Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας. Κατι ακομη πολυ σημαντικο, αν αγορασω physical copy κανει καπως bind στον λογαριασμο μου ? δλδ αν σπασω τον δισκο μετα θα μπορεσω να κατεβασω και το digital copy αλλα μονο για τον λογαριασμο (μου) που εγκατασταθηκε πρωτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα την fat destiny εκδοση. Τωρα θα ηθελα να παρω κάποια games αλλα επειδη βγαινουν πολλα τα λεφτα γνωριζετε κανενα site με online παραγγελιες που να τα εχει φτηνα και να κανει και δοσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε μεγάλο δίλημμα σκέφτομαι να αγοράσω μια νέα παιχνιδοκονσολα και δεν ξέρω πια να αγοράσω ps4 η ps4 pro ;

Προσφατα αγόρασα και μια τηλεόραση 4k http://www.samsung.com/uk/tv/KU6100/ οπότε σκέφτομαι να το εκμετάλλευτω εντάξει δεν υποστηρίζει όμως 10bithdr όπως το ps4 pro αλλά δεν πειράζει.

Οπότε αξίζει τα παραπάνω χρήματα το ps4 pro σε σχέση με το απλό; σκέφτομαι ότι θα βγουν παιχνίδια που θα το υποστηρίζουν καλύτερα στο μέλλον σε σχέση με το απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλεκτικές εκδόσεις Ps4 σε χρυσό και ασημί χρώμα ανακοινώθηκαν απο τη sony με τιμή στα 250$. Αν δε κάνω λάθος θα κυκλοφορήσουν στις 28/6 στην Ευρώπη.

Στην Ελλάδα σε κάποια μαγαζιά μαζί με 2ο χειριστήριο τα βλέπω στα 359€ ενώ εξωτερικό από 283€ μαζί με 2ο χειριστήριο. 

Λέτε να πέσει η τιμή τους στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, έχω τη και ks 7500 + θα ήθελα να ρωτήσω  αν υπάρχει καμιά συμφέρουσα προσφορά για ps4pro  

 

Eυχαριστω προκαταβολικά

 

Μπορείς να τσεκάρεις πότε πότε εδώ Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/432456-the-official-playstation-4-topic-ps4/page-1467? ή στην κατηγορία προσφορές. Προς το παρών δεν παίζει κάτι τρομερό αν και στο skroutz έχει πέσει κάπως η τιμή.

 

Τι είναι αυτο;

 

Κs7500??

 

 

Link.png Site: https://www.google.gr/#safe=off&q=ks7500

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδες, μετα απο 4 χρονια απο την κυκλοφορια του PS4 σκεφτομαι να το αγορασω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για τα exclusives και συγκεκριμενα: Uncharted 4, Last of Us 2(οταν βγει), Horizon Zero Dawn, Crash N Sane trilogy, Infamous Second Son και μερικα ακομα. Απο οτι βλεπω στο Skroutz υπαρχει το ασπρο slim στα 250 ευρω, τι λετε αξιζει η να περιμενω να πεσει και αλλο μιας και θα παιζω μονο αποκλειστικοτητες ενω ολα τα υπολοιπα στο PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι με κοβω να κανω αλλα και 250 τα λυπαμαι να τα δωσω... η αληθεια ειναι οτι με εχει κακομαθει το PC με γραφικαρες, φθηνα παιχνιδια και τετοια και εχω γινει λιγο περιεργος στο θεμα κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...