Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαρτάται, συνήθως ναι. Ειδικά στις αρχές.

Είναι όμως συχνό φαινόμενο να τα βρίσκεις πιο φθηνά σε retail εκδόσεις (ειδικά αν ψάχνεις και μεταχειρισμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

αρα δεν συμφερει να κατεβαζεις και να γεμιζεις τον σκληρο , αφου μπορεις να τα εχεις σε δισκακι στην ιδια τιμη !!

Όχι, αλλά το ps store έχει πολύ συχνά μεγάλα sales (όπως τώρα) και βρίσκεις τα παιχνίδια σε πάρα πολύ καλύτερες τιμές από τα physical copies.

Ααα και η συνδρομή για να παιζεις online είναι 6.99€ τον μήνα ή 19.99€ το τριμηνο ή 49.99€ τον χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης,το δισκάκι συχνά σπάει,γρατσουνιέται,χάνεται κλπ.

να γνωρίζεις οτι τα παιχνίδια(δεν ξέρω αυτά σε ψηφιακή μορφή)αλλα αυτά που ειναι σε δισκάκι κάνουν εγκατάσταση στον δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα δεν συμφερει να κατεβαζεις και να γεμιζεις τον σκληρο , αφου μπορεις να τα εχεις σε δισκακι στην ιδια τιμη !!

 

 Η ψηφιακό το πάρεις η σε cd πιάνουν τον ίδιο χώρο στον δίσκο.Η διαφορά είναι οτι αν το πάρεις ψηφιακό δεν βάζεις-βγάζεις cd.Οταν βαζεις για 1η φορά το cd το κάνει εγκατάσταση στον δίσκο σε μερικά δευτερόλεπτα και κατεβάζει το update αν υπάρχει.Κάθε φορά πρέπει να βάζεις το cd για να παίξεις,στην αρχή το διαβάζει και μετά το παίζει απο τον δίσκο.Επίσης το ψηφιακό πρέπει να έχεις υπομονή να το κατεβάσεις.Αν την ώρα που κατεβάζεις πάιζεις κάποιο άλλο παιχνίδι αργεί παραπάνω.

 

Στα ψηφιακά βγαίνουν προσφορές κάθε τόσο που συμφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο site ελληνικη ή ξενο σαν αυτο(Αγοραζεις κωδικους με παιχνιδια που τα κατεβαζεις στη κονσολα σου) που να μπορω να αγορασω σε πολυ καλη τιμη παιχνιδια ps4?

 

Στο παραπανω site δυστυχως δεν εχει πολλους κωδικους για ps4 παιχνιδια αλλα μονο για xbox one παιχνιδια και ισως αυτο συμβαινει γιατι η sony δεν δινει κωδικους με παιχνιδια.

 

Αν λοιπον γνωριζει καποιος καποιο μαγαζι/site/καταστημα που να πουλαει δισκακια ή κωδικους σε πολυ καλες τιμες ας το προτεινει εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα είναι λίγο προβληματισμένος. Θέλω να αγοράσω το playstation 4 αυτήν την περίοδο αλλά βλέπω ότι ετοιμάζονται να ανακοινώσουν ένα νέο μοντέλο του ps4. Οπότε δεν ξέρω τ ακριβώς να κάνω. Να πάρω το ήδη υπάρχον ps4 που κυκλοφορεί η να περιμένω να βγει το καινούργιο ώστε να δω αν θα ρίξουν την τιμή του; Και αν πάρω το παλιο μήπως αποδειχθεί βλακεία μελόντικα;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να κάνεις 7 ημέρες υπομονή να δεις τι θα ανακοινωθεί; Εάν έχεις βρει κάποια ευκαιρία σε μεταχειρισμένο το καταλαβαίνω να βιάζεσαι αλλιώς ποιος ο λόγος;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και για πόσα χρόνια πιστευεις ότι θα μετράει σαν κονσόλα;(δεν ξέρω αν θέτω καλά την ερώτηση ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαίνει μετράει; Εγώ θέλω να μπορώ να παίζω ότι παιχνίδι βγαίνει. Δεν με τρελαίνουν οι μικρές διαφορές στα γραφικά. Τα καλύτερα παιχνίδια θα βγαίνουν μέχρι και μετά από 2-3 χρόνια στο PS4. Μόλις δεις ότι δεν μπορείς να παίξεις κάτι το πουλάς και παίρνεις το επόμενο. Τώρα δεν έχουν νόημα τα παραπάνω χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

PS4 vs PS4 Slim

 

Παιδια δεν ειχα παρει Ps4 και τωρα ειναι η ευκαιρια... Ποιο απο τα δυο να προτιμησω και γιατι..? Να ρωτησω αν γενικα το Ps4 μπορει να τσιπαριστει οπως γινοταν στο ps3? Ξερει κανεις τιποτα? Επισης παιζει και το προ στα 400 ευρω αλλα δν ξερω αν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να αγορασεις ps4 την παρουσα χρονικη στιγμη νομιζω οτι το ps4 pro ειναι μονοδρομος.Οσο για δωρεαν παιχνιδια που αναφερεις οχι δεν γινεται προς το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να αγορασεις ps4 την παρουσα χρονικη στιγμη νομιζω οτι το ps4 pro ειναι μονοδρομος.Οσο για δωρεαν παιχνιδια που αναφερεις οχι δεν γινεται προς το παρον.

Και αν δεν έχει 4k TV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...