Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Valasia είπε

PS 4 Pro απο που να αγορασω

Καλησπερα σας

,πριν απο 4 χρονια αγορασα το xbox one refurbished. Τα παιδια μου το εχουν λιωσει αυτα τα χρονια και τελικα μετα απο τοση χρηση δεν εχει βγαλει προβλημα παρα μονο οτι δεν βγαίνει η δισκέτα καποιες φορες. Γενικα για ανακατασκευασμενο βγηκε πολυ καλο!

Τωρα μου ζητανε το PS4 Pro, εψαξα  τιμες και ειδα οτι σε καποια καταστηματα στο skroutz εχει μεχρι και 100 ευρω διαφορα.

Θα ηθελα να μου πειτε ποια η διαφορα των καταστηματων αυτων με τα μεγαλα επωνυμα καταστηματα και τι μου προτεινετε εσεις.

Όπου τό βρεις φθηνότερα, χτύπα το.

Από όπου και να το αγοράσεις,1 χρόνο εγγύηση θα έχεις από Sony.

Όσο αφορά έξτρα εγγυήσεις από αλυσίδες, πεταμένα λεφτά, don't do it....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, mikele13- είπε

Όπου τό βρεις φθηνότερα, χτύπα το.

Από όπου και να το αγοράσεις,1 χρόνο εγγύηση θα έχεις από Sony.

Όσο αφορά έξτρα εγγυήσεις από αλυσίδες, πεταμένα λεφτά, don't do it....

Ευχαριστω πολυ !!! Θα μπορουσες ομως να μου πεις για ποιο λογο εχουν τοσο μεγαλες διφορες στην τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη συζητηση, οι μεγαλες αλυσιδες αγοραζουν ακριβοτερα τα προιοντα απο τους προμηθευτες + οτι εχουν και μεγαλυτερα εξοδα απο ενα μικρο μαγαζακι και βαρανε καπελο στις τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νεο θέμα και συγχωρέστε το νουμπίστικο της ερώτησης...

Θα προβω στη πώληση του PS4 μου και προφανώς πρέπει να του κάνω "φορματ". 

Η αρχικοποίηση ή initialize ειναι αυτό που θέλω για να σβηστούν τα πάντα;

Υ.Γ. και να θελω να χαρίσω τα digital παιχνιδια μου στον αγοραστή, δε γίνεται ε; εννοείται πως δε θα του δώσω το λογαριασμό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Για να μην ανοίγω νεο θέμα και συγχωρέστε το νουμπίστικο της ερώτησης...

Θα προβω στη πώληση του PS4 μου και προφανώς πρέπει να του κάνω "φορματ". 

Η αρχικοποίηση ή initialize ειναι αυτό που θέλω για να σβηστούν τα πάντα;

Υ.Γ. και να θελω να χαρίσω τα digital παιχνιδια μου στον αγοραστή, δε γίνεται ε; εννοείται πως δε θα του δώσω το λογαριασμό μου

Τσεκαρεις πρώτα να κάνεις deactivate την κονσόλα.

Αν δεν είναι προχωράς σε initialize και είσαι κομπλέ.

Παιχνίδια digital δένονται με τον λογαριασμό σου, οπότε τα κρατάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα!!

Μετά από δεν ξέρω και εγώ πόσα χρόνια (ξέρω, περίπου 13) έλεγα να πάρω μια καινούρια κονσόλα playstation. Είμαι ανάμεσα στο ps4 slim και στο ps4 pro. Αυτό που θέλω είναι να παίζω στην 1080p οθόνη μου τα exclusives κυρίως χωρίς να με ενδιαφέρει να τα παίζω σε 60fps κτλ. Θα ήθελα παρόλα αυτά να αυτά που έπαιζα να μην είχαν frame drops και stutters, καθώς και να μπορεί να παίξει και τα πιο καινούρια AAA (πχ last of us και ff7 remake). Επίσης θα ήθελα να μην κάνει σαν τουρμπίνα. Όσους ρώτησα με κατευθ΄θνουν κατα 50% στο pro και κατα 50% στο slim. Δυσκολεύομαι να αποφασίσω. Αν μπορώ να παίξω ανθρώπινα στο ps4 slim θα προτιμήσω αυτό για να κάνω και οικονομία, αν όμως το σλιμ παίζει σαν σκουπίδι θα προτιμούσα το pro. Μπορείτε να μου δώσετε κάποιο input σχετικά με το πως να κινηθώ; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι παιζει το απλο ps4 παιζει και το ps4 pro.Oι επιδοσεις ειναι ελαφρως καλυτερες στο pro αλλα για να δειξει τα δοντια του θελει να εχεις 4k Tv.Μη νομιζεις οτι θα δεις τις τεραστιες διαφορες στο pro.Για μενα αν δεν εχεις 4κ tv πηγαινε στο σλιμ μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα επειδη εχω και το απλο και το pro σου λεω πηγαινε στο απλο οι διαφορες τους ειναι πολυ μικρες εγω παροτι εχω το pro επανω σε 4k tv δυσκολευομαι να βρω διαφορες απο το απλο που το χω κοτσαρισμενο σε fhd tv  ή ειναι αμελητεες ή το δικο μου ματι  δεν μπορει να τις πιασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορα στην τιμη δεν ειναι τεραστια. Αν εχεις σκοπο να την κρατησεις για μια πενταετια την κονσολα, αξιζει να δωσεις 50-70 ευρω παραπανω, θα κανεις αποσβεση σε βαθος χρονου.

 

Μπορει σε δυο χρονια και με τις πτωσεις των τιμων, να παρεις μια καινουργια tv 4Κ, γιατι να μην εχεις το pro;

 

Απο την αλλη, αν σε ενδιαφερει να παιξεις 10 παιχνιδια και μετα να μην πολυασχοληθεις με την κονσολα, παρε το slim. Εξαρταται περισσοτερο απο το τι εχεις σκοπο να κανεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Με όλη τη κατάσταση που επικρατεί, το 5 θα βγει καλό 2021. Άρα μιλάμε για ένα χρόνο. Κι αν δε θες να αγοράσεις κονσόλα day one αλλά να περιμένεις λίγο, πες 1μιση με 2 χρόνια έχεις ακόμα.  Πίστεψε με το ps4 έχει υλικό να σε καλύψει όχι 1 αλλά 21 χρόνια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Edel είπε

Με όλη τη κατάσταση που επικρατεί, το 5 θα βγει καλό 2021. Άρα μιλάμε για ένα χρόνο. Κι αν δε θες να αγοράσεις κονσόλα day one αλλά να περιμένεις λίγο, πες 1μιση με 2 χρόνια έχεις ακόμα.  Πίστεψε με το ps4 έχει υλικό να σε καλύψει όχι 1 αλλά 21 χρόνια. 

8α βγει κανονικα το ειπαν 2020

 

θελω να παιζω τα πιο καινούργια παιχνίδια πάντα.

 

επισης παιζω πολυ 2K NBA στο PC 1660ti 

 

το εχω στο PC αλλα για να γινεις 2K player θες XBOX or Ps4 Ps5

https://www.gamespot.com/articles/ps5s-release-shouldnt-be-affected-by-coronavirus-s/1100-6475307/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...