Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδή αν δανείζομαι ένα παιχνίδι από φίλο,θα μπορώ να το αντιγράφω στο σκληρό και να το παίζω;

 

Το Ε chassis είναι έκδοση;Δλδ το c είναι πιο παλιό;

Δεν κατάλαβες.

Το δισκάκι είναι απαραίτητο και ας έχεις το παιχνίδι στο σκληρό. Να το πω καλύτερα.

Το PS2 πετούσες το CD μέσα και έπαιζες. Τώρα θα περνάς το bluray μέσα, θα το κάνει copy στον σκληρό και μετά θα συνεχίζεις να έχεις το bluray μέσα για να παίξεις. Δεν το βγάζεις. Κάθε φορά που θα θες να παίξεις, θα πρέπει να μπαίνει και το εκάστοτε δισκάκι μέσα. Κάτι σαν authentication σκέψου το ότι είσαι ο owner και δεν το βρήκες κάπου, το πέρασες και παίζεις για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν δανείζομαι ένα παιχνίδι από φίλο,θα μπορώ να το αντιγράφω στο σκληρό και να το παίζω;

 

Το Ε chassis είναι έκδοση;Δλδ το c είναι πιο παλιό;

Αν αναφέρεσαι σε πειρατεία,όχι.

Το pro να το πάρω,έχει μεγάλη διαφορά ή τζάμπα η κατοστάρα;

Έχω tv 4Κ

ναι έχει διαφορά αξίζει.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αγορά PS4 τον Δεκέμβριο

 

Ξέρει κανένας αν οι εκπτώσεις Δεκεμβρίου ισχύουν και σε κονσόλες? Θέλω να αγοράσω ps4 αλλά μιας και σε λίγο έρχονται τα Χριστούγεννα σκέφτηκα μήπως αξίζει να περιμένω μπας και πέσει η τιμή. Παρεμπιπτόντως το θέλω σχεδόν αποκλειστικά για Fifa 18 online το οποίο ο υπολογιστής μου δεν μπορεί να τρέξει γιατί είναι σχετικά παλιός, ίσως και κανα exclusive Last of us, Detroit become human, κυρίως όμως Fifa, Αξίζει να αγοράσω ps4 τόσο αργά ιδιαίτερα αν δεν έχει έκπτωση τιμής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας αν οι εκπτώσεις Δεκεμβρίου ισχύουν και σε κονσόλες? Θέλω να αγοράσω ps4 αλλά μιας και σε λίγο έρχονται τα Χριστούγεννα σκέφτηκα μήπως αξίζει να περιμένω μπας και πέσει η τιμή. Παρεμπιπτόντως το θέλω σχεδόν αποκλειστικά για Fifa 18 online το οποίο ο υπολογιστής μου δεν μπορεί να τρέξει γιατί είναι σχετικά παλιός, ίσως και κανα exclusive Last of us, Detroit become human, κυρίως όμως Fifa, Αξίζει να αγοράσω ps4 τόσο αργά ιδιαίτερα αν δεν έχει έκπτωση τιμής?

γιατι δεν κοιτας τωρα black friday;

 

λενε οτι θα εχει καλη προσφορα σε ps4.

 

να ξερεις γιατο Online θελει πολυ καλο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν κοιτας τωρα black friday;

 

λενε οτι θα εχει καλη προσφορα σε ps4.

 

να ξερεις γιατο Online θελει πολυ καλο ιντερνετ

Δεν το ήξερα, ευχαριστώ που μου το είπες,τώρα που βλέπω τις τιμές to xbox one s einai 100 euro φθηνότερο γιατί έτσι? Τέλος πάντων επειδή βλέπω ps4 σε έκπτωση έχει μόνο μαζί με συγκεκριμένα παιχνίδια άμα βρω κανένα με fifa 18 θα το πάρω ή κανένα με ps4 σκέτο, αλλιώς η τιμή το xbox one s φαίνεται δελεαστική :P μιας και παίζεται και εκεί το fifa αρκετά νομίζω? Αλλά από exclusives από τι βλέπω είναι άστα να πάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα, ευχαριστώ που μου το είπες,τώρα που βλέπω τις τιμές to xbox one s einai 100 euro φθηνότερο γιατί έτσι? Τέλος πάντων επειδή βλέπω ps4 σε έκπτωση έχει μόνο μαζί με συγκεκριμένα παιχνίδια άμα βρω κανένα με fifa 18 θα το πάρω ή κανένα με ps4 σκέτο, αλλιώς η τιμή το xbox one s φαίνεται δελεαστική :P μιας και παίζεται και εκεί το fifa αρκετά νομίζω? Αλλά από exclusives από τι βλέπω είναι άστα να πάνε...

και το ps4 slim υπολογιζεται οτι θα κοστιζει περιπου 210

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω τωρα τα χριστούγεννα να αγορασω ps4. Ειμαι 20 χρονων και εχω μεινει στο ps2 το οποιο πλεον δε το χρησιμοποιω γιατι τα χειριστήρια ειναι σε κακη κατασταση και τα παιχνιδια τα εχω λιωσει πια. Μου αρέσουν βασικά τα final fantasy, kingdom hearts οποτε αυτα ειναι ο βασικος λογος που θα τα παρω ισως και κανενα assassins creed. Αφενος σκεφτομαι μηπως ειμαι λιγο μεγαλος για αυτα, αφετερου επειδη ειναι λιγο παλιο το ps4 μηπως να περιμενω να βγει το 5? Τα kingdom hearts που θελω απιστευτα το ενα εχει βγει για το 4 και δν το χω παιξει και μαλλον και το επομενο και αυτο για το 4 θα βγει. Εχει διαρκεια ζωης η κονσολα η σιγα σιγα την αποσυρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε μα ποτέ δεν είσαι μεγάλος για gaming και να κάνεις ότι σου αρέσει

 

Έχω άτομο από την δουλειά 54 ετών που παίζει assasins creed και το χαίρεται απίστευτα.

 

Καμιά ηλικία δεν καθορίζει το τι θα κάνεις. Να κάνεις πάντα ότι σε ευχαριστεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αγορά PS4 Pro // εκ νέου προσφορές ?

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους,

Πρόσφατα πούλησα το PS4 (500GB 1st Gen) που είχα στη κατοχή μου με σκοπό να αναβαθμίσω σε PS4 pro.
Το έδωσα τώρα για να επωφεληθώ της τιμής του (200 ευρώ το έδωσα μόνο την κονσόλα) και με ένα μικρό επιπλέον κόστος 100-150 να αναβαθμίσω σε pro (νέα κονσόλα νέα εγγύηση κλπ).
Αυτή τη στιγμή δεν έχω 4Κ , σε καλύτερη τηλεόραση δεν θα αναβαθμίσω άμεσα αλλά είναι στα προσεχή (εντός έτους)

Αυτές τις μέρες έτρεχαν προσφορές στα 350-360 euro PS4 Pro + Game αλλά τώρα επανήλθαν και τα αντίστοιχα πακέτα κοστίζουν +100 ευρώ.
Θεωρώ είναι κρίμα να τα δώσω αν υπάρχει περίπτωση με τις εκπτώσεις του Γενάρη 2018 να επανέλθουν προσφορές. Νομίζεται ότι θα συμβεί αυτό ?

Επίσης εκτός του 4Κ που υποστηρίζει το PRO τα μοντέλα PS4 (1st Gen) vs PS4 C-Chassis vs PS4 Slim vs PS4 Pro υποστηρίζουν όλα το HDR?
Υπάρχει άλλη διαφορά εκτός του 4Κ (με τις προυποθέσεις που χρειάζονται .. TV & Game) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...