Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλο ένα 50άρι (ίσως και 100άρι) θα πέσει μόλις μικρύνουν τα nm της APU (από 28 στα 14-16) και εφόσον επιβραδυνθεί ο αριθμός των πωλήσεων (βλ. NPD stats).

 

Αυτό (die shrink) τεχνικά είναι πολύ πιθανό να γίνει μέσα στο 2016... δεν νομίζω να τους πάρει 2+ χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω για το τεχνικό κομμάτι, πάντως θεωρητικώς οι πωλήσεις του ps4 πρέπει να αυξηθούν και όχι να μειωθούν τώρα, που από τέλος 2015 και μετά θα αρχίσουν να βγαίνουν πολλά περισσότερα παιχνίδια σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές. Το πιο λογικό είναι ότι το ps4 θα κρατήσει το momentum των πωλήσεών του και μέσα στο 2016.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε το παίρνουμε τώρα η περιμένουμε το σλιμ;

 

τα 359 που το δίνουν μαζί με το Unhcarted είναι φοβερή τιμή. Στις γιορτές λογικά θα παίζει στην ίδια τιμή με κανένα άλλο παιχνίδι.

 

Η προηγουμενη έκδοση ήταν σκυλί, δεν έβγαλε ποτέ τίποτα, το μονο ελατωμα ήταν η φασαρία της. Αυτό το έχουν φτιάξει με το νέο μοντέλο, στο 100% . Παίζει αθόρυβα όπως το ΧΟΝΕ.

 

Αν έχεις τα λεφτά, δεν υπάρχει κανένας λόγος αναμονής. Η κονσόλα όπως είπαν και οι άλλοι είναι σλιμ απο μόνη της και πανέμορφη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όποιον ενδιαφέρεαι πάντως, to uncharted πουλιέται για πλάκα 40αρι και βγαίνει η κονσόλα 319 ευρώ. ;)

 

αν κάποιος έχει την παλιά σε οκ κατάσταση, και θέλει να πάρει καινούρια, τη δινει 250 με 270.

 

Αρα στην ουσία έχεις πάρει τη νέα με 50-70 ευρώ απο την τσέπη σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις σκοπο να εχεις πολλα παιχνιδια ταυτοχρονα εγκατεστημενα εχει νοημα. Διαφορετικα μια χαρα ειναι κ η εκδοση με τον 500αρη σκληρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Καλησπέρα παιδιά!

 

Έχω σκοπό να αγοράσω το PS4 και έχω βρει 2 διαφορετικά πακέτα τα οποία είναι τα εξής:

 



 

Μπορείτε να μου πει κάποιος ποια είναι η διαφορά μεταξύ αυτών τον 2 πακέτων;

Εμένα προσωπικά μου φαίνονται ίδια και με προβληματίζει γιατί το πακέτο 2 έχει περισσότερα από το 1 και είναι φθηνότερο. Επίσης ποια είναι η διαφορά μεταξύ του PlayStation 4 C Chassis με το PlayStation 4 Ultimate Player Edition; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακριβώς τα ίδια μου φαίνονται στα link που έχεις βάλει, και σε τιμές και σε όλα. Είσαι σίγουρος ότι έχεις παραθέσει τα σωστά link; μιας και τα link είναι σχεδόν πανομοιότυπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας ότι το φθηνότερο που έχει και το παιχνίδι είναι κατόπιν παραγγελίας, και μάλλον δε θα βρουν απόθεμα ποτέ, μάλλον για άκυρο το κόβω να σου ρίχνουν αν το παραγγείλεις. Αν θες να πάρεις το πακέτο PS4+Uncharted, παρήγγειλε το φθηνότερο, μπας και σου κάνουν προσφορά άμα και όταν σου ρίξουν το άκυρο, το PS4+Uncharted στη χαμηλότερη τιμή από τα links που έστειλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα και στο public με τα ίδια λεφτά το 2 οπότε μάλλον θα το πάρω από εκεί. Επίσης μήπως ξέρεις ποια είναι η διαφορά μεταξύ του PlayStation 4 C Chassis με το PlayStation 4 Ultimate Player Edition; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...