Προς το περιεχόμενο

Σε φάση "open beta" το πολυαναμενόμενο Titanfall


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως ειναι next gen αμα εχει μαπα γραφικα?

Άρα το borderlands 2 είναι μάπα? Το Bf4 το cod στο ps4 και στο x1 που παλευουν για σταθερα fps στα 720p και στα 900p είναι μάπα? Τα zelda είναι μάπα? Τα μάριο είναι μάπα? Το bioshock είναι μάπα? Oπως καταλαβαίνεις, με την λογική σου πιστευω οτι ξεκίνησες το gaming με το crysis 3, άν όχι τότε μαλλον ξεχνας που έπαιζες (αν επαιζες σε κονσόλες)  στα 720p για 8 χρόνια με ότι νάναι Ports .

Τωρα άν είσαι pc master race φάση μαγκιά σου, αλλα δεν είδα και πολλά exclusive να πω την αλήθεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε ευχαριστώ πολύ. Κάνω update την ανάρτηση. Πως σου φαίνεται το παιχνίδι;

 

Nα εισαι καλα .

Μου φαινεται ενα hitech COD .

Ειναι εξισου γρηγορο στην δραση , και  διαφοροποιειται  απο αυτο στις ικανοτητες του παιχτη να σκασρφαλωνει- περπαταει στους τοιχους  καθως φυσικα στην δυνατοτητα να χρησιμοποιει τα προσωπικα σου mech Τitans οποια τα καλεις και παιφτουν απο τον ουρανο , εξ'ου και Titanfall!!

 

Μπορει να σου κρατησει συντροφια για αρκετη ωρα , αλλα ταυτοχρονα μπορεις να παιξεις απλα  1-2 παιχνιδια  απλα και μονο για να αποφορτιστης απο την πιεση της ημερας .

 

Για 50€ δεν ξερω αν αξιζει , αλλα στα 30€ (νομιζω ηδη υπαρχουν τετοιες digital προσοφρες) δεν ειναι ασχημη επιλογη .

 

 

Σιγουρα παντως δεν το θεωρω system seller για το xbox one, οπως τοσο καιρο το hypaρανε .

. Στο x1 το έχουν δώσει σε όλους. . :)

 

 

 

 

Κακια mode on  ...

 

 

Δεν ειναι και πολλοι !!   :X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άρα το borderlands 2 είναι μάπα? Το Bf4 το cod στο ps4 και στο x1 που παλευουν για σταθερα fps στα 720p και στα 900p είναι μάπα? Τα zelda είναι μάπα? Τα μάριο είναι μάπα? Το bioshock είναι μάπα? Oπως καταλαβαίνεις, με την λογική σου πιστευω οτι ξεκίνησες το gaming με το crysis 3, άν όχι τότε μαλλον ξεχνας που έπαιζες (αν επαιζες σε κονσόλες)  στα 720p για 8 χρόνια με ότι νάναι Ports .

Τωρα άν είσαι pc master race φάση μαγκιά σου, αλλα δεν είδα και πολλά exclusive να πω την αλήθεια...

έγραψε πουθενά ότι άμα δεν έχει next gen γραφικά είναι μάπα σαν game? απλά σχολίασε τον συγκεκριμένο τομέα του παιχνιδιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγραψε πουθενά ότι άμα δεν έχει next gen γραφικά είναι μάπα σαν game? απλά σχολίασε τον συγκεκριμένο τομέα του παιχνιδιού...

το "Πως ειναι next gen αμα εχει μαπα γραφικα?" πως το μεταφραζεις εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το borderlands 2 είναι μάπα? Το Bf4 το cod στο ps4 και στο x1 που παλευουν για σταθερα fps στα 720p και στα 900p είναι μάπα? Τα zelda είναι μάπα? Τα μάριο είναι μάπα? Το bioshock είναι μάπα? Oπως καταλαβαίνεις, με την λογική σου πιστευω οτι ξεκίνησες το gaming με το crysis 3, άν όχι τότε μαλλον ξεχνας που έπαιζες (αν επαιζες σε κονσόλες)  στα 720p για 8 χρόνια με ότι νάναι Ports .

Τωρα άν είσαι pc master race φάση μαγκιά σου, αλλα δεν είδα και πολλά exclusive να πω την αλήθεια...

Bλεπεις φαντασματα ετσι? Οταν λεμε next gen εννουομε ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ και μονο γραφικα. Ε, εφοσον ειναι μαπα...μαντεψε

 

Τωρα τα υπολοιπα, τι να σχολιασω. Το gaming το ξεκινησα το 1993...παρε και καταλαβε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπεις φαντασματα ετσι? Οταν λεμε next gen εννουομε ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ και μονο γραφικα. Ε, εφοσον ειναι μαπα...μαντεψε

 

Τωρα τα υπολοιπα, τι να σχολιασω. Το gaming το ξεκινησα το 1993...παρε και καταλαβε

Καθόλου δεν βλέπω φαντάσματα, αν για σενα ειναι μονο γραφικα τοτε το εννοεις ΜΟΝΟ για σενα και οχι για μενα και καποια άτομα ακομα.

Να μαντεψω τί? μάπα γραφικά άρα μάπα παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πάμε πάλι, σχολιάζει απλά τον τομέα γραφικών και το πόσο next gen γραφικά θα βλέπαμε στις νέες κονσόλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάμε πάλι, σχολιάζει απλά τον τομέα γραφικών και το πόσο next gen γραφικά θα βλέπαμε στις νέες κονσόλες...

Δεν το ξεκαθαριζει όμως, και στην τελικη αμα κανω λαθος σε αυτο που καταλαβα να ζητησω και συγνωμη!

Αλλα με το "λογικα¨δεν μπορω να βγαλω άκρη, δέν εχω κολλημα με το τι πιστευει ο καθένας και δεν μου καιγεται και καρφί, Αλλα ρε συ credit where credit is due

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι ομως για να χαρακτηριστει ενα παιχνιδι next-gen δεν χρειαζεται να εχει απαραιτητα σουπερ-wow γραφικα.

νομίζω ότι χαρακτηρίζονται next gen μόνο τα graphics...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου δεν βλέπω φαντάσματα, αν για σενα ειναι μονο γραφικα τοτε το εννοεις ΜΟΝΟ για σενα και οχι για μενα και καποια άτομα ακομα.

Να μαντεψω τί? μάπα γραφικά άρα μάπα παιχνίδι?

Aντε παλι. Πως σαλατοποιεις next gen με μαπα γραφικα και μαπα παιχνιδι μονο εσυ ξερεις.  Εγω ειπα οτι δεν ειναι next gen μιας και εχει χειροτερα γραφικα απο last gen τιτλους. Τωρα απο κει και περα το αν ειναι μαπα το παιχνιδι δεν ξερω, δεν ειμαι στη beta

 

Δηλαδη ετσι οπως το πας εσυ, αμα ενα παιχνιδι ειναι καλο τοτε ειναι και next gen ?

Ναι ομως για να χαρακτηριστει ενα παιχνιδι next-gen δεν χρειαζεται να εχει απαραιτητα σουπερ-wow γραφικα.

Χρειαζεται να εχει αρκετα καλυτερα γραφικα απο τα "last gen". Δηλαδη τι αλλο χαρακτηριζει ενα παιχνιδι next gen, το gameplay η το story? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι χαρακτηρίζονται next gen μόνο τα graphics...

Μονο?Νομιζω υπαρχουν και αλλα χαρακτηριστικα που μπορουν να κανουν ενα παιχνιδι να ειναι next-gen απλα τις περισσοτερες φορες αυτο συνδυαζεται με καλα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο?Νομιζω υπαρχουν και αλλα χαρακτηριστικα που μπορουν να κανουν ενα παιχνιδι να ειναι next-gen απλα τις περισσοτερες φορες αυτο συνδυαζεται με καλα γραφικα.

Θες να μας πεις μερικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω ειπα οτι δεν ειναι next gen μιας και εχει χειροτερα γραφικα απο last gen τιτλους. Τωρα απο κει και περα το αν ειναι μαπα το παιχνιδι δεν ξερω, δεν ειμαι στη beta

 

Δηλαδη ετσι οπως το πας εσυ, αμα ενα παιχνιδι ειναι καλο τοτε ειναι και next gen ?

Tωρα το είπες σωστά και είναι σεβαστή η αποψη σου, έχει διαφορά η μία διατύπωση απο την άλλη.

Δεν σαλατοποιησα τίποτα και απόλα που έχω γράψει προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός σαν multiplatform κατοχος.

Απλα το next gen για μενα ξεκιναει απο το '"share" button του ps4 ή το upload του χ1 και τελειώνει με αυτο που βλέπω στην οθόνη, και στο ενδιάμεσο υπαρχουν άπειροι παράγοντες.(kinect,controls,voice commands,A.I, physics,κτλ κτλ)

Τι να το κάνω π.x το ryse που έχει τα καλυτερα γραφικά (σε κονσόλα) και απίστευτο animation όταν το gameplay ειναι αγγαρεία, οι εχθροι είναι ίδιοι σε όλο το παιχνίδι, και στην πεφτουν δύο δύο όταν ειναι δεκάδες κοντά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...