεν με εβαλε να υπογραψω καπου οτι μου παρεδωσε κατι και φυσικα δεν ηταν δεμα αυτο που πηρα, ενα σακουλακι Msystem που δεν ηταν καν σφραγισμενο οπως θα επρεπε να ειναι σε περιπτωση που το εφερε κουριερ.

 

Φυσικα ο δισκος ειναι σφραγισμενος σε διαφανο σκληρο πλαστικο που πρεπει να το κοψω για να τον βγαλω.

 

Μαλλον καποιον εχουν στο καταστημα για αυτες τις δουλειες.

 

 

εχουν φορτηγακι μικρο για delivery εντος αττικης που γραφει msystems

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγεια σου Λευτερη.

 

Μαλλον ειμαι ο πρωτος που τον πηρα αλλα ο τελευταιος που θα τον δουλεψω γιατι μεχρι να παρω τα υπολοιπα για το htpc ζησε Μαη μου γιατι με τα μωρα δεν μενουν και πολλα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...