Προς το περιεχόμενο

11χρονη μελέτη δείχνει ότι η κινητή τηλεφωνία δεν σχετίζεται με προβλήματα υγείας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να υποθέσω δηλαδή ότι δεν έχεις ψηφίσει ποτέ και ότι αυτή τη στιγμή διαβάζεις στον Η/Υ ελληνικής κατασκευής, από  τη φάρμα σου όπου καλλιεργείς όλα τα απαραίτητα για την επιβίωσή σου; 

 

Να υποθεσεις οτι εχω ψηφισει αρκετες φορες φορες οχι αυτους που κυβερνησαν, οτι προτιμω να αγοραζω Ελληνικα προιοντα και οτι ειμαι σιγουρος οτι η Ελαδα αν την αφησουν ειναι ικανη να κατασκευασει οτι της ειναι απαραιτητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Να υποθεσεις οτι εχω ψηφισει αρκετες φορες φορες οχι αυτους που κυβερνησαν, οτι προτιμω να αγοραζω Ελληνικα προιοντα και οτι ειμαι σιγουρος οτι η Ελαδα αν την αφησουν ειναι ικανη να κατασκευασει οτι της ειναι απαραιτητο.

 

Και όταν δεις πόσο θα κοστίζουν θα ψάχνεις μετά στο ebay... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση γιατι δεν κανω αγορες απο το εξωτερικο.  B)

 

Πληρώνεις όμως για προϊόντα που απλά κάποιος άλλος τα αγόρασε απο το εξωτερικό. :)

 

(εγώ αγοράζω από οπουδήποτε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση γιατι δεν κανω αγορες απο το εξωτερικο.  B)

O υπλογιστης απο τον οποιο μας γραφεις ειναι made in greece να υποθεσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσεις οτι εχω ψηφισει αρκετες φορες φορες οχι αυτους που κυβερνησαν, 

Άρα πιστεύεις υπάρχουν πολιτικοί που δεν είναι μαριονέτες, οπότε ποιος φταίει που δεν τους βγάζει ο κόσμος;

 
 

 

 οτι προτιμω να αγοραζω Ελληνικα προιοντα και οτι ειμαι σιγουρος οτι η Ελαδα αν την αφησουν ειναι ικανη να κατασκευασει οτι της ειναι απαραιτητο.

 

Όπως η Βόρεια Κορέα ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό bill, δηλαδή δεν είναι σημαντικό να αναλυθεί γιατί θα έπρεπε να είναι πρότυπο η Β.Κορέα; Μέχρι και λειτουργικό δικό τους έχουν, αντί να ξεπουλιούνται στη διαβολική M$ για μερικά ψωροπαράθυρα :P

 

 

Η έρευνα δεν μου κάνει εντύπωση, είναι τόσο χαμηλές οι εκπομπές ακτινοβολίας απ'τα κινητά πλέον που δεν με ανησυχούν. Επίσης για τους επιφυλακτικούς, υπάρχουν τα BT handsfree και φυσικά ο περιορισμός της χρήσης κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, οπότε αυτή την παράνοια δεν την καταλαβαίνω, η έκθεση αναφέρει και μεθοδολογία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...