Προς το περιεχόμενο

Save 50% on bestseller Sygic GPS Navigation apps. (Europe , World , North America)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω θελω να ρωτήσω το εξης: το πρόγραμμα κλειδώνει στο κινητό ή μπορείς αργότερα να το περάσεις και σε άλλη συσκευή android ?

 

Μπορεις. Το εχω περασει εναλαξ σε 10 συσκευες μεχρι τωρα.

 

 

Με τις αναβαθμίσεις στο πρόγραμμα και όχι στους χάρτες τι γίνεται; δηλαδή αν αγοράσουμε τώρα το sygic και είναι στην έκδοση 13.4.2, όταν βγει νεότερη έκδοση πρέπει να ξαναπληρωσουμε ή τα update για την εφαρμογή και τους χάρτες είναι για πάντα χωρίς να χρειαστεί να ξαναπληρωσουμε;

 

Update εφαρομογης και map update lifetime free upgrade

Υπάρχει και το pir@teb@y που είναι δωρεάν... :X

 

 

Το ή Στο?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι, από τότε που το πήρα σε προσφορά το έχω βάλει σε 5 συσκευές σύνολο ενώ τώρα το έχω ταυτόχρονα σε note3 k nexus 5 που έχω αύριο το καιρό

Φίλε  "manan", Επικαλούμε την εμπειρία σου και ρωτάω, μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λέγοντάς μου πως μπορώ να το κάνω και εγώ αυτό?. Το έχω αγοράσει σε IOS για το iphone. Μπορώ να το περάσω και στο Samsung S4? Πώς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε "manan", Επικαλούμε την εμπειρία σου και ρωτάω, μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λέγοντάς μου πως μπορώ να το κάνω και εγώ αυτό?. Το έχω αγοράσει σε IOS για το iphone. Μπορώ να το περάσω και στο Samsung S4? Πώς ?

Δυστυχώς δε γνωρίζω τι γίνετε με το ios καθώς εγώ το έχω αυτή τη στιγμή σε 2 συσκευές android(note3 k nexus 5) οι οποίες βέβαια έχουν τον ίδιο λογαριασμό gmail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε  "manan", Επικαλούμε την εμπειρία σου και ρωτάω, μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λέγοντάς μου πως μπορώ να το κάνω και εγώ αυτό?. Το έχω αγοράσει σε IOS για το iphone. Μπορώ να το περάσω και στο Samsung S4? Πώς ?

Δυστυχώς φίλε δεν μπορείς να το περάσεις δωρεάν και στο android αν το έχεις για ios.

 

Το έχω και εγώ αγορασμένο στο ipad και αν και έχω ενεργοποιημένη την πρόσβαση και στα 2 stores με το ίδιο ακριβώς email πρέπει να το ξανά αγοράσω για το HTC One. Γενικά μπορείς να το εγκαταστήσεις σε παραπάνω από μία συσκευές αλλά που θα φέρουν το ίδιο λειτουργικό και θα έχουν ενεργοποιηθεί με το ίδιο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...