Προς το περιεχόμενο

Samsung : Μεγάλη διαρροή πληροφοριών για το Galaxy S5 λίγο πριν την ανακοίνωση


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

η πισω οψη ειναι Α Θ Λ Ι Α

 

γιατι δεν βγαζουνε κανα μαυρο ματ ετσι λιγο luxury bad style

 

εντομεταξυ 2.5ghz 4 πυρηνο επεξεργαστη και στο λενοβο μου εχω 2.4 διπυρηνο xaxaxaxa :blink: :wacko: :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αφου πια μολις εγινε επισημο, πιστευω αξιζει στην εταιρια το βραβειο του πως να κανεις τη συσκευη σου καθε χρονο και χειροτερη!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονω να δω και στην Ελλαδα βλακες να κυκλοφορουν με αυτες τις ρολογοβλακειες...κατα τα αλλα συγχαρητηρια στην Samsung.

 

Πλεον το κιτς και η κακογουστια ειναι συνωνυμα της....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς ντόρος για το τίποτα...Και αντί να κάνουν καμία καινοτομία για τις μπαταρίες να κρατάει περισσότερο απο 1μέρα  μεγαλώνουν τις οθόνες και βάζουν καμιά 16αριά megapixel έτσι να υπάρχουν.Ελεος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα η samsung φετος καταφερε να ξεπερασει με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,στο θεμα κακογουστιας το μεγαλυτερο αντιπαλο που ειχε αυτα τα χρονια!!!!

 

τον καθε περσινο εαυτο της!!!

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς ντόρος για το τίποτα...Και αντί να κάνουν καμία καινοτομία για τις μπαταρίες να κρατάει περισσότερο απο 1μέρα  μεγαλώνουν τις οθόνες και βάζουν καμιά 16αριά megapixel έτσι να υπάρχουν.Ελεος 

 

Βιάστηκες!

Τι θα πεις τώρα για την καινοτομιάρα που κάνει το κινητό ασπρόμαυρο? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα η samsung φετος καταφερε να ξεπερασει με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,στο θεμα κακογουστιας το μεγαλυτερο αντιπαλο που ειχε αυτα τα χρονια!!!!

 

τον καθε περσινο εαυτο της!!!

 

Το έχω γράψει τόσες μα τόσες φορές. Πρέπει να τους απαγορευτεί να κατασκευάζουν ολοκληρωμένες συσκευές, μόνο για hardware parts είναι τα παληκάρια. Ξεπέρασαν τον εαυτό τους... ξανά!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...