Προς το περιεχόμενο

Save 50% on bestseller Sygic GPS Navigation apps. (Europe , World , North America)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το αγοράσουμε πρέπει να βάλουμε όλες τις χώρες; Ή όποια θέλουμε διαλέγουμε; Κι αν αποφασίσουμε μετά από 1 μήνα - χρόνο - 5ετία να βάλουμε κι άλλη χώρα θα μπορούμε;

Και κάτι τεχνικό για όσους το έχουν το πρόγραμμα, μεταφέρετε στην sd card; Και ακόμα καλύτερα στην εξωτερική κάρτα; Γιατί το navigon είναι 700mb. Αν είναι και αυτό τόσο το κλείσαμε το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το αγοράσουμε πρέπει να βάλουμε όλες τις χώρες; Ή όποια θέλουμε διαλέγουμε; Κι αν αποφασίσουμε μετά από 1 μήνα - χρόνο - 5ετία να βάλουμε κι άλλη χώρα θα μπορούμε;

Και κάτι τεχνικό για όσους το έχουν το πρόγραμμα, μεταφέρετε στην sd card; Και ακόμα καλύτερα στην εξωτερική κάρτα; Γιατί το navigon είναι 700mb. Αν είναι και αυτό τόσο το κλείσαμε το μαγαζί.

 

1)Ναι αγοραζεις το πακετο και βαζεις οποιες θελεις.

2)Μπορεις. Οποτε θελεις να βαλεις η να βγαλεις καποια χωρα/χωρες

3)Ναι μπορεις να τα πεταξεις στην εξωτερικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο  ρώτησε..

Γιατί αυτο που εχει λιγότερα κοστίζει παραπανω

Α γεια σου, δεν πρόσεξα ότι η έκπτωση προσμετράται μόνο για τα τρία συγκεκριμένα, thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το περάσεις. Το έχω ταυτόχρονα από μια αγορά στο κινητό και στο tablet.

Έτσι είναι, από τότε που το πήρα σε προσφορά το έχω βάλει σε 5 συσκευές σύνολο ενώ τώρα το έχω ταυτόχρονα σε note3 k nexus 5 που έχω αύριο το καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαχνα για gps. Αυτή η περίπτωση είναι που σου δίνει 2 άδειες με μία αγορά;

 

Ηταν εορταστικη προσφορα(πρωτοχρονιας),και εληξε καπου αρχες Γεναρη.Τελευταια μερα την την ειχα προλαβει!

Για την ακριβεια εδινε με 35 ευρω->2 αδειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις αναβαθμίσεις στο πρόγραμμα και όχι στους χάρτες τι γίνεται; δηλαδή αν αγοράσουμε τώρα το sygic και είναι στην έκδοση 13.4.2, όταν βγει νεότερη έκδοση πρέπει να ξαναπληρωσουμε ή τα update για την εφαρμογή και τους χάρτες είναι για πάντα χωρίς να χρειαστεί να ξαναπληρωσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...