Προς το περιεχόμενο

Archos: Έντονο ενδιαφέρον για τα Windows Phone δια στόματος του CEO


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρηστης Lumia 620 απο τον μαιο του 2013 και μπορω να το επαληθευσω οτι τα WP εχουν μεγαλες ελλειψεις απο παιχνιδια σε σχεση με το android.Τα Hot παιχνιδια υπαρχουν αλλα ειναι επι πληρωμη τα περισσοτερα(Βλεπε Fruit ninja , angry birds).Απο εφαρμογες δεν εχω κανενα παραπονο , τωρα που μπηκε και instagram πρεπει να ειναι οι περισσοτεροι καλυμμενοι (Αν και εγω δεν το χρειαζομαι προσωπικα).

 

Μεγαλο ατου οι εφαρμογες της νοκια και το office αλλα η ελλειψη apps (παιχνιδια συγκεκριμενα ) τα αδικουν αρκετα τα WP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις εργαστεί πάνω από 10 μέρες σε Windows Phone? Αν ναι, ποιες εφαρμογές σου έλειψαν?

 

Εγώ με 500 εφαρμογές μέσα στο Galaxy S2 kai 350 sto Νοτε2 στο Lumia 1020 Μου έλειψε μονο εφαρμογή για dvr. ¨Οχι ότι δεν έχει αλλά επειδή έχω ένα πολύ παλιό είναι δύσκολο να συνεργαστεί. Αντίθετα κέρδισα τους κορυφαίους χάρτες, το γνήσιο Office το αντρικό, τις καλύτερες φωτογραφικές και πολλά άλλα. 

 

Και φυσικά ο μόνος λόγος που πούλησα το 1020 είναι για να πάω σε άλλο ... Lumia.

Πολύ σωστά! και μην ξεχνάς την απροβλημάτιστη και αδιάκοπη λειτουργία, το γεγονός ότι δεν χρειάζεται όλη την ώρα καθαρισμό προσωρινής μνήμης (όπως γίνεται σε android) και πάει λέγοντας. έχω samsung ativ s, πάει σφαίρα αλλά κάποια στιγμή θα πάρω Lumia!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...