Προς το περιεχόμενο

Στην απόσυρση του Flappy Bird προχωράει σήμερα ο δημιουργός του


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρελό κάψιμο το κωλοπαίχνιδο, έχω ρίξει άπειρα καντήλια από χθες

Εδώ ακόμη μια αποτυχημένη απόπειρα  κατάρριψης του προσωρινού μου ρεκόρ

Screenshot_2014-02-09-15-22-50.png

 

Εντάξει αυτο δεν παίζει μου το κατέβασε τυχαία ενας φίλος χτες το βραδύ και τωρα διαβάζω αυτην την είδηση οτι θα το αποσύρουν :P

 

Και ναι το παιχνιδάκι ειναι τρελό κολλημα , παντως οσο αφορά την είδηση δεν κατάλαβα τελικα το βγάζει γιατι του κατατρέφει την ζωη απο τι , μηπως ο τύπος τρολλάρει ?

 

Έλα ρε μαν και γω χθες το κατέβασα και βλέπω την είδηση τώρα και λέω wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ όλη η home page στο fb έχει γεμίσει με πόστ σχετικά με το παιχνίδι αυτό ,οπότε νομίζω ότι έπαιξε σωστά ο τύπος.Επίσης για 2μέρες που του πήρε να το φτιάξει και μόλις κάτι μήνες(μάιο του '13 το φτιαξε) για να 'χει τέτοια απήχηση, respect απλά. Ούτε η apple να 'ταν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολους τους σταυροφορους που θέλουν να μας σώσουν από τις παγίδες του Internet.

 

Το παιχνίδι ήταν πρώτο στην λίστα με τις πιο δημοφιλείς εφαρμογές, πριν ο τύπος ανακοινώσει την απόσυρση. Άρα λοιπόν ας σταματήσουν οι αμπελοφιλισοφιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://squishybird.com/

 

Γίνε η κολώνα, σκότωσε το πουλί :D

 

Ωραίο ήταν! Έκανα και σκορ 200 μέχρι που το βαρέθηκα! Επιτέλους έβγαλε τα λεφτά του και το RAT 7 MMO.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα δεχόταν απειλές για την ζωή του για να θέλει να το αποσύρει οπότε θα κάνει την κηδεία του ιπτάμενου εφιάλτη και θα ηρεμήσουν τα πνεύματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's for free...άρα όταν διπλασιάσεις το μηδέν παίρνεις πάλι...χμμμ μισό λεπτό να βγάλω κομπιουτεράκι

διαφημίσεις στην εφαρμογή...50.000 ευρώ την ημέρα λένε ότι βγάζει ο τύπος από αυτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στο flappy bird έχεις ένα πουλί, που το κάνεις πάνω-κάτω και πρέπει να το περνάς μέσα από σχισμή. Κάτι μου θυμίζει τώρα αυτό αλλά τι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τι βλακειες δηλωσεις απο μεριας του. Τουλαχιστον να μας πει τον λογο των απειλων που δεχεται.

 

Σε μενα παντως δουλεψε. Το κατεβασα ενω δεν ειχα καμια ιδεα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...