Προς το περιεχόμενο

TitanFall [Xbox 360][Xbox One]


p3tran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιζει σοβαρα να το τσιμπησω στο One με τα προβληματα που διαβαζω που υπαρχουν στο pc.Aσε που δεν εχει και οπτικες διαφορες αν κρινω απο την beta ,το μονο θεμα ειναι το pad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα κωστα, δεν ξερω τι ψαχνεις να δικαιολογησεις στον εαυτο σου, κατα βαθος το ξερεις κι εσυ οτι αυτο ειναι παιχνιδι για την κονσολα και οχι για το pc.

εσυ που την εχεις και την κονσολα, κανονικα δεν θα επρεπε καν να το σκεφτεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε stream με το Xbox να σε δω πως παίζεις, αν παίζεις καλά θα σταματήσω, αν σε δω και χαροπαλεύεις να κοιτάξεις ευθεία απλά θα συνεχίσω να στη λέω :P

 

Αλλά όπως και να 'χει, τα FPS ανήκουν στο PC.Άλλο αν οι εταιρείες τα βγάζουν και στις κονσόλες γιατί εκεί παίζουν πιο πολλά φράγκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα κωστα, δεν ξερω τι ψαχνεις να δικαιολογησεις στον εαυτο σου, κατα βαθος το ξερεις κι εσυ οτι αυτο ειναι παιχνιδι για την κονσολα και οχι για το pc.

εσυ που την εχεις και την κονσολα, κανονικα δεν θα επρεπε καν να το σκεφτεις..!

 

FPS=Mouse/Keyboard FTW.

 

Autoaim/Autoassist στις κονσόλες...μου θυμίζει ότι πάσχεις από γεροντική άνοια ή από παραπληγία.

Παιζει σοβαρα να το τσιμπησω στο One με τα προβληματα που διαβαζω που υπαρχουν στο pc.Aσε που δεν εχει και οπτικες διαφορες αν κρινω απο την beta ,το μονο θεμα ειναι το pad.

 

Διαφορές υπάρχουν PC/XONE στο Titanfall, πρώτον στην ανάλυση και σημαντικότερο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@psycho με 1mbit upload, τι ακριβως stream θες να σου κανω? για το κινητο? :D

 

παρ'ολα αυτα, οπως εχω ξαναπει, απο το ...2001 και επειτα, θα ελεγα οτι το βασικο κοντρολ μου ειναι το joypad, ενω keyb/mouse ειναι πλεον ..συμπληρωματικα.

οποτε αν μετα απο τοσα χρονια ...χαροπαλευα ή εστω κατι αναλογο, μαλλον θα το ειχα γυρισει στο ψαρεμα ή στους αγωνες περιστεριων ή κατι τετοιο :D

 

 

@typhonios προσωπικα και μετα απο πολλααααα χρονια δοκιμων, εχω καταληξει στα σιγουρα οτι το αγαπημενο μου περιβαλλον στα competitive ειναι το "ολοι ισιοι" που εχει το xbox live. ιδια specs - ιδια κοντρολ, η μονη διαφορα στη συνδεση (που δεν το γλυτωνεις αυτο απο πουθενα) και χωρις cheaters.

το πλεονεκτημα της πιο γρηγορης στοχευσης που δινει το mouse συγκριτικα παει περιπατο για μενα..

 

βαλε και οτι οσο περνανε τα χρονια, θα δειτε οτι ολο και λιγοτεροι απο τους τωρινους σας φιλους θα εχουν την ιδια ορεξη να διατηρουν ενα gaming pc, οποτε η επιπλεον ευκολια προσβασης μετραει και αυτη προσθετικα οσο μεγαλωνουμε...

αποψη μου ξαναλεω, και ισχυει για εμενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θεμα συνηθειας ειναι.

Οποιος απο την αλλη εχει συνηθισει την σουπερ στοχευση με ''ματι'' και αποτομες κινησεις σουπερμαν(ποντικι) ,λογικο ειναι να τον δυσκολευει ο χειρισμος στις κονσολες.

Σημασια εχει να παιζουν ολοι με τους ιδιους κανονες, ειτε μιλαμε για ποντικι ειτε για χειριστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε stream σε 720P, μια χαρά γίνεται.Ή αν τόσο πολύ δεν θες να κάνεις streaming, ανέβασε video όπου παίζεις εσύ.

εδω εχουμε ετοιμη εξαδα ρε με συγκεντρωτικη εμπειρια >150 χρονια fps, κι εσυ με ρωτας αν περπαταω ή σκουντουφλαω :D

τι να πει κανεις με τα σημερινα παιδια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε stream με το Xbox να σε δω πως παίζεις, αν παίζεις καλά θα σταματήσω, αν σε δω και χαροπαλεύεις να κοιτάξεις ευθεία απλά θα συνεχίσω να στη λέω :P

 

Αλλά όπως και να 'χει, τα FPS ανήκουν στο PC.Άλλο αν οι εταιρείες τα βγάζουν και στις κονσόλες γιατί εκεί παίζουν πιο πολλά φράγκα.

Δες κάνα stream του Angry Joe, ο οποίος παίζει με 360 controller στο PC. Μια χαρά παίζει. Απέναντι σε άτομα που παίζουν με mouse/keyboard. Ολα θέμα συνήθειας είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Διαφορές υπάρχουν PC/XONE στο Titanfall, πρώτον στην ανάλυση και σημαντικότερο. :-D

Καλα το ξερω απλα ειπα οτι δεν φαινονται τοσο ,με το που το εβαλα στο one μετα το pc δεν μου ξινισε κατι οσο θα περιμενα τουλαχιστον .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...