Προς το περιεχόμενο

VDSL σύνδεση με πολύ χαμηλές ταχύτητες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως σε ενοχλει να εχει μικρη εξασθενιση. Αθεμιτος ανταγωνισμος; Τι;

τον ενοχλεί ότι είναι bugged η ένδειξη με αποτέλεσμα να βλέπουν όλοι 0/0, χωρίς να μπορούν να δουν το πραγματικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως σε ενοχλει να εχει μικρη εξασθενιση. Αθεμιτος ανταγωνισμος; Τι;

οχι ουτε αθεμιτος ανταγωνισμος αν και δεν ξερω που κολλαει αυτο ουτε κατι αλλ.ολα αυτα τα νουμερα margin,attenuation κτλ εχουν καποιο νοημα που υπαρχουν και ειναι για να βλεπουμεε καποια πραγματα.το να βλεπω 0/0 και να μην ξερω σε τι αποσταση ειμαι απο τ αστικο κεντρο οποτε να ξερω αν κατι ειναι βλαβη η οχι ναι ειναι εκνευριστικο.εκτος αν ειναι εν γνωση τους και το αφηνουν ετσι ωστε ο κοσμος να μην ξερει ποσο μακρυα ειναι.

και καπου στο site τους εγραφαν οτι βγαινει 0 επειδη η αποσταση μεχρι το Kv ειναι μικρη.το ιδιο βγαινει και σε ατομα που παιρνουν απο το αστικο κεντρο και επισης 0 attenuation τουλαχιστον σε adsl δεν υφιστατε που να παιρνεις και μεσα απο τον γενικο κατανεμητη του οτε.αρα bug

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Αθανασίου Διάκου

Είσαι βουνό. Πάντως είδα σκαψίματα από ΟΤΕ κάτω ακριβώς από Κύπρου, Φιλικής εταιρείας-Πίνδου-Συντ. Δαβάκη, εκεί περίπου (μιλάμε για 300 μέτρα απόσταση). Ξέρεις σε ποιό Καφάου ανήκεις τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι βουνό. Πάντως είδα σκαψίματα από ΟΤΕ κάτω ακριβώς από Κύπρου, Φιλικής εταιρείας-Πίνδου-Συντ. Δαβάκη, εκεί περίπου (μιλάμε για 300 μέτρα απόσταση). Ξέρεις σε ποιό Καφάου ανήκεις τώρα;

Ακριβώς δεν ξέρω γιατί είναι δύο που έχω εντοπίσει εντός εμβέλειας. Αλλά φαντάζομαι ανήκω σε αυτό που είναι 600 μέτρα μακριά μου γιατί είναι και στην ίδια ευθεία με εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...