Προς το περιεχόμενο

[usb stick] ADATA DASHDRIVE UV128 16GB USB3.0 7.8€ crazy sunday [ΤΕΛΟΣ]


chrimara3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αργο δεν το λες..http://usb.userbenchmark.com/Intenso-Speed-Line-USB-30-16GB/Rating/1349

Βεβαια το ιδιο Ιntenso επαιζε μια χαρα στις ταινιες αλλα στο pvr .... ταφος

 

Εχει θεματα οπως λεει και ο ipal αν ψαξεις στο νετ θα βρεις αρκετες αναφορες

 

Απο την αλλη ενα Apacer 8gb usb 2.0 που <χειρογραφα γραφεις πιο γρηγορα>δουλευει μια χαρα στο pvr.Αβυσσος!

Αυτο ακριβως. Για μένα το πρόβλημα πρέπει να είναι στην τηλεόραση και στην θυρα usb που έχει. Μάλλον δεν συμπαθει usb3 στικακια και πολύ. οποτε προτιμησε κάποιο usb2.

 

Koιταξα την εξελιξη της παραγγελιας μου και πρέπει να παρέλαβαν στικάκια γιατι τα 6 στικακια μου, ειναι καθοδον προς πειραια! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω το συρωμενο usb να μην παραδωσει πνευμα και δεν κουμπωνει μετα απο λιγο καιρο.

Σε παλαιοτερο adata εστρωσε με μια σταγονα logo και εμεινε μονιμα ανοιχτο. :devil: Ακομα δουλευει ... σκυλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω 2 σημερα, ευχαριστω τον TS.

 

Ξέρει κανεις για πόσο καιρο μπορουν να κρατήσουν στο e-shop αυτο που εχω παραγγείλει?

4-5 μερες νομιζω. Επισης νομιζω πως σε ειδοποιουν πρωτου τα στειλουν πισω στις αποθηκες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανεις για πόσο καιρο μπορουν να κρατήσουν στο e-shop αυτο που εχω παραγγείλει?

 

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να τους πείς να στο κρατήσουν χ επιπλέον μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πηρα σημερα και το δουλευω σε απλη usb2,η ταχυτητα πολυ μετρια 6mb/δευτ με αποκοπη.

ενω με αντιγραφη πιανει 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...