Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, gsisr είπε

Αναφέρομαι στο ποστ του @Zengar Zombolt. Ο @Damachi γράφει για ps4 pro+gow στα 410 χωρίς dual shock

Παιζει σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες.

https://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-Ps4-Pro-1-Tb-White-God-Of-War.htm

Προσωπικα επειδη το σκεφτομαι και γω απο παρασκευη για αγορα, για 30 ευρω θα πηγαινα στη limited GOW edition.

Καπου διαβασα για 450 μαζι με 2ο  χειριστηριο, αλλα δυστυχως δε μπορω να το βρω καπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, gsisr είπε

Αυτό ψάχνω κι εγώ τα 450€. Που έπαιξε αυτή η προσφορά;

http://www.public.gr/product/sony-ps4-pro-1tb-mayro-and-god-of-war-day-one-edition-and-2o-heiristirio-mayro/prod9031160pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat4040174pp&sn_id=prod9031160pp

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Θανκσ! Πραγματικα αν μπορουσε να συνδιαστει και με αλλο χρωμα χειριστηριο, θα ηταν τρομερο. Δε ξερω το σκεφτομαι πολυ ασχημα να προχωρησω σε αγορα πσ4 τις επομενες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Θανκσ! Πραγματικα αν μπορουσε να συνδιαστει και με αλλο χρωμα χειριστηριο, θα ηταν τρομερο. Δε ξερω το σκεφτομαι πολυ ασχημα να προχωρησω σε αγορα πσ4 τις επομενες μερες.

Αν είχα 4Κ TV θα το έπαιρνα και εγώ αλλά θα βολευτώ με το PC προς το παρών ίσως σε κάνα χρόνο η δυο PS5 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σκάλωσα με την κονσολα που δίνουν με το god of war theme! όσο κι αν η μαυρη κονσόλα με gow + χειριστήριο στα 450 είναι καλύτερο deal η άλλη είναι πανέμορφη. τρομερό δίλημμα αν και κλείνω στην limited gow edition. το δεύτερο controller αν μου χρειαστεί θα είναι αρκετά αργότερα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, gsisr είπε

εγώ σκάλωσα με την κονσολα που δίνουν με το god of war theme! όσο κι αν η μαυρη κονσόλα με gow + χειριστήριο στα 450 είναι καλύτερο deal η άλλη είναι πανέμορφη. τρομερό δίλημμα αν και κλείνω στην limited gow edition. το δεύτερο controller αν μου χρειαστεί θα είναι αρκετά αργότερα! 

Μια απο τα ιδια. Συν οτι θα ηθελα κιολας διαφορετικα χρωματα controllers. Γαμωτο φοβαμαι οτι θα το παρω μονο για να παιξω gow και θα κατσει μετα. Δυστυχως δε παιζει αρκετος ελευθερος χρονος :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλημερα, μια ερωτηση. απο που να παρω ps4 με 2 χειριστηρια? με ενδιαφερει το slim το 500αρι ή το 1000αρι. οικονομικο θελω να ειναι κ αν παιζει καμια προσφορα. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ps4 slim vs ps4 pro

Γεια σας.

εχω τηλεοραση lg full hd και θελω να αγορασω μια απο τις δυο κονσολες.

απλα ποια ειναι πιο ανθεκτικη.απο αποψη θερμοκρασιας κτλπ.

Θα μεινω στην ιδια TV που εχω.

Γιατι εχω ακουσει διαφορα απο ξερολες.ειναι η πρωτη φορα που μπαινω στο φορουμ σας για να ρωτησω εσας που ειστε μεσα στα πραγματα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sakisoriginal21 είπε

Ps4 slim vs ps4 pro

Γεια σας.

εχω τηλεοραση lg full hd και θελω να αγορασω μια απο τις δυο κονσολες.

απλα ποια ειναι πιο ανθεκτικη.απο αποψη θερμοκρασιας κτλπ.

Θα μεινω στην ιδια TV που εχω.

Γιατι εχω ακουσει διαφορα απο ξερολες.ειναι η πρωτη φορα που μπαινω στο φορουμ σας για να ρωτησω εσας που ειστε μεσα στα πραγματα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Γιατί τα βάζεις σε σύγκριση; Το pro είναι η εξέλιξη. Καλύτερη κονσόλα γιατί έχει καλύτερα χαρακτηριστικά. Αισθητικά ρωτάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αισθητικα.απο την αποψη οτι λενε οτι για να εχεις προ.δεν θα σε καλυψει η lg full hd.οτι πρεπει να εχω τν με 4κ οπωσδηποτε.για αυτο και λεω πιο να παρω.δηλαδη μου λες οτι και σαν αντοχη στο χρονο καλυτερα το προ;μπορει στο μελλον να παρω 4κ.ακομα θα ειμαι με την lg.σε ευχαριστω και περιμενω απαντηση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Sakisoriginal21 είπε

Οχι αισθητικα.απο την αποψη οτι λενε οτι για να εχεις προ.δεν θα σε καλυψει η lg full hd.οτι πρεπει να εχω τν με 4κ οπωσδηποτε.για αυτο και λεω πιο να παρω.δηλαδη μου λες οτι και σαν αντοχη στο χρονο καλυτερα το προ;μπορει στο μελλον να παρω 4κ.ακομα θα ειμαι με την lg.σε ευχαριστω και περιμενω απαντηση σου.

Είναι κονσόλα με πιο καλά χαρακτηριστικά. Και να μην κάνεις ποτέ αναβάθμιση σε 4k, εννοείται θα πας σε αυτήν. Δεν υπάρχει ερώτηση. Βασικά, αν γράψεις στο Google: "PS4 Pro vs Slim", θα πάρεις την απάντηση. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...