Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά από εγγύηση τι ισχύει? Μόλις μίλησα με σονυ και με είπαν ένα χρόνο εχει εγγύηση.. 

Εδώ αλλά λέει 

https://services.sony.gr/support/el/warranty/general

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγορα PS4 PRO

Καλησπέρα.

Το τελευταίο διάστημα μου έχει μπει το μικρόβιο να αγοράσω το PlayStation 4 μόνο και μόνο για τις αποκλειστικοτητες που έχει τύπου Last of us, Days Gone και πάει λέγοντας. Χρόνια είχα PlayStation αλλά τα τελευταία χρόνια παίζω σε PC.

Εχω 4Κ τηλεόραση οπότε αξίζει να πάρω το PRO? Έχει μεγάλη διαφορά από το απλό? Επίσης πιστεύεται αξίζει η αγορά του μόνο και μόνο για τα αποκλειστικά παιχνίδια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, ThanosR92 said:

Αγορα PS4 PRO

Καλησπέρα.

Το τελευταίο διάστημα μου έχει μπει το μικρόβιο να αγοράσω το PlayStation 4 μόνο και μόνο για τις αποκλειστικοτητες που έχει τύπου Last of us, Days Gone και πάει λέγοντας. Χρόνια είχα PlayStation αλλά τα τελευταία χρόνια παίζω σε PC.

Εχω 4Κ τηλεόραση οπότε αξίζει να πάρω το PRO? Έχει μεγάλη διαφορά από το απλό? Επίσης πιστεύεται αξίζει η αγορά του μόνο και μόνο για τα αποκλειστικά παιχνίδια; 

Εγώ είχα αγοράσει το 13 το απλό και το πούλησα γιατί δεν ειχε παιχνίδια τότε και ξανά αγόρασα φέτος το προ για τα αποκλειστικά, είναι λίγο μανίκι να συνηθίσει το μάτι τα 30 FPS αλλά είναι τόσα σκαλιά κατω τα multiplatform σαν παραγωγές που το ξεπερνας!Να πάρεις όμως το προ γιατί το απλό τα βρίσκει πιο εύκολα μπαστούνια σε διάφορα γκειμς και χάνει το 30ρι και σε ματώνει τα μάτια αν έχεις μάθει σε 60ρι στο pc.

Επεξ/σία από Anastazio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anastazio είπε

Εγώ είχα αγοράσει το 13 το απλό και το πούλησα γιατί δεν ειχε παιχνίδια τότε και ξανά αγόρασα φέτος το προ για τα αποκλειστικά, είναι λίγο μανίκι να συνηθίσει το μάτι τα 30 FPS αλλά είναι τόσα σκαλιά κατω τα multiplatform σαν παραγωγές που το ξεπερνας!Να πάρεις όμως το προ γιατί το απλό τα βρίσκει πιο εύκολα μπαστούνια σε διάφορα γκειμς και χάνει το 30ρι και σε ματώνει τα μάτια αν έχεις μάθει σε 60ρι στο pc.

Άρα και εσύ στην ουσία το αγόρασες για τα αποκλειστικά games! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σας

θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι η γνώμη σας να πάρω τα Χριστούγεννα το ps4 slim. Το θέλω πολύ αλλά σε 1 χρόνο θα βγει το ps5 και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά να κάνω αυτή την αγορά. Υπάρχουν πολύ ωραία παιχνίδια για το ps4 αλλά από την άλλη με προβληματίζει το γεγονός ότι όταν βγει το 5 μετά απο 2-3 χρόνια θα πάψουν να βγαίνουν άλλα(το ps4 pro δεν μπορώ να το πάρω λόγο οικονομικής δυνατότητας). 

Θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό. Ευχαριστώ!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Jason957 είπε

Γειά σας

θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι η γνώμη σας να πάρω τα Χριστούγεννα το ps4 slim. Το θέλω πολύ αλλά σε 1 χρόνο θα βγει το ps5 και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά να κάνω αυτή την αγορά. Υπάρχουν πολύ ωραία παιχνίδια για το ps4 αλλά από την άλλη με προβληματίζει το γεγονός ότι όταν βγει το 5 μετά απο 2-3 χρόνια θα πάψουν να βγαίνουν άλλα(το ps4 pro δεν μπορώ να το πάρω λόγο οικονομικής δυνατότητας). 

Θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό. Ευχαριστώ!!

Προσωπικα θα ελεγα να αγορασεις το ps4 slim (εγω το αγορασα το προηγουμενο χρονο φαντασου) γιατι υπαρχουν αρκετα αποκλειστικα παιχνιδια που βγηκαν μονο σε αυτο και που δεν ειμαι σιγουρος εαν θα ξαναβγουν και στο ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Jason957 είπε

Γειά σας

θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι η γνώμη σας να πάρω τα Χριστούγεννα το ps4 slim. Το θέλω πολύ αλλά σε 1 χρόνο θα βγει το ps5 και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά να κάνω αυτή την αγορά. Υπάρχουν πολύ ωραία παιχνίδια για το ps4 αλλά από την άλλη με προβληματίζει το γεγονός ότι όταν βγει το 5 μετά απο 2-3 χρόνια θα πάψουν να βγαίνουν άλλα(το ps4 pro δεν μπορώ να το πάρω λόγο οικονομικής δυνατότητας). 

Θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας πάνω σε αυτό. Ευχαριστώ!!

 

Εννοείται να το πάρεις. Αυτή τη στιγμή νομίζω παίζει στα 250 στις μεγάλες αλυσίδες.

Ναι, το 5 θα βγει σε ένα χρόνο, αλλά γιατί να το πάρεις; Καταρχήν το κόστος θα είναι €500+ σίγουρα και δε θα έχει κανένα αξιόλογο παιχνίδι για ένα χρόνο τουλάχιστον. Το PS4 πήρε μπρος από το 2ο χρόνο στην αγορά.

Ενώ αυτή τη στιγμή μπορείς να πάρεις μία κονσόλα (και 150€ μεταχειρισμένη) με ένα τεράστιο όγκο φθηνών παιχνιδιών και να παίζεις για 3 χρόνια. Και τότε μπορείς να αγοράσεις το PS5 αφού θα έχει πέσει η τιμή του :P

Επεξ/σία από afragorn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, afragorn είπε

Εννοείται να το πάρεις. Αυτή τη στιγμή νομίζω παίζει στα 250 στις μεγάλες αλυσίδες.

Ναι, το 5 θα βγει σε ένα χρόνο, αλλά γιατί να το πάρεις; Καταρχήν το κόστος θα είναι €500+ σίγουρα και δε θα έχει κανένα αξιόλογο παιχνίδι για ένα χρόνο σίγουρα. Το PS4 πήρε μπρος από το 2ο χρόνο στην αγορά.

Ενώ αυτή τη στιγμή μπορείς να πάρεις μία κονσόλα (και 150€ μεταχειρισμένη) με ένα τεράστιο όγκο φθηνών παιχνιδιών και να παίζεις για 3 χρόνια. Και τότε μπορείς να αγοράσεις το PS5 αφού θα έχει πέσει η τιμή του :P

Γιατί να μην περιμένει έναν μηνα; Η 29/11 δεν αργεί... Το κόβω στα 199 το πσ 4. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vairass είπε

Γιατί να μην περιμένει έναν μηνα; Η 29/11 δεν αργεί... Το κόβω στα 199 το πσ 4. 

Ναι, εννοείται αυτό! Σίγουρα όσο πλησιάζουμε στα Χριστούγεννα θα παίξουν καλές προσφορές. Black Friday λογικά θα πέσει στα 200 που λες και εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Δεν έχω τηλεόραση 4κ αλλά σκέφτομαι να πάρω στο μέλλον. Έχω τώρα μια full hd. Μου δίνει ένας γνωστός ένα ps4 pro ελάχιστα χρησιμοποιημενο στα 250 ευρώ. Να το χτυπήσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, zx1234r είπε

340 έχει καινούργιο. Εγώ δεν θα έπαιρνα δευτεράντζα ps4 πάντως.

Δευτεράντζα εννοείς επειδή χρησιμοποιήθηκε 2 φορές η κονσόλα; 

200 πουλάνε τα απλά ps4 μεταχειρισμενα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Diamantis7 είπε

Δευτεράντζα εννοείς επειδή χρησιμοποιήθηκε 2 φορές η κονσόλα; 

200 πουλάνε τα απλά ps4 μεταχειρισμενα... 

οκ. Περι ορέξεως. Χτύπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...